KUMITE (459)
"CENTAR" VELIKA GORICA
|
- 1. MARA MATIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
|
|
- 2. MARKO VUJEVIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
BUSHIDO
|
- 1. MARIN MRKONJIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
|
|
- 2. MARIN MRKONJIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
|
- 3. SARA TOMIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (C12)
|
|
- 4. SARA TOMIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
|
CHAMPION RIJEKA
|
- 1. ANA MALJKOVIĆ - Kumite - Cicibanke 6,7 g. -26 (A3)
|
|
- 2. ANDREJ JELAČA - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
|
|
- 3. DAN ROVIŠ - Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
|
|
- 4. DORA RAJNOVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
|
- 5. FRAN MANESTAR - Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
|
|
- 6. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
|
|
- 7. LAURA RAJNOVIĆ - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (E8)
|
|
- 8. LAURA RAJNOVIĆ - Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (F7)
|
|
- 9. LENA KRIZMAN - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)
|
|
- 10. LEON VUJIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
|
|
- 11. LUKA BOLF - Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
|
|
- 12. NOA GUŠČIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
|
|
- 13. NOA MRKELA - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
|
|
- 14. NORA GUŠČIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
|
|
- 15. RIVER GUŠČIĆ - Kumite - Cicibani 6,7 g. +26 (A2)
|
|
- 16. STELLA ĆUK - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
|
DALMACIJA
|
- 1. ANTE IVAKOVIC - Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (F5)
|
|
- 2. DOMAGOJ TVRDE - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
|
|
- 3. DOMINIK KLEPO - Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
|
|
- 4. ELENA BEŠLIJA - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
|
|
- 5. JOSIP UGRINA - Kumite - Mlađi seniori Open (G1)
|
|
- 6. KLARA LIVAJIĆ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B8)
|
|
- 7. LANA LOZOVINA - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
|
|
- 8. LANA LOZOVINA - Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (F9)
|
|
- 9. LANA PLAZIBAT - Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
|
|
- 10. LANA LOLITA IVAKOVIĆ - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (E8)
|
|
- 11. LANA LOLITA IVAKOVIĆ - Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (F7)
|
|
- 12. MARIJA ŠKOJO - Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
|
|
- 13. NIKA BEŠLIJA - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
|
- 14. TINA GRKOVIĆ - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
|
|
- 15. TINA GRKOVIĆ - Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (F9)
|
Delnice
|
- 1. JASNA JEDRIŠKO - Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (F7)
|
|
- 2. KLARA JEDRIŠKO - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
|
|
- 3. MAGDA JEDRIŠKO - Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
|
|
- 4. MARKO RADOČAJ - Kumite - Cicibani 6,7 g. +26 (A2)
|
Delta
|
- 1. ANAMARIA KRIVIČIĆ - Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (F7)
|
|
- 2. GABRIELA GOLIĆ - Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (F8)
|
|
- 3. IAN JAŠAREVIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
|
|
- 4. IVAN POLIĆ - Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (F5)
|
|
- 5. LEON PENDIĆ - Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (E4)
|
|
- 6. LEON PENDIĆ - Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (F3)
|
|
- 7. MARINA MATOŠEVIĆ - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
|
|
- 8. MARINA MATOŠEVIĆ - Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (F8)
|
|
- 9. RAUL VEDRIŠ - Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
|
- 10. VIKTOR FAGNJEN - Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (E3)
|
|
- 11. VIKTOR FAGNJEN - Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (F4)
|
FINIDA (POREČ)
|
- 1. LUCIJA JOZIĆ - Kumite - Cicibanke 6,7 g. +26 (A4)
|
|
- 2. PETAR PUŠKARIĆ - Kumite - Cicibani 6,7 g. -26 (A1)
|
|
- 3. VIKTORIIA TROFIMOVA - Kumite - Cicibanke 6,7 g. -26 (A3)
|
FOKUS
|
- 1. DOMINIK DŽAJKIĆ - KUMITE - kadeti 15,16.g. -57
|
|
- 2. HRVOJE LUKAČIĆ - Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (F3)
|
|
- 3. KARLO DŽAJKIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
|
|
- 4. TINA LUKAČIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (D12)
|
GLOBUS Čakovec
|
- 1. ADRIAN FAJFAR - ML.KADETI EKIPNO
|
|
- 2. AIDA TRSTENJAK - Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
|
|
- 3. AIDA TRSTENJAK - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
|
- 4. AIDA TRSTENJAK - UČENICE EKIPNO
|
|
- 5. EMA MARČEC - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
|
|
- 6. LAURA STRAHIJA - Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
|
|
- 7. LAURA STRAHIJA - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
|
- 8. NIKOLA TOPLIČANEC - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
|
- 9. NIKOLA TOPLIČANEC - Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
|
|
- 10. PETAR SLUKIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
|
|
- 11. SVEN STRAHIJA - Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
|
|
- 12. SVEN STRAHIJA - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (D5)
|
Hercegovina-Zagreb
|
- 1. CARLA VIDOVIĆ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)
|
|
- 2. DINO ČULJEVIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
