Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
8. Krk Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
BORBE
KATE
KATE TIM
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KUMITE-Mlađi učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MATEJ GORIĆ
KK KIK
MUČ-M -30 (ML2)
4
4
0
0
0
2.
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH
KRK CROATIA
MUČ-M -34 (ML3)
3
3
0
0
0
3.
NEO TURČINOV
OKIT
MUČ-M +38 (ML5)
3
3
0
0
0
4.
SVEN STRAHIJA
Mala Subotica
MUČ-M -38 (ML4)
3
3
0
0
0
5.
VITO MILETIĆ
Kastav
MUČ-M -26 (ML1)
3
3
0
0
0
6.
ML. UČENICI
KK KIK
MUČ-M - ekipno (ML6)
2
2
0
0
0
7.
KARLO KOKOTOVIĆ
KRK CROATIA
MUČ-M -34 (ML3)
4
3
0
0
0
8.
MATEO ČUKELJ
KK KIK
MUČ-M -30 (ML2)
4
3
0
0
0
9.
DAMIAN BLAŽEVIĆ
Metal - Jurdani
MUČ-M -26 (ML1)
3
2
0
0
0
10.
FRAN HOST
Kastav
MUČ-M -34 (ML3)
3
2
0
0
0
11.
GAŠPAR POGELŠEK
Karlovac 1969
MUČ-M -34 (ML3)
3
2
0
0
0
12.
IVAN OŽBOLT
KK Grobničan
MUČ-M -30 (ML2)
3
2
0
0
0
13.
NIKO MATIJEVIĆ
Kastav
MUČ-M -30 (ML2)
3
2
0
0
0
14.
ROKO ŽIC
KRK CROATIA
MUČ-M -26 (ML1)
3
2
0
0
0
15.
KRISTIJAN PAVAČIĆ
KRK CROATIA
MUČ-M -34 (ML3)
4
2
0
0
0
16.
ALAN SRDOČ
KK "SENSEI" Pazin
MUČ-M +38 (ML5)
2
1
0
0
0
17.
DARIAN BELIĆ
KK "SENSEI" Pazin
MUČ-M -30 (ML2)
2
1
0
0
0
18.
DORIAN MAODUŠ
Karlovac 1969
MUČ-M -38 (ML4)
2
1
0
0
0
19.
LUKA OŽBOLT
KK Grobničan
MUČ-M -38 (ML4)
2
1
0
0
0
20.
MATIJA PEREŠKO
Karlovac 1969
MUČ-M -34 (ML3)
2
1
0
0
0
21.
MATIJA BOŽIĆ
KRK CROATIA
MUČ-M -26 (ML1)
2
1
0
0
0
22.
NOA BAĆIĆ
Metal - Jurdani
MUČ-M +38 (ML5)
2
1
0
0
0
23.
PAULO DELIĆ
KK Grobničan
MUČ-M -30 (ML2)
2
1
0
0
0
24.
DAMIAN KAPAC
Delta
MUČ-M -26 (ML1)
3
1
0
0
0
25.
ERIK ARSENIJEVIĆ
VIKTORIJA
MUČ-M -34 (ML3)
3
1
0
0
0
26.
NIKO DEPIKOLZVANE
KRK CROATIA
MUČ-M -30 (ML2)
3
1
0
0
0
27.
VILIM HRŽIĆ
Metal - Jurdani
MUČ-M -30 (ML2)
3
1
0
0
0
28.
FRAN TESKERA
Karlovac 1969
MUČ-M -26 (ML1)
2
0
0
0
0
29.
HRVOJE ŠULEK
Euro-Tera
MUČ-M -30 (ML2)
2
0
0
0
0
30.
JOSIP DOLIĆ
KK KIK
MUČ-M +38 (ML5)
2
0
0
0
0
31.
LUKA DROPULJIĆ
PORTO TOLERO
MUČ-M -30 (ML2)
2
0
0
0
0
32.
PETAR MIKULIĆ
KK Grobničan
MUČ-M -34 (ML3)
2
0
0
0
0
33.
TARIK ČOIĆ
KRK CROATIA
MUČ-M -38 (ML4)
2
0
0
0
0
34.
DAVID BARTULOVIĆ
FORTITER (Kaštela)
MUČ-M -26 (ML1)
1
0
0
0
0
35.
DOMINIK POLJAK
FORTITER (Kaštela)
MUČ-M -26 (ML1)
1
0
0
0
0
36.
LEON BURŠIĆ
OPATIJA
MUČ-M -34 (ML3)
1
0
0
0
0
37.
LUKA RAFAJ
KRK CROATIA
MUČ-M -34 (ML3)
1
0
0
0
0
38.
MLAĐI UČENICI EKIPNO BORBE
KK Grobničan
MUČ-M - ekipno (ML6)
1
0
0
0
0
39.
MLAĐI UČENICI EKIPNO BORBE 2
KK Grobničan
MUČ-M - ekipno (ML6)
1
0
0
0
0
40.
