Kumite - Cicibani 6,7 g. -26 (A1)
1. VITO KATNIC, KOSTRENA |
2. MATIJA ĆALETA-CAR, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. NOAH KRIŽANOVIĆ MIMICA, OKIT |
3. ROKO ŽUPANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
|
|
|
Kumite - Cicibani 6,7 g. +26 (A2)
1. RIVER GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA |
2. EMIN HUSKIĆ, KRK CROATIA |
3. LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA |
3. MARKO RADOČAJ, Delnice |
|
| |
Kumite - Cicibanke 6,7 g. -26 (A3)
1. PIA KOLACIO, NEVERA |
2. ANA MALJKOVIĆ, CHAMPION RIJEKA |
3. VIKTORIIA TROFIMOVA, FINIDA (POREČ) |
3. TARA BRAUT, KRK CROATIA |
|
|
|
Kumite - Cicibanke 6,7 g. +26 (A4)
1. GABRIJELA BURIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
2. LUCIJA RAFAJ, KRK CROATIA |
3. LUCIJA JOZIĆ, FINIDA (POREČ) |
3. LEA PAVKOVIĆ, Kondura Sisak |
|
| |
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA |
2. DINO VUČKOVIĆ, LOTOS ZAGREB |
3. FILIP CUCULIĆ, KK Grobničan |
3. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969 |
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
1. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav |
2. JAN CANJAR, Karlovac 1969 |
3. MARKO VRDOLJAK, LOTOS ZAGREB |
3. LEON LOVRENČIĆ, NEVERA |
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
1. PETAR VUKOVIĆ, TAD RIJEKA |
2. MARIN VUĐAN, IVANEC |
3. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan |
3. KARLO MUDROVČIĆ, LOTOS ZAGREB |
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
1. IVAN ZELJKO, TUŠKANAC |
2. NOA MOLNAR, Međimurje |
3. SLAVEN MILOŠEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. MARIN MRKONJIĆ, BUSHIDO |
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
1. PETAR SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec |
2. JURE VICKOV, KK Zanshin Split |
3. DUJE RAVLIĆ, KK Zanshin Split |
3. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. - ekipno (B6)
1. K K LOTOS ZAGREB, LOTOS ZAGREB |
2. KK ZANSHIN SPLIT, KK Zanshin Split |
3. KUMITE TIM, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. KRK CROATIA 2, KRK CROATIA |
|
| |
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
1. SARA TUCAKOVIĆ, KNIN |
2. MIA PAŠKALJ, KNIN |
3. NICOL VRBAN, NEVERA |
3. ELA ADŽAGA, OKIT |
|
|
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B8)
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
2. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. MILA VOLARIĆ, KRK CROATIA |
3. RENA VLAŠIĆ, RI CROATIA |
|
|
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B9)
1. TARA JUKIĆ, OKIT |
2. NOELI KARLOVIĆ, Kastav |
3. ELIN IANACHI ĆOPIČ, OKIT |
3. LANA KREŠIĆ, RI CROATIA |
|
|
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)
1. NEA VUKOVIĆ, LAV |
2. LENA KRIZMAN, CHAMPION RIJEKA |
3. CARLA VIDOVIĆ, Hercegovina-Zagreb |
3. MIA MURICA, NEVERA |
|
|
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. - ekipno (MLU11)
1. ŠIBENIK 1066, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
2. EKIPNO ML.UCENICE KASTAV, Kastav |
3. RI CROATIA MLAĐE UČENICE, RI CROATIA |
3. ML. UČENICE EKIPNO KNIN SARA MIA ANTONI, KNIN |
|
| | | |
UČENICI EKIPNO
1. KARATE KLUB KASTAV, Kastav |
2. TEAM IPON BOYS, IPON ZAGREB |
3. DEAN KRANJČEC, LEPOGLAVA |
3. KRK CROATIA 1, KRK CROATIA |
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
1. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB |
2. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA |
3. DINO JAKOVLJEVIC, NO KACHI |
3. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav |
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
1. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB |
2. FILIP MARINOVIĆ, Hercegovina-Zagreb |
3. KARLO DŽAJKIĆ, FOKUS |
3. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA |
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
1. LEONARD GOLUBIĆ, Mladost |
2. IVAN ZELJKO, TUŠKANAC |
3. RAUL VEDRIŠ, Delta |
