Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
7. Međunarodni Karate "Grobničan Kup"
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KUMITE-Mlađe seniorke
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
TEŽINE / UZRASTI
UČENICE EKIPNO
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (C10)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (C12)
UČENICE EKIPNO
568
ŠIBENIK 1066 (ŠI 1066)
568
0
ŠIBENIK 1066 (ŠI 1066)
697
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
674
KK TUSKANAC TUSKANAC ZAGREB (TUSKNC)
380
0
UČENICE EKIPNO KNIN PETRA IVA MARIJA (1)
721
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
698
KRK CROATIA 2 (KRK CRO)
568
0
ŠIBENIK 1066 (ŠI 1066)
674
0
KK TUSKANAC TUSKANAC ZAGREB (TUSKNC)
721
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
698
0
KRK CROATIA 2 (KRK CRO)
674
0
KK TUSKANAC TUSKANAC ZAGREB (TUSKNC)
721
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
698
0
KRK CROATIA 2 (KRK CRO)
380
0
UČENICE EKIPNO KNIN PETRA IVA MARIJA (1)
Osvajači medalja
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. KK TUSKANAC TUSKANAC ZAGREB, TUŠKANAC
3. ŠIBENIK 1066, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. KRK CROATIA 2, KRK CROATIA
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
359
0
MIA PAŠKALJ (1)
421
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
359
0
MIA PAŠKALJ (1)
149
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
306
0
AGATA GALANT (SENSEI)
149
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
649
MARIJA ŠKOJO (DAL)
359
0
MIA PAŠKALJ (1)
31
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
421
PAULA PANIĆ (KK IPON)
20
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
664
0
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
576
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
363
SARA TUCAKOVIĆ (1)
123
MARE MILETA (ŠI 1066)
149
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
649
0
MARIJA ŠKOJO (DAL)
31
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
421
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
664
0
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
576
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
363
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
123
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
149
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
31
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
664
0
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
123
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
31
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
123
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
363
SARA TUCAKOVIĆ (1)
664
0
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
363
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
Osvajači medalja
1. ANA KARADŽA, KK Grobničan
2. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. TIA SMOLČIĆ, TUŠKANAC
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
654
0
LANA PLAZIBAT (DAL)
17
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
17
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
614
0
HANA ČUGELJ (NEVERA)
17
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
491
0
NORA JUKIĆ (OKIT)
654
0
LANA PLAZIBAT (DAL)
233
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
366
0
IVONA ŽABIĆ (1)
689
0
NIKA KRPOTIĆ (PRIMORJ)
614
0
HANA ČUGELJ (NEVERA)
141
0
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
350
0
IVA GAŠPAR (1)
228
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
490
0
KARMEN ŠURIJA (OKIT)
693
0
MAGDA JEDRIŠKO (DELNICE)
351
0
MARIJA TUCAKOVIĆ (1)
549
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
580
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
17
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
233
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
366
0
IVONA ŽABIĆ (1)
614
0
HANA ČUGELJ (NEVERA)
350
0
IVA GAŠPAR (1)
490
0
KARMEN ŠURIJA (OKIT)
549
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
580
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
233
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
614
0
HANA ČUGELJ (NEVERA)
490
0
KARMEN ŠURIJA (OKIT)
549
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
233
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
549
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
580
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
351
0
MARIJA TUCAKOVIĆ (1)
490
0
KARMEN ŠURIJA (OKIT)
580
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA
2. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (C10)
509
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
509
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
340
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
158
0
ENA DŽEBO (KRK CRO)
340
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
598
CHELSEA GREGOROVIĆ (NOKACHI)
43
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
509
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
372
0
PETRA MILIČEVIĆ (1)
164
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
596
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
251
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
57
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
340
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
598
0
CHELSEA GREGOROVIĆ (NOKACHI)
43
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
509
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
164
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
596
0
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
251
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
57
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
340
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
43
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
164
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
251
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
43
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
164
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
596
0
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
372
0
PETRA MILIČEVIĆ (1)
251
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
596
0
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
2. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
3. PAULA NJEGOVEC, Mladost
3. TARA LESJAK, Međimurje
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (C12)
52
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
52
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
513
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
52
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
621
0
LAURA PAVLIĆ (NEVERA)
558
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
513
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
690
NIKOL MODRIĆ (PRIMORJ)
15
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
98
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
688
KATJA JURKOVIĆ (PRIMORJ)
611
ANA MARIJAN (NEVERA)
593
SARA TADEJ (KOSTRE)
52
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
558
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
513
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
690
0
NIKOL MODRIĆ (PRIMORJ)
98
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
688
0
KATJA JURKOVIĆ (PRIMORJ)
611
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
593
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
558
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
513
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
98
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
593
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
558
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
98
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
688
0
KATJA JURKOVIĆ (PRIMORJ)
15
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
593
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
688
0
KATJA JURKOVIĆ (PRIMORJ)
Osvajači medalja
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. MELITA SMOLICA, TINJAN
3. SARA TOMIĆ, BUSHIDO
3. SARA TADEJ, KOSTRENA