NIOBIO GRUBEŠIĆ
Delta
MUČ-M -30 (ML2)
1
0
0
0
0
41.
PATRIK ŠKRIJELJ
KK Grobničan
MUČ-M +38 (ML5)
1
0
0
0
0
42.
RAFAEL LUKANIĆ
KK Grobničan
MUČ-M -38 (ML4)
1
0
0
0
0
43.
RAFAEL MARKOVIĆ
Karlovac 1969
MUČ-M -34 (ML3)
1
0
0
0
0
44.
RAUL VEDRIŠ
Delta
MUČ-M -30 (ML2)
1
0
0
0
0
45.
STIPE VLASTELICA
KK SOKOL
MUČ-M -34 (ML3)
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LANA ROGOVIĆ
OPATIJA
MUČ-Ž -28 (ML7)
4
4
0
0
0
2.
TEA SGARDELLI - LJATIFI
ZAMET
MUČ-Ž -32 (ML8)
3
3
0
0
0
3.
ELENA MAHNE
KK Grobničan
MUČ-Ž +36 (ML10)
2
2
0
0
0
4.
JANA ČEBOHIN
OMEGA
MUČ-Ž -36 (ML9)
2
2
0
0
0
5.
MLAĐE UČENICE EKIPNO KATE
KK Grobničan
MUČ-Ž - ekipno (ML11)
1
1
0
0
0
6.
ANA KARADŽA
KK Grobničan
MUČ-Ž -28 (ML7)
4
3
0
0
0
7.
KORINA CUPAĆ
TAD RIJEKA
MUČ-Ž -28 (ML7)
4
3
0
0
0
8.
LAURA STRAHIJA
Mala Subotica
MUČ-Ž -28 (ML7)
4
3
0
0
0
9.
LANA BLAGUS
Mala Subotica
MUČ-Ž -32 (ML8)
3
2
0
0
0
10.
LISA GRŽIN
Kastav
MUČ-Ž -32 (ML8)
3
2
0
0
0
11.
TIA KRIŽAIĆ
Mala Subotica
MUČ-Ž -36 (ML9)
3
2
0
0
0
12.
JANA REDŽIĆ
OPATIJA
MUČ-Ž -28 (ML7)
4
2
0
0
0
13.
TARA TUBIĆ
Metal - Jurdani
MUČ-Ž -28 (ML7)
4
2
0
0
0
14.
LUANA BOŽAC
OKIT
MUČ-Ž -28 (ML7)
2
1
0
0
0
15.
LUCIJA ŠEGAVIĆ
Karlovac 1969
MUČ-Ž -32 (ML8)
2
1
0
0
0
16.
MAGDALENA ŽUNIĆ
"Forum"
MUČ-Ž -28 (ML7)
2
1
0
0
0
17.
MLAĐE UČENICE EKIPNO (1)
FINIDA (POREČ)
MUČ-Ž - ekipno (ML11)
2
1
0
0
0
18.
NIKA BAF
FINIDA (POREČ)
MUČ-Ž -36 (ML9)
2
1
0
0
0
19.
ZOE PAŠAGIĆ
FINIDA (POREČ)
MUČ-Ž -36 (ML9)
2
1
0
0
0
20.
MIA RUDMAN
KRK CROATIA
MUČ-Ž -28 (ML7)
3
1
0
0
0
21.
ANTONIA JURLIN
DALMACIJA
MUČ-Ž -28 (ML7)
2
0
0
0
0
22.
BORJA ŠUTIĆ
PORTO TOLERO
MUČ-Ž -32 (ML8)
2
0
0
0
0
23.
LUCIJA LESICA
KRK CROATIA
MUČ-Ž -36 (ML9)
2
0
0
0
0
24.
MAJA TREIBER
GLOBUS Čakovec
MUČ-Ž -32 (ML8)
2
0
0
0
0
25.
DOROTEA STOJAKOVIĆ
KRK CROATIA
MUČ-Ž -28 (ML7)
1
0
0
0
0
26.
EVA ŽUANIĆ
KK SOKOL
MUČ-Ž +36 (ML10)
1
0
0
0
0
27.
IRA ŠEKULJICA
KRK CROATIA
MUČ-Ž -28 (ML7)
1
0
0
0
0
28.
KRK CROATIA 1
KRK CROATIA
MUČ-Ž - ekipno (ML11)
1
0
0
0
0
29.
LEA NAHTIGAL
KK Grobničan
MUČ-Ž +36 (ML10)
1
0
0
0
0
30.
LORENA POLJAK
FORTITER (Kaštela)
MUČ-Ž -28 (ML7)
1
0
0
0
0
31.
MAJA VUKUŠIĆ
KRK CROATIA
MUČ-Ž -28 (ML7)
1
0
0
0
0
32.
MARJETA SMOJE
DALMACIJA
MUČ-Ž -32 (ML8)
1
0
0
0
0
33.