|
|
- 3. FILIP MARINOVIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
|
|
- 4. LUCIJA PEROVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
|
- 5. SVEN LESKOVAR - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
|
|
- 6. SVEN TUŠKAN - Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
|
- 7. SVEN TUŠKAN - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
|
IPON ZAGREB
|
- 1. FILIP MABIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
|
|
- 2. FILIP MABIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
|
|
- 3. KARLO BJELOVUK - Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
|
|
- 4. KARLO BJELOVUK - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (D7)
|
|
- 5. KARLO PANIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
|
- 6. KARLO PANIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
|
- 7. LOVRO MASLOV - Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
|
|
- 8. LOVRO MASLOV - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
|
|
- 9. PAULA PANIĆ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B8)
|
|
- 10. PAULA PANIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
|
|
- 11. TEAM IPON BOYS - UČENICI EKIPNO
|
IVANEC
|
- 1. ELA COLARIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
|
|
- 2. EMA ŠEŠET - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
|
|
- 3. ERIK ĐULA - Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
|
- 4. MARIN VUĐAN - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
|
|
- 5. MELANI MAGDIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
|
|
- 6. NOA ŠEŠET - Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
|
|
- 7. PETRA BRLEČIĆ - Kumite - Mlađi seniorke Open (G2)
|
Karate klub Šenčur
|
- 1. ČIMŽAR ALEKS - Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (E3)
|
|
- 2. SADIKOVIĆ MUHAMMED - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
|
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
- 1. ANDREA RENJE - Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
|
|
- 2. ANTE KALEB - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
|
|
- 3. ANTE MUSIĆ - Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
|
|
- 4. ANTE MUSIĆ - Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (F1)
|
|
- 5. ANTEA MILETA - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B8)
|
|
- 6. ANTEA MILETA - Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
|
|
- 7. BRUNA CVITANOVIĆ - Kumite - Mlađi seniorke Open (G2)
|
|
- 8. BRUNA CVITANOVIĆ - Kumite - Seniorke 18+ g.-OPEN (G4)
|
|
- 9. GABRIJELA BURIĆ - Kumite - Cicibanke 6,7 g. +26 (A4)
|
|
- 10. KARLO RAMLJAK - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
|
|
- 11. KIARA ŠARIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
|
|
- 12. KIARA ŠARIĆ - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
|
|
- 13. KUMITE TIM - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. - ekipno (B6)
|
|
- 14. LUCIJA MILETA - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
|
|
- 15. LUCIJA MILETA - Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (F9)
|
|
- 16. LUKA DURBIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (D5)
|
|
- 17. LUKA DURBIĆ - Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
|
|
- 18. LUKA PERICA - Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
|
|
- 19. LUKA STOŠIĆ - Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (E2)
|
|
- 20. LUKA STOŠIĆ - Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (F1)
|
|
- 21. MARE MILETA - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B8)
|
|
- 22. MARE MILETA - Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
|
|
- 23. MARIJA RADNIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
|
|
- 24. MARIJA RADNIĆ - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (E7)
|
|
- 25. MATIJA ĆALETA-CAR - Kumite - Cicibani 6,7 g. -26 (A1)
|
|
- 26. MILE MATIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (D6)
|
|
- 27. MILE MATIĆ - KUMITE - kadeti 15,16.g. -57
|
|
- 28. NARDO VLADIĆ - Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (E2)
|
|
- 29. NARDO VLADIĆ - Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (F2)
|
|
- 30. ORŠULA DŽAJA - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (D12)
|
|
- 31. ROKO RONČEVIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
|
|
- 32. ROKO VLAHOV - Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
|
|
- 33. ROKO ŽUPANOVIĆ - Kumite - Cicibani 6,7 g. -26 (A1)
|
|
- 34. SLAVEN MILOŠEVIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
|
|
- 35. ŠIBENIK 1066 - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. - ekipno (MLU11)
|
|
- 36. ŠIBENIK 1066 - UČENICI EKIPNO
|
|
- 37. ŠIBENIK 1066 - UČENICE EKIPNO
|
|
- 38. ŠIBENIK 1066 - ML.KADETI EKIPNO
|
|
- 39. ŠIBENIK 1066 - ML.KADETKINJE EKIPNO
|
|
- 40. TOMA MILETA - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (D6)
|
|
- 41. TOMA MILETA - KUMITE - kadeti 15,16.g. -57
|
Karlovac 1969
|
- 1. DORA KRANJČEC - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
|
|
- 2. IVANO BUTINA - Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
|
- 3. JAN CANJAR - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
|
|
- 4. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (C12)
|
|
- 5. LUKA BASAR - Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (E2)
|
|
- 6. PETRA STOJKOVIĆ - Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (F8)
|
|
- 7. TOMISLAV ČORDAŠEV - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
|
Kastav
|
- 1. ADRIANA ROSS - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
|
|
- 2. ANTE MATIJEVIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
