Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. Međunarodni Karate "Grobničan Kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KUMITE-Mlađe seniorke
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B8)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B9)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. - ekipno (MLU11)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
615
0
NICOL VRBAN (NEVERA)
646
0
ELENA BEŠLIJA (DAL)
358
0
MIA PAŠKALJ (1)
615
0
NICOL VRBAN (NEVERA)
486
0
FRANKA MIĆIN (OKIT)
646
0
ELENA BEŠLIJA (DAL)
362
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
321
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
488
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
207
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
358
0
MIA PAŠKALJ (1)
646
0
ELENA BEŠLIJA (DAL)
362
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
488
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
358
0
MIA PAŠKALJ (1)
362
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
488
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
321
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
Medalists
1. SARA TUCAKOVIĆ, KNIN
2. MIA PAŠKALJ, KNIN
3. NICOL VRBAN, NEVERA
3. ELA ADŽAGA, OKIT
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B8)
420
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
50
0
MILA VOLARIĆ (KRK CRO)
122
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
420
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
50
0
MILA VOLARIĆ (KRK CRO)
166
0
NEVIA ZORIC (KASTAV)
148
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
653
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
113
RENA VLAŠIĆ (CRO)
122
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
50
0
MILA VOLARIĆ (KRK CRO)
148
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
113
0
RENA VLAŠIĆ (CRO)
122
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
148
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
113
0
RENA VLAŠIĆ (CRO)
653
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
Medalists
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. MILA VOLARIĆ, KRK CROATIA
3. RENA VLAŠIĆ, RI CROATIA
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B9)
56
0
AURORA BARBALIĆ (KRK CRO)
487
0
ELIN IANACHI ĆOPIČ (OKIT)
56
0
AURORA BARBALIĆ (KRK CRO)
163
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
487
ELIN IANACHI ĆOPIČ (OKIT)
489
0
TARA JUKIĆ (OKIT)
167
0
LUNA PROSIC (KASTAV)
111
LANA KREŠIĆ (CRO)
163
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
487
0
ELIN IANACHI ĆOPIČ (OKIT)
489
0
TARA JUKIĆ (OKIT)
111
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
163
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
489
0
TARA JUKIĆ (OKIT)
111
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
167
0
LUNA PROSIC (KASTAV)
Medalists
1. TARA JUKIĆ, OKIT
2. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
3. ELIN IANACHI ĆOPIČ, OKIT
3. LANA KREŠIĆ, RI CROATIA
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)
250
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
289
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
250
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
551
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
289
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
613
MIA MURICA (NEVERA)
685
NEA VUKOVIĆ (LAV)
551
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
289
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
613
0
MIA MURICA (NEVERA)
685
0
NEA VUKOVIĆ (LAV)
551
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
685
0
NEA VUKOVIĆ (LAV)
613
MIA MURICA (NEVERA)
Medalists
1. NEA VUKOVIĆ, LAV
2. LENA KRIZMAN, CHAMPION RIJEKA
3. CARLA VIDOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. MIA MURICA, NEVERA
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. - ekipno (MLU11)
112
0
RI CROATIA MLAĐE UČENICE (CRO)
162
0
ŠIBENIK 1066 (ŠI 1066)
379
0
ML. UČENICE EKIPNO KNIN SARA MIA ANTONI (1)
184
0
EKIPNO ML.UCENICE KASTAV (KASTAV)
162
0
ŠIBENIK 1066 (ŠI 1066)
184
0
EKIPNO ML.UCENICE KASTAV (KASTAV)
Medalists
1. ŠIBENIK 1066, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. EKIPNO ML.UCENICE KASTAV, Kastav
3. RI CROATIA MLAĐE UČENICE, RI CROATIA
3. ML. UČENICE EKIPNO KNIN SARA MIA ANTONI, KNIN