Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
ISTRA
IVANEC
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SEKI SV. JERNEJ
Shitoryu Varaždin
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
Velebit
Virovitica
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Cicibani 6,7 g. -28 (A1)
Kumite - Cicibanke 6,7 g. -26 (A3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
Kata - Cicibani (6,7 g.) 9-6 kyu (K1)
Kata - Cicibani (6,7 g.) Open (K3)
Kata - Cicibanke (6,7 g.) 9-6 kyu (K2)
Kata - Cicibanke (6,7 g.) Open (K4)
Kumite - Cicibani 6,7 g. -28 (A1)
253
0
LUKA STRPIĆ (BBIOGRD)
75
0
DAVID DUŽIĆ (TIGAR)
175
0
ALEN KESEROVIĆ (CHMPRI)
75
0
DAVID DUŽIĆ (TIGAR)
253
0
LUKA STRPIĆ (BBIOGRD)
551
0
MATEJ MILEV (SHKRANJ)
18
0
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
134
0
STJEPAN NEKIĆ (DELTA)
80
ANDREI DOLIĆ (TIGAR)
75
0
DAVID DUŽIĆ (TIGAR)
551
0
MATEJ MILEV (SHKRANJ)
18
0
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
80
0
ANDREI DOLIĆ (TIGAR)
551
0
MATEJ MILEV (SHKRANJ)
18
0
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
80
0
ANDREI DOLIĆ (TIGAR)
134
0
STJEPAN NEKIĆ (DELTA)
Medalists
1. MATEJ MILEV, Shotokan Kranj
2. ROKO ŽUPANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. DAVID DUŽIĆ, Tigar Sisak
3. ANDREI DOLIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Cicibanke 6,7 g. -26 (A3)
77
0
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
225
0
IRIJA ČEKO (TAD )
584
0
BRUNA BRIŠKI (KA 1969)
559
0
AJDA TORKAR (SHKRANJ)
77
0
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
584
0
BRUNA BRIŠKI (KA 1969)
Medalists
1. BRUNA BRIŠKI, Karlovac 1969
2. SARA STOJAKOVIĆ, Tigar Sisak
3. AJDA TORKAR, Shotokan Kranj
3. IRIJA ČEKO, TAD RIJEKA
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
145
0
NEO AFRIĆ (CHMPRI)
459
0
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
653
0
MATEJ MILEV (SHKRANJ)
145
0
NEO AFRIĆ (CHMPRI)
459
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
252
0
ŠIME STRPIĆ (BBIOGRD)
319
0
ROKO GALAMBOŠ (METAL)
251
OLIVER JOVIĆ (BBIOGRD)
653
0
MATEJ MILEV (SHKRANJ)
459
0
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
319
0
ROKO GALAMBOŠ (METAL)
251
0
OLIVER JOVIĆ (BBIOGRD)
653
0
MATEJ MILEV (SHKRANJ)
319
0
ROKO GALAMBOŠ (METAL)
251
0
OLIVER JOVIĆ (BBIOGRD)
252
0
ŠIME STRPIĆ (BBIOGRD)
Medalists
1. MATEJ MILEV, Shotokan Kranj
2. ROKO GALAMBOŠ, Metal - Jurdani
3. ROKO ŽUPANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. OLIVER JOVIĆ, "B"Biograd
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
52
0
AMAR DŽEBO (KRK CRO)
180
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
52
0
AMAR DŽEBO (KRK CRO)
621
0
NOA MOLNAR (GLOBUS)
438
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
427
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
621
0
NOA MOLNAR (GLOBUS)
25
0
FRAN BROZIĆ (KRK CRO)
97
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
52
0
AMAR DŽEBO (KRK CRO)
180
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
549
0
TIJAN MAČAR (SHKRANJ)
504
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
611
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
232
0
PETAR VUKOVIĆ (TAD )
490
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
92
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
46
0
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
151
LUKA BOLF (CHMPRI)
427
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
621
0
NOA MOLNAR (GLOBUS)
97
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
180
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
611
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
490
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
92
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
151
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
621
0
NOA MOLNAR (GLOBUS)
97
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
611
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
92
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
97
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
611
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
490
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
504
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
92
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