3. KARLO PANIĆ, IPON ZAGREB |
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
1. JAKOB ĐEBRO, Virovitica |
2. BARTOL KADIĆ, LOTOS ZAGREB |
3. NOA ŠEŠET, IVANEC |
3. DAVID MARTIC, NO KACHI |
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
1. MARIO VRANKOVIĆ, NO KACHI |
2. FRANKO VALENTIĆ, Mladost |
3. FRAN HOST, Kastav |
3. IVAN OŽBOLT, Kastav |
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec |
2. KARLO BJELOVUK, IPON ZAGREB |
3. VITO TURKOVIĆ, TINJAN |
3. IVANO KONEVSKI, NO KACHI |
|
| | | |
UČENICE EKIPNO
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec |
2. KK TUSKANAC TUSKANAC ZAGREB, TUŠKANAC |
3. ŠIBENIK 1066, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. KRK CROATIA 2, KRK CROATIA |
|
|
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
1. ANA KARADŽA, KK Grobničan |
2. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. TIA SMOLČIĆ, TUŠKANAC |
|
|
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
1. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA |
2. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA |
3. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA |
3. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (C10)
1. NOELI KARLOVIĆ, Kastav |
2. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA |
3. PAULA NJEGOVEC, Mladost |
3. TARA LESJAK, Međimurje |
|
|
|
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (C12)
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969 |
2. MELITA SMOLICA, TINJAN |
3. SARA TOMIĆ, BUSHIDO |
3. SARA TADEJ, KOSTRENA |
|
| | | |
ML.KADETI EKIPNO
1. ADRIAN FAJFAR, GLOBUS Čakovec |
2. ŠIBENIK 1066, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. KARATE KLUB KASTAV, Kastav |
3. K K LOTOS ZAGREB, LOTOS ZAGREB |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
1. SVEN TUŠKAN, Hercegovina-Zagreb |
2. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA |
3. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB |
3. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA |
2. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA |
3. LEONARD GOLUBIĆ, Mladost |
3. LUKA TONI CIPRIĆ, NO KACHI |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)
1. DOMINIK ŠONJE, LOTOS ZAGREB |
2. DAVID MILINOVICH, OPATIJA |
3. FRAN HOST, Kastav |
3. CHRIS MALČEC, Virovitica |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (D4)
1. MATIJA NASTESKI, TUŠKANAC |
2. BRUNO PAŠA, Kondura Sisak |
3. AMIL MAJETIĆ, KRK CROATIA |
3. KARLO GLAVOČEVIĆ, KNIN |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (D5)
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec |
2. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF, TINJAN |
3. MARTIN BOGAT, TUŠKANAC |
3. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (D6)
1. TOMA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
2. KRISTIAN ZORIČIĆ, OPATIJA |
3. GORAN SERTIĆ, Kastav |
3. LUKA OŽBOLT, Kastav |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (D7)
1. ANTON HOST, Kastav |
2. LOVRO ŽIVKOVIĆ, KRK CROATIA |
3. NIKOLA GONDI, Virovitica |
3. LEON BUHIĆ, OKIT |
|
| |
ML.KADETKINJE EKIPNO
1. KK 10. DAN, KK 10. DAN |
2. KARATE KLUB KASTAV, Kastav |
3. KK ZANSHIN SPLIT, KK Zanshin Split |
3. ŠIBENIK 1066, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
1. DOROTEA IVANČIĆ, SPORTSLIFE |
2. NIKA BEŠLIJA, DALMACIJA |
3. LUCIJA PEROVIĆ, Hercegovina-Zagreb |
3. DOROTEA STOJAKOVIĆ, KRK CROATIA |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
1. EMA MARČEC, GLOBUS Čakovec |
2. EMA ŠEŠET, IVANEC |
3. PETRA MILIČEVIĆ, KNIN |
3. MARIJA RADNIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
1. ELA COLARIĆ, IVANEC |
2. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA |
3. NORA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA |
3. SASHA IANACHI ĆOPIĆ, OKIT |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (D12)
1. MIA ČAČKO, KK 10. DAN |
2. TINA LUKAČIĆ, FOKUS |
