Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. Međunarodni Karate "Grobničan Kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KUMITE-Mlađe seniorke
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
KATA-Mlađi učenici team
Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
Kata - Mlađi učenici Open (8,9 g.) (K7)
KATA-Mlađi učenici team
687
0
MLAĐI UČENICI EKIPNO BORBE (GROBNIK)
711
0
ANDREAS GLAVAŠ (TIGAR)
Medalists
1. ANDREAS GLAVAŠ, Tigar Sisak
2. MLAĐI UČENICI EKIPNO BORBE, KK Grobničan
3. ----
3. ----
Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
37
ADRIAN TKALAC (GROBNIK)
37
0
ADRIAN TKALAC (GROBNIK)
395
0
FRAN GRBELJA (ZAMET)
37
0
ADRIAN TKALAC (GROBNIK)
190
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
565
ROKO GROŠETA (XXX)
484
0
GABRIEL PETROVIĆ (GROBNIK)
117
0
SADIKOVIĆ MUHAMMED (KKŠ)
395
FRAN GRBELJA (ZAMET)
38
0
MAKSIMILIJAN MITROVIĆ (GROBNIK)
185
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
394
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
297
MATEJ TURK (DELTA)
317
VITO JELENIĆ (SENSEI)
37
0
ADRIAN TKALAC (GROBNIK)
565
0
ROKO GROŠETA (XXX)
484
0
GABRIEL PETROVIĆ (GROBNIK)
395
0
FRAN GRBELJA (ZAMET)
185
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
394
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
297
0
MATEJ TURK (DELTA)
317
0
VITO JELENIĆ (SENSEI)
565
0
ROKO GROŠETA (XXX)
395
0
FRAN GRBELJA (ZAMET)
185
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
317
0
VITO JELENIĆ (SENSEI)
565
0
ROKO GROŠETA (XXX)
185
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
394
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
38
0
MAKSIMILIJAN MITROVIĆ (GROBNIK)
317
0
VITO JELENIĆ (SENSEI)
394
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
Medalists
1. ROKO GROŠETA, ISTRA
2. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
3. FRAN GRBELJA, ZAMET
3. FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ, ZAMET
Kata - Mlađi učenici Open (8,9 g.) (K7)
315
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
630
0
GABRIEL ANĐELIĆ (RAB-ENP)
315
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
408
0
FRAN GRBELJA (ZAMET)
630
GABRIEL ANĐELIĆ (RAB-ENP)
575
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
714
0
SADIKOVIĆ MUHAMMED (KKŠ)
396
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
408
0
FRAN GRBELJA (ZAMET)
630
0
GABRIEL ANĐELIĆ (RAB-ENP)
575
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
396
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
408
0
FRAN GRBELJA (ZAMET)
575
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
396
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
714
0
SADIKOVIĆ MUHAMMED (KKŠ)
Medalists
1. MARTIN KOKOT, Shitoryu Varaždin
2. FRAN GRBELJA, ZAMET
3. GABRIEL ANĐELIĆ, RAB-ENPI
3. FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ, ZAMET