Kata - Cicibani (6,7 g.) 9-6 kyu (K1)
1. FRAN CRNOLATAC, Tigar Sisak |
2. PETAR PUŠKARIĆ, FINIDA (POREČ) |
3. ALEKS MITROVIĆ, ISTRA |
|
|
|
|
Kata - Cicibani (6,7 g.) Open (K3)
1. FRANKO VUJANIĆ BALOG, Kondura Sisak |
2. ADRIAN SPLAIT, KK Grobničan |
|
|
|
| |
Kata - Cicibanke (6,7 g.) 9-6 kyu (K2)
1. SARA MEMIĆ, ZAMET |
2. LANA BARUŠIĆ, Kondura Sisak |
3. LUCIJA JOZIĆ, FINIDA (POREČ) |
3. VIKTORIIA TROFIMOVA, FINIDA (POREČ) |
|
|
|
Kata - Cicibanke (6,7 g.) Open (K4)
1. SARA MEMIĆ, ZAMET |
2. LUCIJA JOZIĆ, FINIDA (POREČ) |
3. LEA PAVKOVIĆ, Kondura Sisak |
|
|
| |
KATA-Mlađi učenici team
1. ANDREAS GLAVAŠ, Tigar Sisak |
2. MLAĐI UČENICI EKIPNO BORBE, KK Grobničan |
|
|
|
|
|
Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
1. ROKO GROŠETA, ISTRA |
2. DAVID MAKAR, Tigar Sisak |
3. FRAN GRBELJA, ZAMET |
3. FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ, ZAMET |
|
|
|
Kata - Mlađi učenici Open (8,9 g.) (K7)
1. MARTIN KOKOT, Shitoryu Varaždin |
2. FRAN GRBELJA, ZAMET |
3. GABRIEL ANĐELIĆ, RAB-ENPI |
3. FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ, ZAMET |
|
| | | |
Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
1. KATE RADOVIĆ, FINIDA (POREČ) |
2. CINTYA RADOVAN, FINIDA (POREČ) |
3. DORA RUBINIĆ, ZAMET |
3. MINELA MAKAREVIĆ, ZAMET |
|
|
|
Kata - Mlađe učenice Open (8,9 g.) (K8)
1. MARIJA ŠIMUNOVIĆ, FINIDA (POREČ) |
2. DORA KERKEZ, Kondura Sisak |
3. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK |
3. MIRELA MAKAREVIĆ, ZAMET |
|
|
|
KATA-Mlađe učenice team
1. MLAĐE UČENICE EKIPNO (1), FINIDA (POREČ) |
2. MLAĐE UČENICE EKIPNO, ZAMET |
3. MLAĐE UČENICE EKIPNO, Kondura Sisak |
3. MLAĐE UČENICE EKIPNO (2), FINIDA (POREČ) |
|
| | | |
Kata - Učenici (10,11 g.) 9-6 kyu (K9)
1. MARTIN KOKOT, Shitoryu Varaždin |
2. ADEM KEKIĆ, KK SISAK |
3. IVAN JOVIĆ, Velebit |
3. DAVID MAKAR, Tigar Sisak |
|
|
|
Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
1. RAUL VEDRIŠ, Delta |
2. NIKOLA MALIĆ, ZAMET |
3. IVANO TOMIČIĆ, RAB-ENPI |
3. MARO RENIĆ, RAB-ENPI |
|
| |
KATA-Učenice team
1. UČENICE EKIPNO (1), FINIDA (POREČ) |
2. UČENICE TEAM, Tigar Sisak |
3. UČENICE EKIPNO, ZAMET |
3. KATA TIM ŠI, ŠIBENIK |
|
|
|
Kata - Učenice (10,11 g.) 9-6 kyu (K10)
1. LARA PAHIĆ, Tigar Sisak |
2. NELA SMILJANIĆ, Tigar Sisak |
3. TAJANA LAKOVIĆ, SHOTOKAN UMAG |
3. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK |
|
|
|
Kata - Učenice Open (10,11 g.) (K12)
1. MARIJA ŠIMUNOVIĆ, FINIDA (POREČ) |
2. VANJA ŠABIĆ, Tigar Sisak |
3. DORA KERKEZ, Kondura Sisak |
3. PETRA ČABRIJAN, Delta |
|
| | | |
KATA-Ml.kadeti team
1. RAB- ENPI 1, RAB-ENPI |
2. MLAĐI KADETI KONDURA, Kondura Sisak |
|
|
|
|
|
Kata - Mlađi kadeti Open (K13)
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA |
2. RAUL VEDRIŠ, Delta |
3. JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ, SHOTOKAN UMAG |
3. IAN ŠPELIĆ, SHOTOKAN UMAG |
|
| |
Kata - Mlađe kadetkinje Open (K14)
1. PETRA ČABRIJAN, Delta |
2. MARIJA GRAB, Rajko Crnobrnja- Gligo |
3. SARA HRVAĆANIN, ZAMET |
3. MIKELA JURIČIĆ, KK "SENSEI" Pazin |
|
| | | |
Kata - Kadeti Open (K15)
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA |
2. ANTONIO MATUŠAN, RAB-ENPI |
3. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo |
3. DORIAN FAFANĐEL, RAB-ENPI |
|
| | | |
Kata - Kadetkinje Open (K16)
1. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ) |
2. IVA SAMOVOJSKA, FINIDA (POREČ) |
3. MIKELA JURIČIĆ, KK "SENSEI" Pazin |
3. MIRTA RUSTIA, ZAMET |
|
| | | |
Kata - Juniori Open (K17)
1. DAMIR BARJAMOVIĆ, SHOTOKAN UMAG |
2. ANDREAS GLAVAŠ, Tigar Sisak |
3. ANTONIO ORLIĆ, Delta |
3. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo |
|
| | | |
Kata - Juniorke Open (K18)
1. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ) |
2. UNA KENJALO, Rajko Crnobrnja- Gligo |
3. MARIJA CVJETKOVIĆ, Tempo |
|
|
| | | |
Kata - Seniori Open (K19)
1. DAMIR BARJAMOVIĆ, SHOTOKAN UMAG |
2. ANDREAS GLAVAŠ, Tigar Sisak |
3. AMIR REŠIDOVIĆ, FINIDA (POREČ) |
3. DAVID ZORIČIĆ, ŠIBENIK |
|
| | | |
Kata - Seniorke Open (K20)
1. SANJA IVANČEVIĆ, FINIDA (POREČ) |
2. URSULA MARIA PAMIĆ, KK "SENSEI" Pazin |
3. SARA MALČEC, Virovitica |
|
|
| | | |
Kata - Veterani Open (K21)
1. AMIR REŠIDOVIĆ, FINIDA (POREČ) |
2. MARKO PALIAGA, FINIDA (POREČ) |
3. RUDOLF TIDLAČKA, Tempo |
|
|
| | | |
Kata - Veteranke Open (K22)
1. TAMARA LUBIANA, NOVIGRAD |
2. URSULA MARIA PAMIĆ, KK "SENSEI" Pazin |
|
|
|
| | | |