PAULINA MAGDALENIĆ
Mala Subotica
MUČ-Ž -28 (ML7)
1
0
0
0
0
34.
SARA TADEJ
KOSTRENA
MUČ-Ž -36 (ML9)
1
0
0
0
0
35.
SOFIA LOJIĆ
KRK CROATIA
MUČ-Ž -28 (ML7)
1
0
0
0
0
36.
VANESSA IVANČIĆ
Metal - Jurdani
MUČ-Ž -28 (ML7)
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
PETAR ARSENIČ
POSTOJNA
UČ-M -34 (U2)
4
4
0
0
0
2.
DAVID MILINOVICH
OPATIJA
UČ-M -38 (U3)
3
3
0
0
0
3.
IVANO PAVAČIĆ
KRK CROATIA
UČ-M +46 (U6)
3
3
0
0
0
4.
LOVRO ŽIVKOVIĆ
KRK CROATIA
UČ-M -46 (U5)
3
3
0
0
0
5.
GLOBUS ČAKOVEC
GLOBUS Čakovec
UČ-M - ekipno (U7)
2
2
0
0
0
6.
NIKO PAVLIĆ
Karlovac 1969
UČ-M -42 (U4)
2
2
0
0
0
7.
NIKOLA TOPLIČANEC
GLOBUS Čakovec
UČ-M -30 (U1)
2
2
0
0
0
8.
JOSIP SLUKIĆ
GLOBUS Čakovec
UČ-M -46 (U5)
3
2
0
0
0
9.
LUKA BASAR
Karlovac 1969
UČ-M -38 (U3)
3
2
0
0
0
10.
MATEJ BAN
KRK CROATIA
UČ-M -46 (U5)
3
2
0
0
0
11.
MATEO MITROVIĆ
"B"Biograd
UČ-M -42 (U4)
3
2
0
0
0
12.
MATIJA VLAHOV
OKIT
UČ-M -34 (U2)
3
2
0
0
0
13.
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH
KRK CROATIA
UČ-M -34 (U2)
3
2
0
0
0
14.
NOAH MILETIĆ
Kastav
UČ-M -34 (U2)
3
2
0
0
0
15.
PATRIK ADŽAGA
OKIT
UČ-M -38 (U3)
3
2
0
0
0
16.
TONKO AVIANI
DALMACIJA
UČ-M -38 (U3)
3
2
0
0
0
17.
ANTON HOST
Kastav
UČ-M -42 (U4)
2
1
0
0
0
18.
BRUNO BRNJAKOVIĆ
KRK CROATIA
UČ-M -46 (U5)
2
1
0
0
0
19.
DOMINIK GECAN
KK KIK
UČ-M -42 (U4)
2
1
0
0
0
20.
GABRIJEL BAJČIĆ
KRK CROATIA
UČ-M +46 (U6)
2
1
0
0
0
21.
KARATE KLUB KASTAV
Kastav
UČ-M - ekipno (U7)
2
1
0
0
0
22.
LEON PENDIĆ
VIKTORIJA
UČ-M +46 (U6)
2
1
0
0
0
23.
SRDJAN SIPKA
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
UČ-M +46 (U6)
2
1
0
0
0
24.
UČENICI EKIPNO
KK KIK
UČ-M - ekipno (U7)
2
1
0
0
0
25.
LUKA RAFAJ
KRK CROATIA
UČ-M -34 (U2)
3
1
0
0
0
26.
TIMO VLAHEK
Mala Subotica
UČ-M -38 (U3)
3
1
0
0
0
27.
BEPO JURIĆ
DALMACIJA
UČ-M -34 (U2)
2
0
0
0
0
28.
BRUNO BAKOTA
KK Galeb
UČ-M +46 (U6)
2
0
0
0
0
29.
FILIP CVETKO
KK KIK
UČ-M -46 (U5)
2
0
0
0
0
30.
GABRIEL DROPULJIĆ
LJUBUŠKI
UČ-M -46 (U5)
2
0
0
0
0
31.
LOVRO FARKAŠ
GLOBUS Čakovec
UČ-M -42 (U4)
2
0
0
0
0
32.
LUKA OŽBOLT
KK Grobničan
UČ-M -38 (U3)
2
0
0
0
0
33.
VIGO NADAL BUWEDEN
KRK CROATIA
UČ-M -34 (U2)
2
0
0
0
0
34.
ANTE PASTUOVIĆ
DALMACIJA
UČ-M -38 (U3)
1
0
0
0
0
35.
BRUNO ŠUTIĆ
PORTO TOLERO
UČ-M -42 (U4)
1
0
0
0
0
36.
FILIP JURČEVIĆ
OMEGA
UČ-M -38 (U3)
1
0
0
0
0
37.
IVAN OŽBOLT
KK Grobničan
UČ-M -30 (U1)
1
0
0
0
0
38.
IVAN MERGL
KRK CROATIA
UČ-M +46 (U6)
1
0
0
0
0
39.
