Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. Međunarodni Karate "Grobničan Kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KUMITE-Mlađe seniorke
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (F7)
Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (F8)
Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (F9)
Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (F7)
291
0
ANAMARIA KRIVIČIĆ (DELTA)
227
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
291
0
ANAMARIA KRIVIČIĆ (DELTA)
650
0
LANA LOLITA IVAKOVIĆ (DAL)
227
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
531
LAURA RAJNOVIĆ (CHMPRI)
694
0
JASNA JEDRIŠKO (DELNICE)
231
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
650
0
LANA LOLITA IVAKOVIĆ (DAL)
227
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
531
0
LAURA RAJNOVIĆ (CHMPRI)
231
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
650
0
LANA LOLITA IVAKOVIĆ (DAL)
231
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
531
0
LAURA RAJNOVIĆ (CHMPRI)
694
0
JASNA JEDRIŠKO (DELNICE)
Medalists
1. LANA LOLITA IVAKOVIĆ, DALMACIJA
2. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
3. ENA GROZDIĆ, OPATIJA
3. LAURA RAJNOVIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (F8)
555
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
286
0
GABRIELA GOLIĆ (DELTA)
504
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
281
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
555
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
281
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
Medalists
1. PETRA STOJKOVIĆ, Karlovac 1969
2. MARINA MATOŠEVIĆ, Delta
3. GABRIELA GOLIĆ, Delta
3. MAGDALENA ŠUFLAJ, SAMOBOR
Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (F9)
676
0
TINA GRKOVIĆ (DAL)
506
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
651
0
LANA LOZOVINA (DAL)
133
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
676
0
TINA GRKOVIĆ (DAL)
651
0
LANA LOZOVINA (DAL)
Medalists
1. LANA LOZOVINA, DALMACIJA
2. TINA GRKOVIĆ, DALMACIJA
3. LUCIJA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. PAULA ŠOGORIĆ, SAMOBOR