Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. Međunarodni Karate "Grobničan Kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KUMITE-Mlađe seniorke
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
KATA-Ml.kadeti team
Kata - Mlađi kadeti Open (K13)
KATA-Ml.kadeti team
637
0
RAB- ENPI 1 (RAB-ENP)
332
0
MLAĐI KADETI KONDURA (KONDURA)
Medalists
1. RAB- ENPI 1, RAB-ENPI
2. MLAĐI KADETI KONDURA, Kondura Sisak
3. ----
3. ----
Kata - Mlađi kadeti Open (K13)
296
0
DAVID TURK (DELTA)
320
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
320
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
476
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (SKKU)
412
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
296
0
DAVID TURK (DELTA)
320
BRUNO PAŠA (KONDURA)
476
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (SKKU)
524
0
DEJAN MAČAR (SHKRANJ)
260
IVAN BULJAN (BSHDOZG)
219
0
SAVO ABDULAJ (RCG)
275
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
629
LUKA KEKO (RAB-ENP)
623
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
273
ANDY TIN PATRK (DELTA)
412
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
320
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
476
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (SKKU)
260
0
IVAN BULJAN (BSHDOZG)
275
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
629
0
LUKA KEKO (RAB-ENP)
623
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
273
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
412
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
476
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (SKKU)
275
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
623
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
412
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
275
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
629
0
LUKA KEKO (RAB-ENP)
219
0
SAVO ABDULAJ (RCG)
623
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
629
0
LUKA KEKO (RAB-ENP)
Medalists
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA
2. RAUL VEDRIŠ, Delta
3. JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ, SHOTOKAN UMAG
3. IAN ŠPELIĆ, SHOTOKAN UMAG