KARLO KOKOTOVIĆ
KRK CROATIA
UČ-M -34 (U2)
1
0
0
0
0
40.
KRK CROATIA 2
KRK CROATIA
UČ-M - ekipno (U7)
1
0
0
0
0
41.
KRK CROATIA 1
KRK CROATIA
UČ-M - ekipno (U7)
1
0
0
0
0
42.
NINO BLAGUS
Mala Subotica
UČ-M -34 (U2)
1
0
0
0
0
43.
NOEL MAVRINAC
KK Grobničan
UČ-M -46 (U5)
1
0
0
0
0
44.
PAULO DELIĆ
KK Grobničan
UČ-M -30 (U1)
1
0
0
0
0
45.
RAFAEL LUKANIĆ
KK Grobničan
UČ-M -38 (U3)
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ADRIANA ROSS
Kastav
UČ-Ž -44 (U11)
3
3
0
0
0
2.
DARIJA ŠNAJDER
Kastav
UČ-Ž -36 (U9)
3
3
0
0
0
3.
ELIDE BABIĆ
Kastav
UČ-Ž -40 (U10)
3
3
0
0
0
4.
EMA MARČEC
Mala Subotica
UČ-Ž -32 (U8)
3
3
0
0
0
5.
KLARA JEDRIŠKO
Delnice
UČ-Ž +44 (U12)
3
3
0
0
0
6.
KARATE KLUB KASTAV
Kastav
UČ-Ž - ekipno (U13), UČ-Ž - ekipno (U13)
5
4
0
0
0
7.
ANAMARIJA BORAS
LJUBUŠKI
UČ-Ž -32 (U8)
3
2
0
0
0
8.
DAIN HASIPI
FINIDA (POREČ)
UČ-Ž +44 (U12)
3
2
0
0
0
9.
DARJA ZORIĆ
Kastav
UČ-Ž +44 (U12)
3
2
0
0
0
10.
DOROTEA MRAKOVČIĆ
Kastav
UČ-Ž -44 (U11)
3
2
0
0
0
11.
ELA ŠKALIČ
GLOBUS Čakovec
UČ-Ž -40 (U10)
3
2
0
0
0
12.
ELENA MAHNE
KK Grobničan
UČ-Ž -40 (U10)
3
2
0
0
0
13.
ENA GROZDIĆ
OPATIJA
UČ-Ž -44 (U11)
3
2
0
0
0
14.
PAOLA BITUNJAC
Karlovac 1969
UČ-Ž -44 (U11)
3
2
0
0
0
15.
PATRICIA OLIĆ
KRK CROATIA
UČ-Ž -36 (U9)
3
2
0
0
0
16.
SONJA RAJKO
FINIDA (POREČ)
UČ-Ž -32 (U8)
3
2
0
0
0
17.
TEA SGARDELLI - LJATIFI
ZAMET
UČ-Ž -32 (U8)
3
2
0
0
0
18.
TEREZA VUNIĆ
OKIT
UČ-Ž -40 (U10)
3
2
0
0
0
19.
LORA MAGDIĆ
Karlovac 1969
UČ-Ž +44 (U12)
2
1
0
0
0
20.
LUCIJA ŠTANCL
TAD RIJEKA
UČ-Ž -36 (U9)
2
1
0
0
0
21.
MASA VIDMAR
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
UČ-Ž -36 (U9)
2
1
0
0
0
22.
UČENICE EKIPNO BORBE
KK Grobničan
UČ-Ž - ekipno (U13)
2
1
0
0
0
23.
ANA FILIPOVIĆ
Mala Subotica
UČ-Ž +44 (U12)
3
1
0
0
0
24.
ANA KARADŽA
KK Grobničan
UČ-Ž -32 (U8)
3
1
0
0
0
25.
ANA MATAS
DALMACIJA
UČ-Ž -36 (U9)
2
0
0
0
0
26.
EMILI BETI
GLOBUS Čakovec
UČ-Ž -44 (U11)
2
0
0
0
0
27.
KBS TIGAR KOSTAJNICA KOSTAJNICA
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
UČ-Ž - ekipno (U13)
2
0
0
0
0
28.
LANA ČOLIĆ
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
UČ-Ž -40 (U10)
2
0
0
0
0
29.
LUCIJA LESICA
KRK CROATIA
UČ-Ž -36 (U9)
2
0
0
0
0
30.
MIHAELA BEŠLIĆ
KK Galeb
UČ-Ž -40 (U10)
2
0
0
0
0
31.
TEA-LENA ŠPOLJARIĆ
GLOBUS Čakovec
UČ-Ž -44 (U11)
2
0
0
0
0
32.
TONKA BERIŠA
KK JADRAN
UČ-Ž -32 (U8)
2
0
0
0
0
33.
VIKTORIJA BALJAK
KRK CROATIA
UČ-Ž +44 (U12)
2
0
0
0
0
34.
ANA MICULINIĆ
KK Grobničan
UČ-Ž +44 (U12)
1
0
0
0
0
35.
