Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
ISTRA
IVANEC
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SEKI SV. JERNEJ
Shitoryu Varaždin
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
Velebit
Virovitica
ZAMET
TEŽA/LETO
Kata - Kadetkinje Open (K16)
Kata - Juniori Open (K17)
Kata - Juniorke Open (K18)
Kata - Seniori Open (K19)
Kata - Veterani Open (K21)
Kata - Kadetkinje Open (K16)
508
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
537
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
419
0
EMMA BERTA BOČKOR (SKKU)
508
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
537
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
523
0
MARIJA CVJETKOVIĆ (TEMPO)
555
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
510
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
535
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
270
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
419
0
EMMA BERTA BOČKOR (SKKU)
537
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
555
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
535
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
419
0
EMMA BERTA BOČKOR (SKKU)
535
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
555
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
270
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
Dobitniki medalj
1. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ)
2. EMMA BERTA BOČKOR, SHOTOKAN UMAG
3. IVA SAMOVOJSKA, FINIDA (POREČ)
3. MIA POPOVIĆ, BUJE
Kata - Juniori Open (K17)
384
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
383
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
384
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
413
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
383
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
624
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
520
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
413
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
383
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
624
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
520
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
413
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
624
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
520
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
Dobitniki medalj
1. DAMIR BARJAMOVIĆ, SHOTOKAN UMAG
2. DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO, RAB-ENPI
3. DORIAN FAFANĐEL, RAB-ENPI
3. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo
Kata - Juniorke Open (K18)
538
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
556
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
538
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
525
0
MARIJA CVJETKOVIĆ (TEMPO)
271
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
536
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
556
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
538
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
271
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
536
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
556
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
536
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
271
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
Dobitniki medalj
1. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ)
2. MIA POPOVIĆ, BUJE
3. IVA SAMOVOJSKA, FINIDA (POREČ)
3. MIRTA RUSTIA, ZAMET
Kata - Seniori Open (K19)
276
0
STJEPAN ROGIĆ (CRO)
546
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
276
0
STJEPAN ROGIĆ (CRO)
625
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
546
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
522
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
414
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
623
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
570
EMIR RAKIĆ (KK BUJE)
625
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
546
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
414
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
570
0
EMIR RAKIĆ (KK BUJE)
625
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
414
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
570
0
EMIR RAKIĆ (KK BUJE)
623
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
Dobitniki medalj
1. DAMIR BARJAMOVIĆ, SHOTOKAN UMAG
2. DORIAN FAFANĐEL, RAB-ENPI
3. AMIR REŠIDOVIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ANTONIO MATUŠAN, RAB-ENPI
Kata - Veterani Open (K21)
612
0
MIROSLAV JELAVIC (KK VRSA)
277
0
STJEPAN ROGIĆ (CRO)
612
0
MIROSLAV JELAVIC (KK VRSA)
554
0
EMIR RAKIĆ (KK BUJE)
277
STJEPAN ROGIĆ (CRO)
545
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
526
RUDOLF TIDLAČKA (TEMPO)
554
0
EMIR RAKIĆ (KK BUJE)
277
0
STJEPAN ROGIĆ (CRO)
545
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
526
0
RUDOLF TIDLAČKA (TEMPO)
554
0
EMIR RAKIĆ (KK BUJE)
545
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
526
RUDOLF TIDLAČKA (TEMPO)
Dobitniki medalj
1. AMIR REŠIDOVIĆ, FINIDA (POREČ)
2. EMIR RAKIĆ, BUJE
3. STJEPAN ROGIĆ, RI CROATIA
3. RUDOLF TIDLAČKA, Tempo