Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
Kumite - Ml. učenici ekipno
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
145
0
NEO AFRIĆ (CHMPRI)
459
0
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
653
0
MATEJ MILEV (SHKRANJ)
145
0
NEO AFRIĆ (CHMPRI)
459
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
252
0
ŠIME STRPIĆ (BBIOGRD)
319
0
ROKO GALAMBOŠ (METAL)
251
OLIVER JOVIĆ (BBIOGRD)
653
0
MATEJ MILEV (SHKRANJ)
459
0
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
319
0
ROKO GALAMBOŠ (METAL)
251
0
OLIVER JOVIĆ (BBIOGRD)
653
0
MATEJ MILEV (SHKRANJ)
319
0
ROKO GALAMBOŠ (METAL)
251
0
OLIVER JOVIĆ (BBIOGRD)
252
0
ŠIME STRPIĆ (BBIOGRD)
Osvajači medalja
1. MATEJ MILEV, Shotokan Kranj
2. ROKO GALAMBOŠ, Metal - Jurdani
3. ROKO ŽUPANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. OLIVER JOVIĆ, "B"Biograd
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
643
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
643
0
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
27
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
27
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
372
0
TINO TURKOVIĆ (TINJAN)
573
FRAN TRINAJSTIĆ (NEVERA)
594
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
643
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
220
ARIAN BROZOVIĆ (TAD )
398
MATEO PRANJIĆ (NOKACHI)
170
LEO GAVRAN (CHMPRI)
617
TINO PANIĆ (GLOBUS)
27
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
573
0
FRAN TRINAJSTIĆ (NEVERA)
594
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
643
0
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
220
0
ARIAN BROZOVIĆ (TAD )
398
0
MATEO PRANJIĆ (NOKACHI)
170
0
LEO GAVRAN (CHMPRI)
617
0
TINO PANIĆ (GLOBUS)
27
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
594
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
220
0
ARIAN BROZOVIĆ (TAD )
170
0
LEO GAVRAN (CHMPRI)
594
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
220
0
ARIAN BROZOVIĆ (TAD )
398
MATEO PRANJIĆ (NOKACHI)
170
0
LEO GAVRAN (CHMPRI)
398
0
MATEO PRANJIĆ (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. PATRICK BLAŽEVIĆ, Karlovac 1969
2. ARIAN BROZOVIĆ, TAD RIJEKA
3. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
3. MATEO PRANJIĆ, NO KACHI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
379
0
JAKOV ANTOLOVIĆ (TINJAN)
49
0
NOAH ATAJIĆ (KRK CRO)
379
0
JAKOV ANTOLOVIĆ (TINJAN)
95
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
226
0
MARKO RADOČAJ (DELNICE)
57
0
MARIN BRUSIĆ (KRK CRO)
95
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
599
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
179
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
379
0
JAKOV ANTOLOVIĆ (TINJAN)
49
NOAH ATAJIĆ (KRK CRO)
234
0
LEON HILAK (DELNICE)
41
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
285
0
VITO RADELIĆ (VIROVTC)
219
0
ALAN DROFENIK (TAD )
393
0
TONI DELIĆ (NOKACHI)
378
0
FILIP ŠTIFANIĆ (TINJAN)
168
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
226
0
MARKO RADOČAJ (DELNICE)
95
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
179
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
49
0
NOAH ATAJIĆ (KRK CRO)
41
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
219
0
ALAN DROFENIK (TAD )
393
0
TONI DELIĆ (NOKACHI)
168
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
95
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
179
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
41
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
168
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
179
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
168
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
393
TONI DELIĆ (NOKACHI)
41
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
393
0
TONI DELIĆ (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. MARIN VUĐAN, IVANEC
2. RIVER GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. BORNA DUNJAK, KK Grobničan
3. LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
585
JAN CANJAR (KA 1969)
585
0
JAN CANJAR (KA 1969)
165
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
165
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
645
0
ANTE KALEB (ŠI 1066)
544
TIN GRUBINA (BSHDOZG)
313
FILIP KOMARAC (METAL)
585
JAN CANJAR (KA 1969)
601
0
DAVID BERMANEC (GLOBUS)
51
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
138
DOMINIK JEGJUD (CHMPRI)
315
JAKOV PIŠKUR (METAL)
403
FILIP KLEPIĆ (NOKACHI)
165
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
544
0
TIN GRUBINA (BSHDOZG)
313
0
FILIP KOMARAC (METAL)
585
0
JAN CANJAR (KA 1969)
601
0
DAVID BERMANEC (GLOBUS)
138
0
DOMINIK JEGJUD (CHMPRI)
315
0
JAKOV PIŠKUR (METAL)
403
0
FILIP KLEPIĆ (NOKACHI)
165
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
313
0
FILIP KOMARAC (METAL)
601
0
DAVID BERMANEC (GLOBUS)
315
0
JAKOV PIŠKUR (METAL)
313
0
FILIP KOMARAC (METAL)
315
0
JAKOV PIŠKUR (METAL)
403
FILIP KLEPIĆ (NOKACHI)
601
0
DAVID BERMANEC (GLOBUS)
403
0
FILIP KLEPIĆ (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. JAKOV PIŠKUR, Metal - Jurdani
2. FILIP KOMARAC, Metal - Jurdani
3. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. DAVID BERMANEC, GLOBUS Čakovec
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
631
0
FILIP DIKLIĆ (GROBNIK)
255
0
MIHAEL BORIĆ (KRK CRO)
631
0
FILIP DIKLIĆ (GROBNIK)
652
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
255
MIHAEL BORIĆ (KRK CRO)
521
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
228
MAURO ČUTUL (TAD )
652
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
255
0
MIHAEL BORIĆ (KRK CRO)
521
0
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
228
0
MAURO ČUTUL (TAD )
652
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
228
0
MAURO ČUTUL (TAD )
521
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
Osvajači medalja
1. JOSIP LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
2. MAURO ČUTUL, TAD RIJEKA
3. MIHAEL BORIĆ, KRK CROATIA
3. MILE VLADUŠIĆ, FINIDA (POREČ)
Kumite - Ml. učenici ekipno
636
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
381
0
KARATE KLUB TINJAN (TINJAN)
103
0
MLAĐI UČENICI EKIPNO BORBE (GROBNIK)
618
0
KK KARLOVAC 1969 ML. UČENICI EKIPNO (KA 1969)
636
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
618
0
KK KARLOVAC 1969 ML. UČENICI EKIPNO (KA 1969)
Osvajači medalja
1. KK KARLOVAC 1969 ML. UČENICI EKIPNO, Karlovac 1969
2. KRK CROATIA 1, KRK CROATIA
3. MLAĐI UČENICI EKIPNO BORBE, KK Grobničan
3. KARATE KLUB TINJAN, TINJAN