Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (E7)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (E8)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (E7)
406
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
197
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
335
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
406
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
197
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
100
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
250
0
ANETA JOVIĆ (BBIOGRD)
240
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
335
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
197
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
100
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
240
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
335
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
100
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
240
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
250
0
ANETA JOVIĆ (BBIOGRD)
Osvajači medalja
1. DOROTEA IVANČIĆ, SPORTSLIFE
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. TEA SGARDELLI LJATIFI, CHAMPION RIJEKA
3. TONJA ZRNIĆ, STUDENT
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (E8)
32
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
32
0
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
34
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
32
0
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
301
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
481
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
389
0
ENA DELIĆ (NOKACHI)
661
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
34
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
387
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
660
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
38
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
429
0
SONJA RAJKO (SKKU)
662
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
507
SARA TADEJ (KOSTRE)
32
0
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
481
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
389
0
ENA DELIĆ (NOKACHI)
34
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
660
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
38
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
429
0
SONJA RAJKO (SKKU)
507
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
481
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
34
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
38
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
429
0
SONJA RAJKO (SKKU)
481
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
38
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
660
ELA COLARIĆ (IVANEC)
429
0
SONJA RAJKO (SKKU)
660
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
Osvajači medalja
1. LANA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
2. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
3. ZARA BURNIĆ, KRK CROATIA
3. ELA COLARIĆ, IVANEC
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
272
VERONIKA RAC (CRO)
272
0
VERONIKA RAC (CRO)
394
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
633
MIRTA LOVRIC (KK IPON)
488
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
394
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
304
ADRIANA ROSS (KASTAV)
272
VERONIKA RAC (CRO)
303
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
242
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
354
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
336
0
SARA ARSENIĆ (PO)
302
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
561
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
633
0
MIRTA LOVRIC (KK IPON)
394
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
304
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
272
0
VERONIKA RAC (CRO)
303
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
336
0
SARA ARSENIĆ (PO)
302
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
561
0
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
394
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
304
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
336
0
SARA ARSENIĆ (PO)
302
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
304
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
336
0
SARA ARSENIĆ (PO)
303
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
354
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
302
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
303
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
Osvajači medalja
1. ADRIANA ROSS, Kastav
2. SARA ARSENIĆ, POSTOJNA
3. AURA RAHMANOVIC, NO KACHI
3. DARJA ZORIĆ, Kastav