|
|
- 3. ANTE MATIJEVIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
|
|
- 4. ANTON HOST - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (D7)
|
|
- 5. DARIJA ŠNAJDER - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
|
|
- 6. DARJA ZORIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (D12)
|
|
- 7. DOROTEA MRAKOVČIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
|
|
- 8. EKIPNO ML.UCENICE KASTAV - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. - ekipno (MLU11)
|
|
- 9. FRAN HOST - Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
|
|
- 10. FRAN HOST - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)
|
|
- 11. GORAN SERTIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (D6)
|
|
- 12. IVAN OŽBOLT - Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
|
|
- 13. KARATE KLUB KASTAV - UČENICI EKIPNO
|
|
- 14. KARATE KLUB KASTAV - ML.KADETI EKIPNO
|
|
- 15. KARATE KLUB KASTAV - ML.KADETI EKIPNO
|
|
- 16. KARATE KLUB KASTAV - ML.KADETKINJE EKIPNO
|
|
- 17. LUKA OŽBOLT - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (D6)
|
|
- 18. LUNA PROSIC - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B9)
|
|
- 19. NEVIA ZORIC - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B8)
|
|
- 20. NIKO MATIJEVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
|
- 21. NOAH MILETIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
|
- 22. NOELI KARLOVIĆ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B9)
|
|
- 23. NOELI KARLOVIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (C10)
|
|
- 24. VITO MILETIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
|
KK "SENSEI" Pazin
|
- 1. AGATA GALANT - Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
|
|
- 2. DARIAN BELIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
|
- 3. NOA BELIĆ - Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (F1)
|
|
- 4. VITO JELENIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
|
KK 10. DAN
|
- 1. ANAMARIJA LOJEN - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
|
|
- 2. ELENA HOXHAJ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
|
|
- 3. ELENA HOXHAJ - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
|
|
- 4. KK 10. DAN - ML.KADETKINJE EKIPNO
|
|
- 5. LEON GOLJAK - Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (E3)
|
|
- 6. LEON GOLJAK - Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (F5)
|
|
- 7. MIA ČAČKO - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (D12)
|
|
- 8. MIA ČAČKO - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (E8)
|
KK Grobničan
|
- 1. ANA KARADŽA - Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
|
|
- 2. ANA KARADŽA - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
|
- 3. ARIJAN BROZOVIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
|
|
- 4. FILIP CUCULIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
|
|
- 5. GABRIEL MALEŠ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
|
|
- 6. SINIŠA SPLAIT - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
|
|
- 7. SINIŠA SPLAIT - Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
|
KK SISAK
|
- 1. ADEM KEKIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
|
|
- 2. MATEA BAŠIĆ - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
|
KK Zanshin Split
|
- 1. ANTE RADOŠ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
|
|
- 2. ANTE RADOŠ - Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
|
|
- 3. BRUNO ČOVIĆ - Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (E4)
|
|
- 4. BRUNO ČOVIĆ - Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (F3)
|
|
- 5. DUJE RAVLIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
|
|
- 6. DUJE RAVLIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
|
|
- 7. FRANE KUKOČ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (D6)
|
|
- 8. FRANE KUKOČ - Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (E2)
|
|
- 9. IVANA RADOŠ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
|
|
- 10. IVANA RADOŠ - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (E8)
|
|
- 11. JURE VICKOV - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
|
|
- 12. JURE VICKOV - Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
|
|
- 13. KK ZANSHIN SPLIT - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. - ekipno (B6)
|
|
- 14. KK ZANSHIN SPLIT - UČENICI EKIPNO
|
|
- 15. KK ZANSHIN SPLIT - ML.KADETI EKIPNO
|
|
- 16. KK ZANSHIN SPLIT - ML.KADETKINJE EKIPNO
|
|
- 17. LAURA VLADUŠIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
|
|
- 18. LAURA VLADUŠIĆ - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
|
|
- 19. PETAR JOSIĆ - Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (F3)
|
|
- 20. PETAR JOSIĆ - Kumite - Mlađi seniori Open (G1)
|
|
- 21. ZORAN UZELAC - Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (E2)
|
KNIN
|
- 1. IVA GAŠPAR - Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
|
|
- 2. IVA GAŠPAR - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
|
- 3. IVAN KONFORTA - Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
|
|
- 4. IVAN KONFORTA - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (D4)
|
|
- 5. IVONA ŽABIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
|
|
- 6. KARLO GLAVOČEVIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
|
|
- 7. KARLO GLAVOČEVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (D4)
|
|
- 8. MARIJA TUCAKOVIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
|
|
- 9. MARIJA TUCAKOVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
|
- 10. MIA PAŠKALJ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