3. DARJA ZORIĆ, Kastav |
3. IVONA HORVAT, NO KACHI |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
1. SARA TOMIĆ, BUSHIDO |
2. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN |
3. DOROTEA MRAKOVČIĆ, Kastav |
3. EMMA ZEJNIĆ, NO KACHI |
|
| |
KUMITE - kadeti 15,16.g. -57
1. LUKA SALIHOVIĆ, Međimurje |
2. DOMINIK DŽAJKIĆ, FOKUS |
3. MILE MATIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. TOMA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
|
|
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
1. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec |
2. ROKO DUMBOVIĆ, Tigar Sisak |
3. MATIJA NASTESKI, TUŠKANAC |
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA |
|
|
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (E2)
1. IVAN TERIHAJ, SAMOBOR |
2. DARIO SZEL, SAMOBOR |
3. NARDO VLADIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. LUKA BASAR, Karlovac 1969 |
|
|
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (E3)
1. LUKA STEFANO CIPRIĆ, Tigar Sisak |
2. LOVRO ROZMAN, Međimurje |
3. LEON GOLJAK, KK 10. DAN |
3. VIKTOR FAGNJEN, Delta |
|
|
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (E4)
1. DORIAN KALAJDŽIJA, Međimurje |
2. LEON PENDIĆ, Delta |
3. LEO LAZAR, TAD RIJEKA |
3. MATEO JAKOPANEC, Međimurje |
|
| | | |
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (E7)
1. MARIJA RADNIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
2. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA |
|
|
|
|
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (E8)
1. LANA LOLITA IVAKOVIĆ, DALMACIJA |
2. MIA ČAČKO, KK 10. DAN |
3. TIA ŠKRLJAC, Tigar Sisak |
3. ENA GROZDIĆ, OPATIJA |
|
|
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
1. ADRIANA ROSS, Kastav |
2. LANA LOZOVINA, DALMACIJA |
3. MARINA MATOŠEVIĆ, Delta |
3. LUCIJA BUNJEVAC, Tigar Sisak |
|
| | | |
Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (F1)
1. NOA BELIĆ, KK "SENSEI" Pazin |
2. ANTE MUSIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. LUKA STOŠIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. JAKOV FEMBER, SAMOBOR |
|
|
|
Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (F2)
1. KRISTIAN LAKIĆ, ZAMET |
2. NARDO VLADIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
|
|
|
|
|
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (F3)
1. DARIO SZEL, SAMOBOR |
2. IVAN TERIHAJ, SAMOBOR |
3. LEON PENDIĆ, Delta |
3. LOVRO LENAC, ZAMET |
|
|
|
Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (F4)
1. LUKA STEFANO CIPRIĆ, Tigar Sisak |
2. VIKTOR FAGNJEN, Delta |
3. LEO LAZAR, TAD RIJEKA |
3. FILIP RAMIĆ, ZAMET |
|
|
|
Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (F5)
1. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA |
2. LEON GOLJAK, KK 10. DAN |
3. ANTE IVAKOVIC, DALMACIJA |
3. IVAN POLIĆ, Delta |
|
| | | |
Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (F7)
1. LANA LOLITA IVAKOVIĆ, DALMACIJA |
2. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA |
3. ENA GROZDIĆ, OPATIJA |
3. LAURA RAJNOVIĆ, CHAMPION RIJEKA |
|
|
|
Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (F8)
1. PETRA STOJKOVIĆ, Karlovac 1969 |
2. MARINA MATOŠEVIĆ, Delta |
3. GABRIELA GOLIĆ, Delta |
3. MAGDALENA ŠUFLAJ, SAMOBOR |
|
|
|
Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (F9)
1. LANA LOZOVINA, DALMACIJA |
2. TINA GRKOVIĆ, DALMACIJA |
3. LUCIJA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. PAULA ŠOGORIĆ, SAMOBOR |
|
| | | |
Kumite - Mlađi seniori Open (G1)
1. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA |
2. JOSIP UGRINA, DALMACIJA |
3. PETAR JOSIĆ, KK Zanshin Split |
|
|
| | | |
Kumite - Mlađi seniorke Open (G2)
1. BRUNA CVITANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
2. EMA ŽIVČIĆ, RI CROATIA |
3. PETRA BRLEČIĆ, IVANEC |
|
|
| | | |
Kumite - Seniori 18+ g.-OPEN (G3)
1. VIKTOR ČUBRIĆ, KRK CROATIA |
2. GORAN JOVANIĆ, KRK CROATIA |
|
|
|
| | | |