Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Kumite - Cicibani
Kumite - Cicibanke
Kumite - Ml. učenici
Kumite - Ml. učenice
Kumite - Učenici
Kumite - Učenice
Kumite - Ml. kadeti
Kumite - Ml. kadetkinje
Kumite - Kadeti
Kumite - Kadetkinje
Kata - Cicibani
Kata - Cicibanke
Kata - Ml. učenici
Kata - Ml. učenice
Kata - Učenici
Kata - Učenice
Kata - Ml. kadeti
Kata - Ml. kadetkinje
Kata - Kadeti
Kata - Kadetkinje
Kata team - muško (male)
Kata team - žensko (female)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. kadeti -36
Kumite - Ml. kadeti -41
Kumite - Ml. kadeti -45
Kumite - Ml. kadeti -52
Kumite - Ml. kadeti -57
Kumite - Ml. kadeti +57
Kumite - Ml. kadeti -36
139
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
272
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
35
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
250
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
139
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
250
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA
3. FILIP KOMARICA, KK KTC KRIŽEVCI
3. SLAVEN MILOŠEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Ml. kadeti -41
381
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
268
0
ŠIME ORLOVIĆ (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE
2. ŠIME ORLOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ----
3. ----
Kumite - Ml. kadeti -45
442
0
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
349
0
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
Osvajači medalja
1. ANTONIO BIONDIĆ, Slavonski Brod
2. MIŠEL PAĐAN, JASTREB
3. ----
3. ----
Kumite - Ml. kadeti -52
257
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
331
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
357
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
257
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
331
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
356
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
60
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
357
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
331
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
356
0
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
60
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
357
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
356
0
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
60
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb
2. ANTE PAVLINOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. DOMAGOJ KESAK, Virovitica
3. LOVRO VUJIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Ml. kadeti -57
389
0
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
273
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
387
JOSIP ŠIMOVIĆ (CROHEC)
273
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
387
0
JOSIP ŠIMOVIĆ (CROHEC)
Osvajači medalja
1. TOMA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. JOSIP ŠIMOVIĆ, CROHERC
3. SVEN SPAHIJA, Karlovac 1969
3. ----
Kumite - Ml. kadeti +57
193
0
KARLO BJELOVUK (KK IPON)
348
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
189
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
348
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
189
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. MARKO KOVAČEVIĆ, JASTREB
2. NIKOLA GONDI, Virovitica
3. KARLO BJELOVUK, IPON ZAGREB
3. ----