|
|
- 11. MIA PAŠKALJ - Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
|
|
- 12. MIHAEL EBERHART - Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
|
|
- 13. MIHAEL EBERHART - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
|
|
- 14. ML. UČENICE EKIPNO KNIN SARA MIA ANTONI - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. - ekipno (MLU11)
|
|
- 15. PETRA MILIČEVIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (C10)
|
|
- 16. PETRA MILIČEVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
|
|
- 17. SARA TUCAKOVIĆ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
|
|
- 18. SARA TUCAKOVIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
|
|
- 19. UČENICE EKIPNO KNIN PETRA IVA MARIJA - UČENICE EKIPNO
|
|
- 20. UČENICI EKIPNO KNIN MIHAEL IVAN KARLO - UČENICI EKIPNO
|
Kondura Sisak
|
- 1. BRUNO PAŠA - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (D4)
|
|
- 2. DORA KERKEZ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
|
|
- 3. LEA PAVKOVIĆ - Kumite - Cicibanke 6,7 g. +26 (A4)
|
|
- 4. MARTINA VRBANAC - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (E8)
|
KOSTRENA
|
- 1. BORNA BABIC - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
|
|
- 2. MILLA DUNOVIC - Kumite - Cicibanke 6,7 g. -26 (A3)
|
|
- 3. SARA TADEJ - Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (C12)
|
|
- 4. SARA TADEJ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
|
|
- 5. VITO KATNIC - Kumite - Cicibani 6,7 g. -26 (A1)
|
KRK CROATIA
|
- 1. AMAR DŽEBO - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
|
|
- 2. AMAR ŠAHINOVIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
|
|
- 3. AMIL MAJETIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
|
|
- 4. AMIL MAJETIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (D4)
|
|
- 5. AURORA BARBALIĆ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B9)
|
|
- 6. BRUNO BRNJAKOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (D7)
|
|
- 7. DOROTEA STOJAKOVIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
|
|
- 8. DOROTEA STOJAKOVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
|
- 9. ELDIN HUSKIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
|
|
- 10. ELIAS JOSIP RUDMAN - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
|
|
- 11. ELIAS JOSIP RUDMAN - Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
|
|
- 12. EMIN HUSKIĆ - Kumite - Cicibani 6,7 g. +26 (A2)
|
|
- 13. ENA DŽEBO - Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (C10)
|
|
- 14. FRAN BROZIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
|
- 15. GORAN JOVANIĆ - Kumite - Seniori 18+ g.-OPEN (G3)
|
|
- 16. IRA ŠEKULJICA - Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (C10)
|
|
- 17. IRA ŠEKULJICA - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
|
- 18. IRRA ŠAHINOVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
|
|
- 19. KRK CROATIA 1 - UČENICI EKIPNO
|
|
- 20. KRK CROATIA 1 - UČENICE EKIPNO
|
|
- 21. KRK CROATIA 1 - ML.KADETI EKIPNO
|
|
- 22. KRK CROATIA 1 - ML.KADETKINJE EKIPNO
|
|
- 23. KRK CROATIA 2 - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. - ekipno (B6)
|
|
- 24. KRK CROATIA 2 - UČENICI EKIPNO
|
|
- 25. KRK CROATIA 2 - UČENICE EKIPNO
|
|
- 26. LOVRO ŽIVKOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (D7)
|
|
- 27. LOVRO ŽIVKOVIĆ - Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (E3)
|
|
- 28. LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH - Kumite - Cicibani 6,7 g. +26 (A2)
|
|
- 29. LUCIJA LESICA - Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (C12)
|
|
- 30. LUCIJA LESICA - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
|
|
- 31. LUCIJA LESICA - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (E7)
|
|
- 32. LUCIJA RAFAJ - Kumite - Cicibanke 6,7 g. +26 (A4)
|
|
- 33. LUKA OČKO - Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
|
|
- 34. LUKA RAFAJ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
|
- 35. LUKA SKOMERŠIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
|
- 36. MAJA VUKUŠIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (C10)
|
|
- 37. MATIJA BOŽIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
|
|
- 38. MATIJA BOŽIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
|
|
- 39. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
|
- 40. MELISA IBRAHIMOVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (D12)
|
|
- 41. MIA MARIA RUDMAN - Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
|
|
- 42. MIA MARIA RUDMAN - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
|
- 43. MILA VOLARIĆ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B8)
|
|
- 44. NIKO DEPIKOLZVANE - Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
|
|
- 45. NIKO DEPIKOLZVANE - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
|
- 46. NOAH ATAJIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
|
|
- 47. RAFAEL MAKS SOVIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
|
|
- 48. ROKO ŽIC - Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
|
|
- 49. TARA BRAUT - Kumite - Cicibanke 6,7 g. -26 (A3)
|
|
- 50. VIKTOR ČUBRIĆ - Kumite - Seniori 18+ g.-OPEN (G3)
|
|
- 51. ZARA BURNIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (C12)
|
LAV
|
- 1. IVAN UDOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
|
|
- 2. MORIS TRBULIN - Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (E2)
|
|
- 3. NEA VUKOVIĆ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)
|
LEPOGLAVA
|
- 1. DEAN KRANJČEC - UČENICI EKIPNO
|
|
- 2. LEON BUTKO - Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
|
- 3. PATRIK VUČKOVIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