ANI MATKOVIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž -40 (U10)
1
0
0
0
0
36.
BORJA ŠUTIĆ
PORTO TOLERO
UČ-Ž -32 (U8)
1
0
0
0
0
37.
DENEA FRANIĆ RADIĆ
PORTO TOLERO
UČ-Ž +44 (U12)
1
0
0
0
0
38.
IDA MATANIĆ
KK KIK
UČ-Ž -44 (U11)
1
0
0
0
0
39.
IRINA MIJAČ
KK JADRAN
UČ-Ž -32 (U8)
1
0
0
0
0
40.
KRK CROATIA 1
KRK CROATIA
UČ-Ž - ekipno (U13)
1
0
0
0
0
41.
LORENA POLJAK
FORTITER (Kaštela)
UČ-Ž -32 (U8)
1
0
0
0
0
42.
NOLA MAGAŠIĆ
KRK CROATIA
UČ-Ž -44 (U11)
1
0
0
0
0
43.
ŽIVA KOVAČ
GLOBUS Čakovec
UČ-Ž -40 (U10)
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ALEKSANDAR KALABIĆ
Delta
MKAD-M +57 (MK7)
3
3
0
0
0
2.
DOMINIK MURKOVIĆ
Međimurje
MKAD-M -41 (MK2)
3
3
0
0
0
3.
LOVRO MUDNIĆ
TAD RIJEKA
MKAD-M -45 (MK3)
3
3
0
0
0
4.
LUKA BOŽAC
OKIT
MKAD-M -57 (MK6)
3
3
0
0
0
5.
MAKSIM MADŽAR
TAD RIJEKA
MKAD-M -48 (MK4)
3
3
0
0
0
6.
ROKO TOMAC
Delta
MKAD-M -52 (MK5)
3
3
0
0
0
7.
DAVID MILINOVICH
OPATIJA
MKAD-M -36 (MK1)
2
2
0
0
0
8.
MLAĐI KADETI
ZAMET
MKAD-M - ekipno (MK8)
2
2
0
0
0
9.
BLAŽ GRIL
POSTOJNA
MKAD-M +57 (MK7)
4
3
0
0
0
10.
ANTON BAŽDARIĆ
OPATIJA
MKAD-M +57 (MK7)
3
2
0
0
0
11.
IVANO PAVAČIĆ
KRK CROATIA
MKAD-M -52 (MK5)
3
2
0
0
0
12.
KRISTIJAN UGLJEŠIĆ
TAD RIJEKA
MKAD-M -41 (MK2)
3
2
0
0
0
13.
LEON PENDIĆ
VIKTORIJA
MKAD-M -48 (MK4)
3
2
0
0
0
14.
LOVRO FARKAŠ
GLOBUS Čakovec
MKAD-M -48 (MK4)
3
2
0
0
0
15.
LOVRO LENAC
ZAMET
MKAD-M -52 (MK5)
3
2
0
0
0
16.
LUKA ČIČAK
Delta
MKAD-M +57 (MK7)
3
2
0
0
0
17.
MATEO MITROVIĆ
"B"Biograd
MKAD-M -41 (MK2)
3
2
0
0
0
18.
NIKOLA TOPLIČANEC
GLOBUS Čakovec
MKAD-M -36 (MK1)
3
2
0
0
0
19.
PETAR BOSANČIĆ
KRK CROATIA
MKAD-M -52 (MK5)
3
2
0
0
0
20.
BRUNO BRNJAKOVIĆ
KRK CROATIA
MKAD-M -48 (MK4)
2
1
0
0
0
21.
DELTA TEAM
Delta
MKAD-M - ekipno (MK8)
2
1
0
0
0
22.
GABRIEL PALAJSA
Karlovac 1969
MKAD-M -57 (MK6)
2
1
0
0
0
23.
JAKOV BEBEK
LJUBUŠKI
MKAD-M -45 (MK3)
2
1
0
0
0
24.
JOSIP FRANCKI-NOVAK
GLOBUS Čakovec
MKAD-M -57 (MK6)
2
1
0
0
0
25.
LUKA STEKOVIĆ
Karlovac 1969
MKAD-M -45 (MK3)
2
1
0
0
0
26.
NOA BELIĆ
KK "SENSEI" Pazin
MKAD-M -45 (MK3)
2
1
0
0
0
27.
TONKO AVIANI
DALMACIJA
MKAD-M -41 (MK2)
2
1
0
0
0
28.
VIGO NADAL BUWEDEN
KRK CROATIA
MKAD-M -36 (MK1)
2
1
0
0
0
29.
VIKTOR FAGNJEN
RI CROATIA
MKAD-M +57 (MK7)
2
1
0
0
0
30.
MIHAEL SIRC
Međimurje
MKAD-M -52 (MK5), MKAD-M -57 (MK6)
5
2
0
0
0
31.
KARLO BOSILJEVAC
Karlovac 1969
MKAD-M -41 (MK2)
3
1
0
0
0
32.
