Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. Međunarodni Karate "Grobničan Kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KUMITE-Mlađe seniorke
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
ML.KADETKINJE EKIPNO
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (D12)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
ML.KADETKINJE EKIPNO
518
0
KK ZANSHIN SPLIT (KK ZANS)
700
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
430
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
518
0
KK ZANSHIN SPLIT (KK ZANS)
700
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
570
0
ŠIBENIK 1066 (ŠI 1066)
349
0
KK 10. DAN (10.DAN)
659
RI CROATIA EKIPNO ML KADETKINJE (CRO)
430
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
700
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
349
0
KK 10. DAN (10.DAN)
659
0
RI CROATIA EKIPNO ML KADETKINJE (CRO)
430
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
349
0
KK 10. DAN (10.DAN)
659
0
RI CROATIA EKIPNO ML KADETKINJE (CRO)
570
0
ŠIBENIK 1066 (ŠI 1066)
Medalists
1. KK 10. DAN, KK 10. DAN
2. KARATE KLUB KASTAV, Kastav
3. KK ZANSHIN SPLIT, KK Zanshin Split
3. ŠIBENIK 1066, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
234
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
234
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
544
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
544
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
578
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
665
0
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
32
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
355
MARIJA TUCAKOVIĆ (1)
578
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
44
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
234
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
240
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
399
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
544
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
18
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
581
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
542
DORA RAJNOVIĆ (CHMPRI)
647
NIKA BEŠLIJA (DAL)
21
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
208
LUCIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
99
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
356
IVA GAŠPAR (1)
229
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
665
0
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
355
0
MARIJA TUCAKOVIĆ (1)
578
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
44
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
234
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
240
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
399
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
544
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
581
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
542
0
DORA RAJNOVIĆ (CHMPRI)
647
0
NIKA BEŠLIJA (DAL)
21
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
208
0
LUCIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
99
0
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
356
0
IVA GAŠPAR (1)
229
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
665
0
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
578
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
240
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
544
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
581
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
647
0
NIKA BEŠLIJA (DAL)
99
0
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
356
0
IVA GAŠPAR (1)
578
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
240
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
647
0
NIKA BEŠLIJA (DAL)
99
0
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
240
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
647
0
NIKA BEŠLIJA (DAL)
21
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
581
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
21
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
99
0
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
21
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. DOROTEA IVANČIĆ, SPORTSLIFE
2. NIKA BEŠLIJA, DALMACIJA
3. LUCIJA PEROVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. DOROTEA STOJAKOVIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
357
PETRA MILIČEVIĆ (1)
607
0
PETRA SOTOŠEK (NOKACHI)
357
0
PETRA MILIČEVIĆ (1)
577
EMA MARČEC (GLOBUS)
682
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
102
EMA ŠEŠET (IVANEC)
357
0
PETRA MILIČEVIĆ (1)
577
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
682
0
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
102
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
577
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
102
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
682
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
Medalists
1. EMA MARČEC, GLOBUS Čakovec
2. EMA ŠEŠET, IVANEC
3. PETRA MILIČEVIĆ, KNIN
3. MARIJA RADNIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
533
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
554
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
533
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
597
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
533
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
101
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
554
DORA KRANJČEC (KA 1969)
597
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
448
0
IVANA RADOŠ (KK ZANS)
594
SARA TADEJ (KOSTRE)
494
0
SASHA IANACHI ĆOPIĆ (OKIT)
108
0
ENEA SUŠANJ (CRO)
19
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
603
0
ENA DELIĆ (NOKACHI)
175
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
409
MARA MATIĆ (KK CENT)
101
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
554
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
597
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
594
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
494
0
SASHA IANACHI ĆOPIĆ (OKIT)
19
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
603
0
ENA DELIĆ (NOKACHI)
409
0
MARA MATIĆ (KK CENT)
101
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
597
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
19
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
603
0
ENA DELIĆ (NOKACHI)
101
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
19
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
494
SASHA IANACHI ĆOPIĆ (OKIT)
603
0
ENA DELIĆ (NOKACHI)
494
0
SASHA IANACHI ĆOPIĆ (OKIT)
Medalists
1. ELA COLARIĆ, IVANEC
2. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
3. NORA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. SASHA IANACHI ĆOPIĆ, OKIT
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (D12)
177
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
177
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
53
0
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
53
0
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
156
0
ORŠULA DŽAJA (ŠI 1066)
660
VERONIKA RAC (CRO)
678
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
177
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
266
MIA ČAČKO (10.DAN)
605
IVONA HORVAT (NOKACHI)
110
TEA KREŠIĆ (CRO)
401
EMA GLAVAN (ZAMET)
53
0
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
660
0
VERONIKA RAC (CRO)
678
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
177
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
266
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
605
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
110
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
401
0
EMA GLAVAN (ZAMET)
53
0
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
678
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
266
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
110
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
678
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
266
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
605
IVONA HORVAT (NOKACHI)
110
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
605
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
Medalists
1. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
2. TINA LUKAČIĆ, FOKUS
3. DARJA ZORIĆ, Kastav
3. IVONA HORVAT, NO KACHI
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
178
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
58
0
IRRA ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
178
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
264
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
58
0
IRRA ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
105
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
178
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
514
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
264
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
96
0
MANUELA GRŽAC (TAD )
341
TAMARA BAOTIĆ (KGB)
265
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
92
0
NIKA KAPETANOVIĆ (TAD )
601
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
612
0
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
449
0
LAURA VLADUŠIĆ (KK ZANS)
118
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
58
0
IRRA ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
514
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
264
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
341
0
TAMARA BAOTIĆ (KGB)
265
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
601
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
449
0
LAURA VLADUŠIĆ (KK ZANS)
118
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
514
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
264
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
265
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
118
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
514
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
265
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
601
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
92
0
NIKA KAPETANOVIĆ (TAD )
118
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
601
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
Medalists
1. SARA TOMIĆ, BUSHIDO
2. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN
3. DOROTEA MRAKOVČIĆ, Kastav
3. EMMA ZEJNIĆ, NO KACHI