|
|
- 4. PATRIK VUČKOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
|
LOTOS ZAGREB
|
- 1. BARTOL KADIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
|
|
- 2. DINO VUČKOVIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
|
|
- 3. DOMINIK ŠONJE - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)
|
|
- 4. IVANO PENEZIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
|
|
- 5. K K LOTOS ZAGREB - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. - ekipno (B6)
|
|
- 6. K K LOTOS ZAGREB - UČENICI EKIPNO
|
|
- 7. K K LOTOS ZAGREB - ML.KADETI EKIPNO
|
|
- 8. KARLO MUDROVČIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
|
|
- 9. MARKO VRDOLJAK - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
|
Međimurje
|
- 1. ABEL ĐURĐEK - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
|
|
- 2. BENEDIKT ĐURĐEK - Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
|
|
- 3. DOMINIK MURKOVIĆ - KUMITE - kadeti 15,16.g. -57
|
|
- 4. DORIAN KALAJDŽIJA - Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (E4)
|
|
- 5. DORIAN KALAJDŽIJA - Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (F3)
|
|
- 6. HRVOJE PATAFTA - Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
|
|
- 7. LOVRO ROZMAN - Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (E3)
|
|
- 8. LUKA SALIHOVIĆ - KUMITE - kadeti 15,16.g. -57
|
|
- 9. MARKO LEPOGLAVEC - Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
|
- 10. MARKO LEPOGLAVEC - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
|
|
- 11. MATEO JAKOPANEC - Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (E4)
|
|
- 12. MIHAEL SIRC - Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (E3)
|
|
- 13. NOA MOLNAR - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
|
|
- 14. NOA MOLNAR - Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
|
- 15. TARA LESJAK - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)
|
|
- 16. TARA LESJAK - Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (C10)
|
|
- 17. VEDRAN ŠTEFULJ - Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
|
|
- 18. VEDRAN ŠTEFULJ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)
|
Mladost
|
- 1. FRANKO VALENTIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
|
|
- 2. IVAN HUZANIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (D6)
|
|
- 3. LEONARD GOLUBIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
|
- 4. LEONARD GOLUBIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
|
- 5. LUKA TIŠLJER - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
|
- 6. MATEJ SUHINA - Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
|
|
- 7. PAULA NJEGOVEC - Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (C10)
|
|
- 8. TAMARA BAOTIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
|
NEVERA
|
- 1. ANA MARIJAN - Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (C12)
|
|
- 2. HANA ČUGELJ - Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
|
|
- 3. LAURA PAVLIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (C12)
|
|
- 4. LEON LOVRENČIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
|
|
- 5. LUKA GRČIĆ DOLENEC - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
|
|
- 6. MATEA MIHALJEVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
|
|
- 7. MATEJ DMIOVIC - Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
|
- 8. MATIJA TOT - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
|
|
- 9. MATTEO VRBAN - Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
|
- 10. MIA MURICA - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)
|
|
- 11. NICOL VRBAN - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
|
|
- 12. PIA KOLACIO - Kumite - Cicibani 6,7 g. -26 (A1)
|
|
- 13. PIA KOLACIO - Kumite - Cicibanke 6,7 g. -26 (A3)
|
NO KACHI
|
- 1. ALESSIA BRDOVČAK - Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (C10)
|
|
- 2. AURA RAHMANOVIC - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
|
|
- 3. CHELSEA GREGOROVIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (C10)
|
|
- 4. DAVID MARTIC - Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
|
|
- 5. DINO JAKOVLJEVIC - Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
|
|
- 6. EMMA ZEJNIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
|
|
- 7. ENA DELIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
|
|
- 8. IVANO KONEVSKI - Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
|
|
- 9. IVANO MAGZAN - Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
|
|
- 10. IVONA HORVAT - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (D12)
|
|
- 11. LUKA TONI CIPRIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
|
- 12. MARIO VRANKOVIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
|
|
- 13. PETRA SOTOŠEK - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
|
OKIT
|
- 1. ELA ADŽAGA - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
|
|
- 2. ELIN IANACHI ĆOPIČ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B9)
|
|
- 3. FRANKA MIĆIN - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
|
|
- 4. JOSIP ČUBRIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
|
|
- 5. KARMEN ŠURIJA - Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
|
|
- 6. LEON BUHIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (D7)
|
|
- 7. NOAH KRIŽANOVIĆ MIMICA - Kumite - Cicibani 6,7 g. -26 (A1)
|
|
- 8. NORA JUKIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
|
|
- 9. SASHA IANACHI ĆOPIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
|
|
- 10. TARA JUKIĆ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B9)
|
|
- 11. TONI GULAM - Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