KRISTIAN LAKIĆ
ZAMET
MKAD-M -48 (MK4)
3
1
0
0
0
33.
ALEKSANDAR MALOBABIĆ
Karlovac 1969
MKAD-M +57 (MK7)
2
0
0
0
0
34.
AUGUSTIN MOŠKUN
Karlovac 1969
MKAD-M -52 (MK5)
2
0
0
0
0
35.
DINO PEREŠKO
Karlovac 1969
MKAD-M +57 (MK7)
2
0
0
0
0
36.
FILIP BEBEK
LJUBUŠKI
MKAD-M -45 (MK3)
2
0
0
0
0
37.
IVAN MERGL
KRK CROATIA
MKAD-M -48 (MK4)
2
0
0
0
0
38.
MARINO RUBIĆ
DALMACIJA
MKAD-M -36 (MK1)
2
0
0
0
0
39.
NOEL MAVRINAC
KK Grobničan
MKAD-M -57 (MK6)
2
0
0
0
0
40.
SRDJAN SIPKA
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
MKAD-M -57 (MK6)
2
0
0
0
0
41.
TARIK ŽIŽAK
RI CROATIA
MKAD-M -41 (MK2)
2
0
0
0
0
42.
ANTONIO STIPANOVIĆ
KRK CROATIA
MKAD-M +57 (MK7)
1
0
0
0
0
43.
BENJAMIN JOSIP SZABO
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
MKAD-M -36 (MK1)
1
0
0
0
0
44.
BRUNO ŠUTIĆ
PORTO TOLERO
MKAD-M -41 (MK2)
1
0
0
0
0
45.
FILIP RAMIĆ
ZAMET
MKAD-M +57 (MK7)
1
0
0
0
0
46.
FRANO DROPULJIĆ
PORTO TOLERO
MKAD-M -52 (MK5)
1
0
0
0
0
47.
GABRIJEL BAJČIĆ
KRK CROATIA
MKAD-M -48 (MK4)
1
0
0
0
0
48.
KRISTIJAN TOPLIČANEC
GLOBUS Čakovec
MKAD-M -41 (MK2)
1
0
0
0
0
49.
KRK CROATIA 1
KRK CROATIA
MKAD-M - ekipno (MK8)
1
0
0
0
0
50.
LOVRO ŽIVKOVIĆ
KRK CROATIA
MKAD-M -45 (MK3)
1
0
0
0
0
51.
LUKA BIRAČ
Slavonski Brod
MKAD-M -52 (MK5)
1
0
0
0
0
52.
MATEJ BAN
KRK CROATIA
MKAD-M -48 (MK4)
1
0
0
0
0
53.
MLADEN VUKOJEVIĆ
LJUBUŠKI
MKAD-M +57 (MK7)
1
0
0
0
0
54.
RI CROATIA MLAĐI KADETI
RI CROATIA
MKAD-M - ekipno (MK8)
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
EMA SGARDELLI
ZAMET
MKAD-Ž -40 (MK9)
4
4
0
0
0
2.
ADRIANA ROSS
Kastav
MKAD-Ž -45 (MK10)
3
3
0
0
0
3.
PETRA NEDELJKO
Međimurje
MKAD-Ž +55 (MK13)
3
3
0
0
0
4.
DORA SLAMEK
Mala Subotica
MKAD-Ž -50 (MK11)
1
1
0
0
0
5.
KRK CROATIA 1
KRK CROATIA
MKAD-Ž - ekipno (MK14)
1
1
0
0
0
6.
NUŠA HABJAN
POSTOJNA
MKAD-Ž -55 (MK12)
1
1
0
0
0
7.
ELIDE BABIĆ
Kastav
MKAD-Ž -40 (MK9)
3
2
0
0
0
8.
JASNA JEDRIŠKO
Delnice
MKAD-Ž -45 (MK10)
3
2
0
0
0
9.
LORENA STIPANOVIĆ
KRK CROATIA
MKAD-Ž +55 (MK13)
3
2
0
0
0
10.
NEVA RAŠPERIĆ
OMEGA
MKAD-Ž +55 (MK13)
3
2
0
0
0
11.
PATRICIA OLIĆ
KRK CROATIA
MKAD-Ž -40 (MK9)
3
2
0
0
0
12.
TIA MAMELEDŽIJA
TAD RIJEKA
MKAD-Ž -40 (MK9)
3
2
0
0
0
13.
ALESSIA ČEKADA
OPATIJA
MKAD-Ž -45 (MK10)
2
1
0
0
0
14.
LANA ČOLIĆ
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
MKAD-Ž -55 (MK12)
2
1
0
0
0
15.
PETRA BILIĆ
ZAMET
MKAD-Ž +55 (MK13)
2
1
0
0
0
16.
TAJA HRAŠČANEC
GLOBUS Čakovec
MKAD-Ž -45 (MK10)
2
1
0
0
0
17.