504
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
Medalists
1. PETAR SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
3. AMAR DŽEBO, KRK CROATIA
3. GABRIEL MALEŠ, KK Grobničan
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
300
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
300
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
204
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
344
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
300
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
390
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
257
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
204
IVAN UDOVIĆ (LAV)
244
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
388
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
457
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
566
0
DEJAN MAČAR (SHKRANJ)
202
0
GAŠPER ŠTIGL (KBV )
298
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
300
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
390
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
257
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
204
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
244
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
457
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
202
0
GAŠPER ŠTIGL (KBV )
298
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
390
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
204
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
244
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
298
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
390
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
244
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
457
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
388
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
298
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
457
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
Medalists
1. ADRIAN STANČIĆ, KLENOVNIK
2. ROKO VRANKOVIĆ, NO KACHI
3. NOAH MILETIĆ, Kastav
3. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kata - Cicibani (6,7 g.) 9-6 kyu (K1)
515
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
89
0
ADRIAN SPLAIT (GROBNIK)
515
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
641
0
PETAR MRKONJIĆ (BSHDOZG)
89
ADRIAN SPLAIT (GROBNIK)
550
MATEJ MILEV (SHKRANJ)
448
FRAN BUNJEVAC MIHELČIĆ (KK KIK)
641
0
PETAR MRKONJIĆ (BSHDOZG)
89
0
ADRIAN SPLAIT (GROBNIK)
550
0
MATEJ MILEV (SHKRANJ)
448
0
FRAN BUNJEVAC MIHELČIĆ (KK KIK)
641
0
PETAR MRKONJIĆ (BSHDOZG)
550
0
MATEJ MILEV (SHKRANJ)
448
FRAN BUNJEVAC MIHELČIĆ (KK KIK)
Medalists
1. MATEJ MILEV, Shotokan Kranj
2. PETAR MRKONJIĆ, BUSHIDO
3. PETAR PUŠKARIĆ, FINIDA (POREČ)
3. FRAN BUNJEVAC MIHELČIĆ, KK KIK
Kata - Cicibani (6,7 g.) Open (K3)
516
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
648
0
MATEJ MILEV (SHKRANJ)
449
FRAN BUNJEVAC MIHELČIĆ (KK KIK)
648
0
MATEJ MILEV (SHKRANJ)
449
0
FRAN BUNJEVAC MIHELČIĆ (KK KIK)
Medalists
1. MATEJ MILEV, Shotokan Kranj
2. FRAN BUNJEVAC MIHELČIĆ, KK KIK
3. PETAR PUŠKARIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ----
Kata - Cicibanke (6,7 g.) 9-6 kyu (K2)
560
0
AJDA TORKAR (SHKRANJ)
424
0
NATALI RADMILOVIĆ (SKKU)
560
0
AJDA TORKAR (SHKRANJ)
209
0
IRA URŠULA ŠVAGELJ (KK KIK)
424
0
NATALI RADMILOVIĆ (SKKU)
499
0
LENA JANKOVIĆ (OPATIJA)
114
0
KAROLINA KRISTIĆ (SEKI)
498
0
LAMIA JUSUFAGIĆ (OPATIJA)
425
NATALI SLAVUJEVIĆ (SKKU)
209
0
IRA URŠULA ŠVAGELJ (KK KIK)
424
0
NATALI RADMILOVIĆ (SKKU)
498
0
LAMIA JUSUFAGIĆ (OPATIJA)
425
0
NATALI SLAVUJEVIĆ (SKKU)
209
0
IRA URŠULA ŠVAGELJ (KK KIK)
498
0
LAMIA JUSUFAGIĆ (OPATIJA)
425
0
NATALI SLAVUJEVIĆ (SKKU)
114
0
KAROLINA KRISTIĆ (SEKI)
Medalists
1. IRA URŠULA ŠVAGELJ, KK KIK
2. LAMIA JUSUFAGIĆ, OPATIJA
3. AJDA TORKAR, Shotokan Kranj
3. KAROLINA KRISTIĆ, SEKI SV. JERNEJ
Kata - Cicibanke (6,7 g.) Open (K4)
450
0
IRA URŠULA ŠVAGELJ (KK KIK)
113
0
KAROLINA KRISTIĆ (SEKI)
412
0
ARIANA LAKOTA (SKKU)
650
0
AJDA TORKAR (SHKRANJ)
450
0
IRA URŠULA ŠVAGELJ (KK KIK)
650
0
AJDA TORKAR (SHKRANJ)
Medalists
1. IRA URŠULA ŠVAGELJ, KK KIK
2. AJDA TORKAR, Shotokan Kranj
3. KAROLINA KRISTIĆ, SEKI SV. JERNEJ
3. ARIANA LAKOTA, SHOTOKAN UMAG