|
OPATIJA
|
- 1. ANTON BAŽDARIĆ - Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (F5)
|
|
- 2. ANTON BAŽDARIĆ - Kumite - Mlađi seniori Open (G1)
|
|
- 3. DAVID MILINOVICH - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)
|
|
- 4. DAVID MILINOVICH - Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
|
|
- 5. ENA GROZDIĆ - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (E8)
|
|
- 6. ENA GROZDIĆ - Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (F7)
|
|
- 7. JANA REDŽIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
|
|
- 8. JANA REDŽIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
|
- 9. KATJA KNEŽEVIĆ - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (E8)
|
|
- 10. KATJA KNEŽEVIĆ - Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (F7)
|
|
- 11. KRISTIAN ZORIČIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (D6)
|
|
- 12. LANA ROGOVIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
|
|
- 13. LANA ROGOVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
|
- 14. LEON BURŠIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
|
|
- 15. LEON BURŠIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
Primorje
|
- 1. KATJA JURKOVIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (C12)
|
|
- 2. NIKA KRPOTIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
|
|
- 3. NIKOL MODRIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (C12)
|
REGENERACIJA
|
- 1. TARIK SALKIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
RI CROATIA
|
- 1. EMA ŽIVČIĆ - Kumite - Mlađi seniorke Open (G2)
|
|
- 2. ENEA SUŠANJ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
|
|
- 3. KARLO SELAK - Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (E2)
|
|
- 4. LANA KREŠIĆ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B9)
|
|
- 5. RENA VLAŠIĆ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B8)
|
|
- 6. RI CROATIA EKIPNO ML KADETKINJE - ML.KADETKINJE EKIPNO
|
|
- 7. RI CROATIA MLAĐE UČENICE - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. - ekipno (MLU11)
|
|
- 8. TEA KREŠIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (D12)
|
|
- 9. VERONIKA RAC - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (D12)
|
SAMOBOR
|
- 1. DARIO SZEL - Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (E2)
|
|
- 2. DARIO SZEL - Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (F3)
|
|
- 3. IVAN TERIHAJ - Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (E2)
|
|
- 4. IVAN TERIHAJ - Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (F3)
|
|
- 5. JAKOV FEMBER - Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (F1)
|
|
- 6. MAGDALENA ŠUFLAJ - Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (F8)
|
|
- 7. PAULA ŠOGORIĆ - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
|
|
- 8. PAULA ŠOGORIĆ - Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (F9)
|
Shotokan Kranj
|
- 1. DEJAN MAČAR - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
|
|
- 2. MATEJ SARAJLIĆ - Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
|
|
- 3. TIJAN MAČAR - Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
|
SHOTOKAN UMAG
|
- 1. ROAN VIŽINTIN - Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
|
SPORTSLIFE
|
- 1. DOROTEA IVANČIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
TAD RIJEKA
|
- 1. ALAN DROFENIK - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
|
|
- 2. LEO LAZAR - Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (E4)
|
|
- 3. LEO LAZAR - Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (F4)
|
|
- 4. MANUELA GRŽAC - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
|
|
- 5. NIKA KAPETANOVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
|
|
- 6. PETAR VUKOVIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
|
|
- 7. ROKO ŠTIGLIĆ - Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (F4)
|
|
- 8. TOMISLAV ŠTEFANAC - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
Tigar Sisak
|
- 1. KORINA KLARIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (C10)
|
|
- 2. LUCIJA BUNJEVAC - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
|
|
- 3. LUKA STEFANO CIPRIĆ - Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (E3)
|
|
- 4. LUKA STEFANO CIPRIĆ - Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (F4)
|
|
- 5. ROKO DUMBOVIĆ - Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
|
|
- 6. TIA ŠKRLJAC - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (E8)
|
TINJAN
|
- 1. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (D5)
|
|
- 2. MELITA SMOLICA - Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (C12)
|
|
- 3. SAMANTA RADOVAN - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
|
- 4. VITO TURKOVIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
|
TUŠKANAC
|
- 1. IVAN ZELJKO - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
|
|
- 2. IVAN ZELJKO - Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
|
- 3. KK TUSKANAC TUSKANAC ZAGREB - UČENICE EKIPNO
|
|
- 4. KK TUSKANAC TUSKANAC ZAGREB - ML.KADETI EKIPNO
|
|
- 5. LEON NEDIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)
|
|
- 6. MARTIN BOGAT - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (D5)
|
|
- 7. MARTIN BOGAT - Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
|
|
- 8. MATIJA NASTESKI - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (D4)
|
|
- 9. MATIJA NASTESKI - Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
|
|
- 10. TIA SMOLČIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
|
|
- 11. TIA SMOLČIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
Velebit
|
