Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
7. Međunarodni Karate "Grobničan Kup"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KUMITE-Mlađe seniorke
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Učenici (10,11 g.) 9-6 kyu (K9)
Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
Kata - Učenici (10,11 g.) 9-6 kyu (K9)
563
IVAN JOVIĆ (FIGHT)
563
IVAN JOVIĆ (FIGHT)
479
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
301
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
318
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
716
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
563
0
IVAN JOVIĆ (FIGHT)
479
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
301
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
716
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
479
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
716
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
301
DAVID MAKAR (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MARTIN KOKOT, Shitoryu Varaždin
2. ADEM KEKIĆ, KK SISAK
3. IVAN JOVIĆ, Velebit
3. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
627
0
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
632
0
ALEXANDER ŽIGO (RAB-ENP)
677
0
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
627
0
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
632
0
ALEXANDER ŽIGO (RAB-ENP)
526
0
TIJAN MAČAR (SHKRANJ)
274
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
515
0
RIAN DUŠAN (SENSEI)
636
MARO RENIĆ (RAB-ENP)
677
0
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
632
0
ALEXANDER ŽIGO (RAB-ENP)
274
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
636
0
MARO RENIĆ (RAB-ENP)
677
0
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
274
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
636
0
MARO RENIĆ (RAB-ENP)
515
0
RIAN DUŠAN (SENSEI)
Osvajači medalja
1. RAUL VEDRIŠ, Delta
2. NIKOLA MALIĆ, ZAMET
3. IVANO TOMIČIĆ, RAB-ENPI
3. MARO RENIĆ, RAB-ENPI