Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
KUMITE - kadeti 15,16.g. -57
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (E2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (E3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (E4)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
300
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
300
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
204
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
344
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
300
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
390
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
257
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
204
IVAN UDOVIĆ (LAV)
244
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
388
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
457
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
566
0
DEJAN MAČAR (SHKRANJ)
202
0
GAŠPER ŠTIGL (KBV )
298
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
300
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
390
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
257
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
204
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
244
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
457
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
202
0
GAŠPER ŠTIGL (KBV )
298
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
390
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
204
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
244
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
298
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
390
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
244
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
457
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
388
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
298
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
457
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. ADRIAN STANČIĆ, KLENOVNIK
2. ROKO VRANKOVIĆ, NO KACHI
3. NOAH MILETIĆ, Kastav
3. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KUMITE - kadeti 15,16.g. -57
598
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
598
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
493
MATEO OŽEGOVIĆ (DRNIS)
391
0
MATKO HORVAT (NOKACHI)
614
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
494
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
598
0
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
493
0
MATEO OŽEGOVIĆ (DRNIS)
614
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
494
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
493
0
MATEO OŽEGOVIĆ (DRNIS)
614
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
494
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
391
0
MATKO HORVAT (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. MATEO OŽEGOVIĆ, DRNIŠ
3. SVEN SPAHIJA, Karlovac 1969
3. STIPE MIJATOVIĆ, DRNIŠ
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (E2)
306
ANTON HOST (KASTAV)
258
0
DINO PORČIĆ (BBIOGRD)
306
0
ANTON HOST (KASTAV)
492
MARKO STRUNJE (DRNIS)
254
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
205
0
MORIS TRBULIN (LAV)
604
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
306
0
ANTON HOST (KASTAV)
492
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
205
0
MORIS TRBULIN (LAV)
604
0
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
492
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
604
0
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
205
MORIS TRBULIN (LAV)
Osvajači medalja
1. MARKO STRUNJE, DRNIŠ
2. ANTE MUSIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ANTON HOST, Kastav
3. MORIS TRBULIN, LAV
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (E3)
663
0
ZORAN UZELAC (KK ZANS)
437
0
NIKO BURČUL (FIGHT)
Osvajači medalja
1. ZORAN UZELAC, KK Zanshin Split
2. NIKO BURČUL, Velebit
3. ----
3. ----
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (E4)
307
LEON PENDIĆ (KASTAV)
327
0
GORAN SERTIĆ (KASTAV)
659
0
NIKO BURČUL (FIGHT)
307
0
LEON PENDIĆ (KASTAV)
327
0
GORAN SERTIĆ (KASTAV)
Osvajači medalja
1. LEON PENDIĆ, Kastav
2. GORAN SERTIĆ, Kastav
3. NIKO BURČUL, Velebit
3. ----