- 1. IVAN JOVIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
|
|
- 2. LEO ŽUŽA - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (D7)
|
Virovitica
|
- 1. CHRIS MALČEC - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)
|
|
- 2. JAKOB ĐEBRO - Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
|
|
- 3. JAKOB ĐEBRO - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
|
- 4. LUCIA KNEŽEVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
|
- 5. MARIA KNEŽEVIĆ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
|
|
- 6. MISLAV SPAJIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
|
|
- 7. NIKOLA GONDI - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (D7)
|
|
- 8. NOELL ŠIROKI - Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
|
ZAMET
|
- 1. EMA GLAVAN - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (D12)
|
|
- 2. FILIP LONČAR - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
|
- 3. FILIP RAMIĆ - Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (F4)
|
|
- 4. KRISTIAN LAKIĆ - Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (E2)
|
|
- 5. KRISTIAN LAKIĆ - Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (F2)
|
|
- 6. LOVRO LENAC - Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (E4)
|
|
- 7. LOVRO LENAC - Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (F3)
|
|
- 8. TEA SGARDELLI - LJATIFI - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
KATA (153)
BUSHIDO
|
- 1. IVAN BULJAN - Kata - Mlađi kadeti Open (K13)
|
|
- 2. IVAN BULJAN - Kata - Kadeti Open (K15)
|
|
- 3. TEA BULJAN - Kata - Mlađe kadetkinje Open (K14)
|
|
- 4. TEA BULJAN - Kata - Kadetkinje Open (K16)
|
Delta
|
- 1. ANDY TIN PATRK - Kata - Mlađi kadeti Open (K13)
|
|
- 2. ANTONIO ORLIĆ - Kata - Juniori Open (K17)
|
|
- 3. ANTONIO ORLIĆ - Kata - Seniori Open (K19)
|
|
- 4. DAVID TURK - Kata - Mlađi kadeti Open (K13)
|
|
- 5. MATEJ TURK - Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
|
|
- 6. PETRA ČABRIJAN - Kata - Učenice Open (10,11 g.) (K12)
|
|
- 7. PETRA ČABRIJAN - Kata - Mlađe kadetkinje Open (K14)
|
|
- 8. RAUL VEDRIŠ - Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
|
|
- 9. RAUL VEDRIŠ - Kata - Mlađi kadeti Open (K13)
|
FINIDA (POREČ)
|
- 1. AMIR REŠIDOVIĆ - Kata - Seniori Open (K19)
|
|
- 2. AMIR REŠIDOVIĆ - Kata - Veterani Open (K21)
|
|
- 3. CINTYA RADOVAN - Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
|
|
- 4. EMILI JURCAN - Kata - Učenice Open (10,11 g.) (K12)
|
|
- 5. FLAVIA PALIAGA - Kata - Kadetkinje Open (K16)
|
|
- 6. FLAVIA PALIAGA - Kata - Juniorke Open (K18)
|
|
- 7. IVA SAMOVOJSKA - Kata - Kadetkinje Open (K16)
|
|
- 8. KATE RADOVIĆ - Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
|
|
- 9. KATE RADOVIĆ - Kata - Mlađe učenice Open (8,9 g.) (K8)
|
|
- 10. LUCIJA JOZIĆ - Kata - Cicibanke (6,7 g.) 9-6 kyu (K2)
|
|
- 11. LUCIJA JOZIĆ - Kata - Cicibanke (6,7 g.) Open (K4)
|
|
- 12. MARIJA ŠIMUNOVIĆ - Kata - Mlađe učenice Open (8,9 g.) (K8)
|
|
- 13. MARIJA ŠIMUNOVIĆ - Kata - Učenice Open (10,11 g.) (K12)
|
|
- 14. MARKO PALIAGA - Kata - Seniori Open (K19)
|
|
- 15. MARKO PALIAGA - Kata - Veterani Open (K21)
|
|
- 16. MIA MIJATOVIĆ - Kata - Mlađe kadetkinje Open (K14)
|
|
- 17. ML. KADETKINJE EKIPNO (1) - KATA-Mlađe kadetkinje team
|
|
- 18. MLAĐE UČENICE EKIPNO (1) - KATA-Mlađe učenice team
|
|
- 19. MLAĐE UČENICE EKIPNO (2) - KATA-Mlađe učenice team
|
|
- 20. PETAR PUŠKARIĆ - Kata - Cicibani (6,7 g.) 9-6 kyu (K1)
|
|
- 21. SANJA IVANČEVIĆ - Kata - Seniorke Open (K20)
|
|
- 22. UČENICE EKIPNO (1) - KATA-Učenice team
|
|
- 23. VIKTORIIA TROFIMOVA - Kata - Cicibanke (6,7 g.) 9-6 kyu (K2)
|
ISTRA
|
- 1. ALEKS MITROVIĆ - Kata - Cicibani (6,7 g.) 9-6 kyu (K1)
|
|
- 2. ROKO GROŠETA - Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
|
|
- 3. SAŠA OSTOJIĆ - Kata - Seniori Open (K19)
|
Karate klub Šenčur
|
- 1. ČIMŽAR ALEKS - Kata - Kadeti Open (K15)
|
|
- 2. SADIKOVIĆ MUHAMMED - Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
|
|
- 3. SADIKOVIĆ MUHAMMED - Kata - Mlađi učenici Open (8,9 g.) (K7)
|
KK "SENSEI" Pazin
|
- 1. ADELI SLIVAR - Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
|
|
- 2. MIHAEL ZAHARIJA - Kata - Kadeti Open (K15)
|
|
- 3. MIKELA JURIČIĆ - Kata - Mlađe kadetkinje Open (K14)
|
|
- 4. MIKELA JURIČIĆ - Kata - Kadetkinje Open (K16)
|
|
- 5. RIAN DUŠAN - Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
|
|
- 6. URSULA MARIA PAMIĆ - Kata - Seniorke Open (K20)
|
|
- 7. URSULA MARIA PAMIĆ - Kata - Veteranke Open (K22)
|
|
- 8. VITO JELENIĆ - Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
|
KK Grobničan
|
- 1. ADRIAN SPLAIT - Kata - Cicibani (6,7 g.) Open (K3)
|
|
- 2. ADRIAN TKALAC - Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
|
|
- 3. GABRIEL PETROVIĆ - Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
|
|
- 4. MAKSIMILIJAN MITROVIĆ - Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
|
|
- 5. MARTA FUĆAK - Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
|
|
- 6. MLAĐE UČENICE EKIPNO KATE - KATA-Mlađe učenice team
|
|
- 7. MLAĐI UČENICI EKIPNO BORBE - KATA-Mlađi učenici team
|
|
- 8. MONIKA MILUROVIĆ - Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
|
|
- 9. NIKA VELIČIĆ - Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
|
KK SISAK
|
- 1. ADEM KEKIĆ - Kata - Učenici (10,11 g.) 9-6 kyu (K9)
|
|
- 2. LEONA KNEŽEVIĆ - Kata - Mlađe učenice Open (8,9 g.) (K8)
|
|
- 3. LEONA KNEŽEVIĆ - Kata - Učenice (10,11 g.) 9-6 kyu (K10)
|
Kondura Sisak
|
- 1. BARTOL PAVKOVIĆ - Kata - Mlađi učenici Open (8,9 g.) (K7)
|
|
- 2. BARTOL PAVKOVIĆ - Kata - Učenici (10,11 g.) 9-6 kyu (K9)
|
|
- 3. BRUNO PAŠA - Kata - Mlađi kadeti Open (K13)
