Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
7. Međunarodni Karate "Grobničan Kup"
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KUMITE-Mlađe seniorke
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
TEŽA/LETO
ML.KADETI EKIPNO
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (D4)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (D5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (D6)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (D7)
ML.KADETI EKIPNO
699
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
723
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
519
0
KK ZANSHIN SPLIT (KK ZANS)
723
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
699
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
722
0
ADRIAN FAJFAR (GLOBUS)
673
0
KK TUSKANAC TUSKANAC ZAGREB (TUSKNC)
569
0
ŠIBENIK 1066 (ŠI 1066)
383
0
K K LOTOS ZAGREB (LOTOS)
427
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
723
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
722
0
ADRIAN FAJFAR (GLOBUS)
569
0
ŠIBENIK 1066 (ŠI 1066)
383
0
K K LOTOS ZAGREB (LOTOS)
722
0
ADRIAN FAJFAR (GLOBUS)
569
0
ŠIBENIK 1066 (ŠI 1066)
383
0
K K LOTOS ZAGREB (LOTOS)
673
0
KK TUSKANAC TUSKANAC ZAGREB (TUSKNC)
Dobitniki medalj
1. ADRIAN FAJFAR, GLOBUS Čakovec
2. ŠIBENIK 1066, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. KARATE KLUB KASTAV, Kastav
3. K K LOTOS ZAGREB, LOTOS ZAGREB
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
418
LOVRO MASLOV (KK IPON)
418
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
572
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
525
0
DEJAN MAČAR (SHKRANJ)
147
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
572
IVAN UDOVIĆ (LAV)
418
LOVRO MASLOV (KK IPON)
14
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
701
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
245
0
MARKO LEPOGLAVEC (MEĐIMUR)
238
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
419
FILIP MABIĆ (KK IPON)
361
MIHAEL EBERHART (1)
147
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
572
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
418
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
14
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
701
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
238
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
419
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
361
0
MIHAEL EBERHART (1)
572
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
14
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
701
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
419
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
14
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
701
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
238
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
245
0
MARKO LEPOGLAVEC (MEĐIMUR)
419
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
238
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
Dobitniki medalj
1. SVEN TUŠKAN, Hercegovina-Zagreb
2. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
3. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
3. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
95
0
TOMISLAV ŠTEFANAC (TAD )
400
0
FILIP LONČAR (ZAMET)
400
0
FILIP LONČAR (ZAMET)
343
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
95
0
TOMISLAV ŠTEFANAC (TAD )
48
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
400
0
FILIP LONČAR (ZAMET)
423
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
720
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
343
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
307
0
DARIAN BELIĆ (SENSEI)
180
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
608
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
337
0
LUKA TIŠLJER (KGB)
582
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
179
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
277
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
236
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
10
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
414
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
48
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
400
0
FILIP LONČAR (ZAMET)
343
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
180
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
608
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
582
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
277
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
414
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
48
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
343
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
608
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
414
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
48
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
414
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
277
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
10
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
608
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
10
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
Dobitniki medalj
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA
2. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA
3. LEONARD GOLUBIĆ, Mladost
3. LUKA TONI CIPRIĆ, NO KACHI
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)
172
FRAN HOST (KASTAV)
172
0
FRAN HOST (KASTAV)
672
0
LEON NEDIĆ (TUSKNC)
213
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
224
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
129
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
253
VEDRAN ŠTEFULJ (MEĐIMUR)
172
0
FRAN HOST (KASTAV)
213
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
224
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
253
0
VEDRAN ŠTEFULJ (MEĐIMUR)
213
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
224
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
253
0
VEDRAN ŠTEFULJ (MEĐIMUR)
129
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
Dobitniki medalj
1. DOMINIK ŠONJE, LOTOS ZAGREB
2. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. FRAN HOST, Kastav
3. CHRIS MALČEC, Virovitica
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (D4)
365
0
IVAN KONFORTA (1)
658
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
666
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
365
0
IVAN KONFORTA (1)
658
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
319
BRUNO PAŠA (KONDURA)
373
KARLO GLAVOČEVIĆ (1)
666
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
658
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
319
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
373
0
KARLO GLAVOČEVIĆ (1)
666
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
319
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
373
KARLO GLAVOČEVIĆ (1)
Dobitniki medalj
1. MATIJA NASTESKI, TUŠKANAC
2. BRUNO PAŠA, Kondura Sisak
3. AMIL MAJETIĆ, KRK CROATIA
3. KARLO GLAVOČEVIĆ, KNIN
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (D5)
668
0
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
585
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
97
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
134
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
585
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
97
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
Dobitniki medalj
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF, TINJAN
3. MARTIN BOGAT, TUŠKANAC
3. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (D6)
335
0
IVAN HUZANIĆ (KGB)
182
0
GORAN SERTIĆ (KASTAV)
182
0
GORAN SERTIĆ (KASTAV)
450
0
FRANE KUKOČ (KK ZANS)
335
0
IVAN HUZANIĆ (KGB)
150
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
174
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
302
0
MILE MATIĆ (ŠI 1066)
232
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
182
0
GORAN SERTIĆ (KASTAV)
150
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
174
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
232
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
150
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
232
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
174
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
Dobitniki medalj
1. TOMA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. KRISTIAN ZORIČIĆ, OPATIJA
3. GORAN SERTIĆ, Kastav
3. LUKA OŽBOLT, Kastav
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (D7)
125
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
64
0
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
125
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
181
0
ANTON HOST (KASTAV)
561
0
LEO ŽUŽA (FIGHT)
64
0
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
429
0
KARLO BJELOVUK (KK IPON)
45
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
495
LEON BUHIĆ (OKIT)
181
0
ANTON HOST (KASTAV)
64
0
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
45
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
495
0
LEON BUHIĆ (OKIT)
181
0
ANTON HOST (KASTAV)
45
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
495
0
LEON BUHIĆ (OKIT)
429
0
KARLO BJELOVUK (KK IPON)
Dobitniki medalj
1. ANTON HOST, Kastav
2. LOVRO ŽIVKOVIĆ, KRK CROATIA
3. NIKOLA GONDI, Virovitica
3. LEON BUHIĆ, OKIT