NOLA MAGAŠIĆ
KRK CROATIA
MKAD-Ž -45 (MK10)
3
1
0
0
0
18.
SARA NOVAK
Mala Subotica
MKAD-Ž -40 (MK9)
3
1
0
0
0
19.
ANA SUDAC
Karlovac 1969
MKAD-Ž -45 (MK10)
2
0
0
0
0
20.
DARIJA ŠNAJDER
Kastav
MKAD-Ž -40 (MK9)
2
0
0
0
0
21.
IVA MICULINIĆ
KK Grobničan
MKAD-Ž +55 (MK13)
2
0
0
0
0
22.
KATJA KNEŽEVIĆ
OPATIJA
MKAD-Ž -40 (MK9)
2
0
0
0
0
23.
KLARA JEDRIŠKO
Delnice
MKAD-Ž +55 (MK13)
2
0
0
0
0
24.
ANA SINKOVIĆ
PORTO TOLERO
MKAD-Ž -45 (MK10)
1
0
0
0
0
25.
ANA FILIPOVIĆ
Mala Subotica
MKAD-Ž +55 (MK13)
1
0
0
0
0
26.
ELENA MAHNE
KK Grobničan
MKAD-Ž -55 (MK12)
1
0
0
0
0
27.
MASA VIDMAR
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
MKAD-Ž -40 (MK9)
1
0
0
0
0
28.
ML. KADETKINJE EKIPNO (1)
FINIDA (POREČ)
MKAD-Ž - ekipno (MK14)
1
0
0
0
0
29.
NATALI PRIBISALIĆ
DALMACIJA
MKAD-Ž -40 (MK9)
1
0
0
0
0
30.
VIKTORIJA BALJAK
KRK CROATIA
MKAD-Ž -50 (MK11)
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
RENATO REŠETAR
ZAMET
KAD-M -OPEN (K1)
4
4
0
0
0
2.
BOŽO BRADARIĆ LISIĆ
OMEGA
KAD-M -OPEN (K1)
5
4
0
0
0
3.
ANTON BAŽDARIĆ
OPATIJA
KAD-M -OPEN (K1)
4
3
0
0
0
4.
KARLO JURČEVIĆ
OMEGA
KAD-M -OPEN (K1)
4
3
0
0
0
5.
DAVID STANIĆ
Metal - Jurdani
KAD-M -OPEN (K1)
3
2
0
0
0
6.
ADRIAN RUŽIĆ
OMEGA
KAD-M -OPEN (K1)
4
2
0
0
0
7.
KARLO FUDURIĆ
Metal - Jurdani
KAD-M -OPEN (K1)
4
2
0
0
0
8.
ANDRO MOŠKUN
Karlovac 1969
KAD-M -OPEN (K1)
2
1
0
0
0
9.
GRGO TOLIĆ
LJUBUŠKI
KAD-M -OPEN (K1)
2
1
0
0
0
10.
MANUEL BAJČIĆ
KRK CROATIA
KAD-M -OPEN (K1)
2
1
0
0
0
11.
LUKA LELEKOVIĆ
KRK CROATIA
KAD-M -OPEN (K1)
2
0
0
0
0
12.
LUKA BRADARIĆ LISIĆ
OMEGA
KAD-M -OPEN (K1)
2
0
0
0
0
13.
ANTONIO ŠUTIĆ
KRK CROATIA
KAD-M -OPEN (K1)
1
0
0
0
0
14.
ANTONIO STIPANOVIĆ
KRK CROATIA
KAD-M -OPEN (K1)
1
0
0
0
0
15.
BRANIMIR VANČINA
KRK CROATIA
KAD-M -OPEN (K1)
1
0
0
0
0
16.
FRANO DROPULJIĆ
PORTO TOLERO
KAD-M -OPEN (K1)
1
0
0
0
0
17.
KARLO ZORIČIĆ
OPATIJA
KAD-M -OPEN (K1)
1
0
0
0
0
18.
LUKA WILIAMSON
KK Galeb
KAD-M -OPEN (K1)
1
0
0
0
0
19.
PETAR BOSANČIĆ
KRK CROATIA
KAD-M -OPEN (K1)
1
0
0
0
0
20.
ROKO ŠTIGLIĆ
TAD RIJEKA
KAD-M -OPEN (K1)
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TEA OSTOJIĆ
Kastav
KAD-Ž -OPEN (K2)
4
4
0
0
0
2.
MARIA MURKOVIĆ
Međimurje
KAD-Ž -OPEN (K2)
4
3
0
0
0
3.
PETRA MITROVIĆ
"B"Biograd
KAD-Ž -OPEN (K2)
4
3
0
0
0
4.
SARA IVIĆ
KK Galeb
KAD-Ž -OPEN (K2)
3
2
0
0
0
5.
ELENA KEČKEŠ
GLOBUS Čakovec
KAD-Ž -OPEN (K2)
4
2
0
0
0
6.