|
|
- 4. DORA KERKEZ - Kata - Mlađe učenice Open (8,9 g.) (K8)
|
|
- 5. DORA KERKEZ - Kata - Učenice Open (10,11 g.) (K12)
|
|
- 6. FRANKO VUJANIĆ BALOG - Kata - Cicibani (6,7 g.) Open (K3)
|
|
- 7. KLARA BALOG - Kata - Mlađe kadetkinje Open (K14)
|
|
- 8. LANA BARUŠIĆ - Kata - Cicibanke (6,7 g.) 9-6 kyu (K2)
|
|
- 9. LEA PAVKOVIĆ - Kata - Cicibanke (6,7 g.) Open (K4)
|
|
- 10. LEA PAVKOVIĆ - Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
|
|
- 11. MLAĐE UČENICE EKIPNO - KATA-Mlađe učenice team
|
|
- 12. MLAĐI KADETI KONDURA - KATA-Ml.kadeti team
|
KRK CROATIA
|
- 1. VITO BALORDA - Kata - Seniori Open (K19)
|
NOVIGRAD
|
- 1. IDA DUJAK - Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
|
|
- 2. JASMIN ĆATIĆ - Kata - Kadeti Open (K15)
|
|
- 3. LANA BRADARIĆ - Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
|
|
- 4. TAMARA LUBIANA - Kata - Veteranke Open (K22)
|
RAB-ENPI
|
- 1. ALEXANDER ŽIGO - Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
|
|
- 2. ANTONIO MATUŠAN - Kata - Kadeti Open (K15)
|
|
- 3. DORIAN FAFANĐEL - Kata - Kadeti Open (K15)
|
|
- 4. EMA KEKO - Kata - Učenice Open (10,11 g.) (K12)
|
|
- 5. GABRIEL ANĐELIĆ - Kata - Mlađi učenici Open (8,9 g.) (K7)
|
|
- 6. IVANO TOMIČIĆ - Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
|
|
- 7. LEA DUMIČIĆ - Kata - Mlađe učenice Open (8,9 g.) (K8)
|
|
- 8. LUKA KEKO - Kata - Mlađi kadeti Open (K13)
|
|
- 9. MARO RENIĆ - Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
|
|
- 10. NERA HABAZIN PENDE - Kata - Učenice Open (10,11 g.) (K12)
|
|
- 11. RAB- ENPI 1 - KATA-Učenice team
|
|
- 12. RAB- ENPI 1 - KATA-Ml.kadeti team
|
|
- 13. REA MLACOVIĆ - Kata - Učenice Open (10,11 g.) (K12)
|
Rajko Crnobrnja- Gligo
|
- 1. MARIJA GRAB - Kata - Mlađe kadetkinje Open (K14)
|
|
- 2. MLADEN KNEŽEVIĆ - Kata - Juniori Open (K17)
|
|
- 3. SAVO ABDULAJ - Kata - Mlađi kadeti Open (K13)
|
|
- 4. UNA KENJALO - Kata - Juniorke Open (K18)
|
REGENERACIJA
|
- 1. TARIK SALKIĆ - Kata - Mlađi kadeti Open (K13)
|
|
- 2. TARIK SALKIĆ - Kata - Kadeti Open (K15)
|
Shihan
|
- 1. BRUNA JUSUFHODŽIĆ - Kata - Kadetkinje Open (K16)
|
|
- 2. LANA ĐORDIĆ - Kata - Mlađe kadetkinje Open (K14)
|
|
- 3. LANA ĐORDIĆ - Kata - Kadetkinje Open (K16)
|
Shitoryu Varaždin
|
- 1. MARTIN KOKOT - Kata - Mlađi učenici Open (8,9 g.) (K7)
|
|
- 2. MARTIN KOKOT - Kata - Učenici (10,11 g.) 9-6 kyu (K9)
|
Shotokan Kranj
|
- 1. DEJAN MAČAR - Kata - Mlađi kadeti Open (K13)
|
|
- 2. TIJAN MAČAR - Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
|
SHOTOKAN UMAG
|
- 1. DAMIR BARJAMOVIĆ - Kata - Juniori Open (K17)
|
|
- 2. DAMIR BARJAMOVIĆ - Kata - Seniori Open (K19)
|
|
- 3. IAN ŠPELIĆ - Kata - Mlađi kadeti Open (K13)
|
|
- 4. JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ - Kata - Mlađi kadeti Open (K13)
|
|
- 5. TAJANA LAKOVIĆ - Kata - Mlađe učenice Open (8,9 g.) (K8)
|
|
- 6. TAJANA LAKOVIĆ - Kata - Učenice (10,11 g.) 9-6 kyu (K10)
|
ŠIBENIK
|
- 1. ANA PENTEK - Kata - Učenice Open (10,11 g.) (K12)
|
|
- 2. DAVID ZORIČIĆ - Kata - Juniori Open (K17)
|
|
- 3. DAVID ZORIČIĆ - Kata - Seniori Open (K19)
|
|
- 4. KATA TIM ŠI - KATA-Učenice team
|
|
- 5. LUCIJA BILIĆ - Kata - Učenice (10,11 g.) 9-6 kyu (K10)
|
|
- 6. MIRTA LEMAC - Kata - Učenice (10,11 g.) 9-6 kyu (K10)
|
Tempo
|
- 1. MARIJA CVJETKOVIĆ - Kata - Kadetkinje Open (K16)
|
|
- 2. MARIJA CVJETKOVIĆ - Kata - Juniorke Open (K18)
|
|
- 3. MARIO BOROJEVIĆ - Kata - Kadeti Open (K15)
|
|
- 4. MARIO BOROJEVIĆ - Kata - Juniori Open (K17)
|
|
- 5. RUDOLF TIDLAČKA - Kata - Seniori Open (K19)
|
|
- 6. RUDOLF TIDLAČKA - Kata - Veterani Open (K21)
|
Tigar Sisak
|
- 1. ANDREAS GLAVAŠ - KATA-Mlađi učenici team
|
|
- 2. ANDREAS GLAVAŠ - Kata - Juniori Open (K17)
|
|
- 3. ANDREAS GLAVAŠ - Kata - Seniori Open (K19)
|
|
- 4. DAVID MAKAR - Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
|
|
- 5. DAVID MAKAR - Kata - Učenici (10,11 g.) 9-6 kyu (K9)
|
|
- 6. FRAN CRNOLATAC - Kata - Cicibani (6,7 g.) 9-6 kyu (K1)
|
|
- 7. LANA FLEKAČ - Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
|
|
- 8. LARA PAHIĆ - Kata - Učenice (10,11 g.) 9-6 kyu (K10)
|
|
- 9. NELA SMILJANIĆ - Kata - Učenice (10,11 g.) 9-6 kyu (K10)
|
|
- 10. TIN GLAVINIĆ - Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
|
|
- 11. UČENICE TEAM - KATA-Učenice team
|
|
- 12. VANJA ŠABIĆ - Kata - Učenice Open (10,11 g.) (K12)
|
Velebit
|
- 1. IVAN JOVIĆ - Kata - Učenici (10,11 g.) 9-6 kyu (K9)
|
|
- 2. TONIA ŠKULIĆ - Kata - Mlađe kadetkinje Open (K14)
|
|
- 3. VERONIKA VIŠNJIĆ - Kata - Mlađe kadetkinje Open (K14)
|
Virovitica
|
- 1. SARA MALČEC - Kata - Seniorke Open (K20)
|
ZAMET
|
- 1. DORA RUBINIĆ - Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
|
|
- 2. FRAN GRBELJA - Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
|
|
- 3. FRAN GRBELJA - Kata - Mlađi učenici Open (8,9 g.) (K7)
|
|
- 4. FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ - Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
|
|
- 5. FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ - Kata - Mlađi učenici Open (8,9 g.) (K7)
|
|
- 6. MINELA MAKAREVIĆ - Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
|
|
- 7. MIRELA MAKAREVIĆ - Kata - Mlađe učenice Open (8,9 g.) (K8)
|
|
- 8. MIRTA RUSTIA - Kata - Kadetkinje Open (K16)
|
|
- 9. MLAĐE UČENICE EKIPNO - KATA-Mlađe učenice team
|
|
- 10. NIKOLA MALIĆ - Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
|
|
- 11. SARA HRVAĆANIN - Kata - Mlađe kadetkinje Open (K14)
|
|
- 12. SARA MEMIĆ - Kata - Cicibanke (6,7 g.) 9-6 kyu (K2)
|
|
- 13. SARA MEMIĆ - Kata - Cicibanke (6,7 g.) Open (K4)
|
|
- 14. UČENICE EKIPNO - KATA-Učenice team
|
|
|