LUCIA BATTAIA
ZAMET
KAD-Ž -OPEN (K2)
4
2
0
0
0
7.
LEA VUKOJA
TAD RIJEKA
KAD-Ž -OPEN (K2)
2
1
0
0
0
8.
PETRA STOJKOVIĆ
Karlovac 1969
KAD-Ž -OPEN (K2)
2
1
0
0
0
9.
NATALI BADJUK
Kastav
KAD-Ž -OPEN (K2)
3
1
0
0
0
10.
BERNARDA GALJANIĆ
KRK CROATIA
KAD-Ž -OPEN (K2)
2
0
0
0
0
11.
ANAMARIA MARŠIĆ
PORTO TOLERO
KAD-Ž -OPEN (K2)
1
0
0
0
0
12.
IVA MICULINIĆ
KK Grobničan
KAD-Ž -OPEN (K2)
1
0
0
0
0
13.
LORENA STIPANOVIĆ
KRK CROATIA
KAD-Ž -OPEN (K2)
1
0
0
0
0
14.
LUNA HAMER
Međimurje
KAD-Ž -OPEN (K2)
1
0
0
0
0
15.
NIKA ČEBOHIN
OMEGA
KAD-Ž -OPEN (K2)
1
0
0
0
0
16.
STELLA POLONIJO
KRK CROATIA
KAD-Ž -OPEN (K2)
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LEON MARCIUŠ
Međimurje
JUN-M -OPEN (J1)
4
4
0
0
0
2.
TOMISLAV MAĐAREVIĆ
Slavonski Brod
JUN-M -OPEN (J1)
4
3
0
0
0
3.
KARLO TURK
KOSTRENA
JUN-M -OPEN (J1)
3
2
0
0
0
4.
MANUEL BAJČIĆ
KRK CROATIA
JUN-M -OPEN (J1)
3
2
0
0
0
5.
KARLO GRGUREVIĆ
OMEGA
JUN-M -OPEN (J1)
4
2
0
0
0
6.
JERKO TVRDE
DALMACIJA
JUN-M -OPEN (J1)
2
1
0
0
0
7.
LUKA LELEKOVIĆ
KRK CROATIA
JUN-M -OPEN (J1)
2
1
0
0
0
8.
BRANIMIR VANČINA
KRK CROATIA
JUN-M -OPEN (J1)
3
1
0
0
0
9.
KARLO JURČEVIĆ
OMEGA
JUN-M -OPEN (J1)
3
1
0
0
0
10.
ADRIAN RUŽIĆ
OMEGA
JUN-M -OPEN (J1)
1
0
0
0
0
11.
ÁKOS SZKOTNICZKY
Vasas SC
JUN-M -OPEN (J1)
1
0
0
0
0
12.
ANTONIO ŠUTIĆ
KRK CROATIA
JUN-M -OPEN (J1)
1
0
0
0
0
13.
BORNA ČENGIĆ
Slavonski Brod
JUN-M -OPEN (J1)
1
0
0
0
0
14.
KARLO MATAN
DALMACIJA
JUN-M -OPEN (J1)
1
0
0
0
0
15.
LUKA RAIČEVIĆ
TAD RIJEKA
JUN-M -OPEN (J1)
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LUCIJA LESJAK
Međimurje
JUN-Ž -OPEN (J2)
3
3
0
0
0
2.
TEA OSTOJIĆ
Kastav
JUN-Ž -OPEN (J2)
4
3
0
0
0
3.
GLORIJA OLIĆ
KRK CROATIA
JUN-Ž -OPEN (J2)
3
2
0
0
0
4.
PETRA MITROVIĆ
"B"Biograd
JUN-Ž -OPEN (J2)
3
2
0
0
0
5.
NATALI BADJUK
Kastav
JUN-Ž -OPEN (J2)
2
1
0
0
0
6.
KÁRMEN KLEMENT
Vasas SC
JUN-Ž -OPEN (J2)
2
0
0
0
0
7.
MAGDALENA KOVAČIĆ
Karlovac 1969
JUN-Ž -OPEN (J2)
2
0
0
0
0
8.
BERNARDA GALJANIĆ
KRK CROATIA
JUN-Ž -OPEN (J2)
1
0
0
0
0
9.
NIKA ČEBOHIN
OMEGA
JUN-Ž -OPEN (J2)
1
0
0
0
0
10.
STELLA POLONIJO
KRK CROATIA
JUN-Ž -OPEN (J2)
1
0
0
0
0
KUMITE-Seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
KARLO MARTIĆ
Slavonski Brod
SEN-M -OPEN (S1)
1
1
0
0
0
2.
FILIP NOVAK
Mala Subotica
SEN-M -OPEN (S1)
1
0
0
0
0
KUMITE-Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
GLORIJA OLIĆ
KRK CROATIA
SEN-Ž -OPEN (S2)
1
1
0
0
0
2.
DORA KARADŽA
KK Grobničan
SEN-Ž -OPEN (S2)
1
0
0
0
0