Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROHERC
ČRNOMELJ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
KK SISAK
KK Stenjevec
Kondura Sisak
LEPOGLAVA
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
SAMOBOR
Shitoryu Varaždin
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -34
Kumite - Ml. kadeti -52
Kumite - Ml. kadeti +57
Kumite - Ml. kadetkinje -55
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kata - Učenici (S)
Kata - Učenice (S)
Kumite - Učenici -34
137
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
354
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
326
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
354
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
326
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod
2. NOELL ŠIROKI, Virovitica
3. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA
3. ----
Kumite - Ml. kadeti -52
257
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
331
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
357
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
257
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
331
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
356
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
60
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
357
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
331
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
356
0
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
60
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
357
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
356
0
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
60
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb
2. ANTE PAVLINOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. DOMAGOJ KESAK, Virovitica
3. LOVRO VUJIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Ml. kadeti +57
193
0
KARLO BJELOVUK (KK IPON)
348
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
189
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
348
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
189
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. MARKO KOVAČEVIĆ, JASTREB
2. NIKOLA GONDI, Virovitica
3. KARLO BJELOVUK, IPON ZAGREB
3. ----
Kumite - Ml. kadetkinje -55
303
0
DORA PETRA LJUBIČIĆ (KK ST)
335
0
LEA GNJATOVIĆ (KARATE9)
303
0
DORA PETRA LJUBIČIĆ (KK ST)
56
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
335
LEA GNJATOVIĆ (KARATE9)
278
ANA MARIJA JUKICA (ŠI 1066)
192
TARA NICOLE BONAČIĆ (VIROVTC)
56
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
335
0
LEA GNJATOVIĆ (KARATE9)
278
0
ANA MARIJA JUKICA (ŠI 1066)
192
0
TARA NICOLE BONAČIĆ (VIROVTC)
56
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
278
0
ANA MARIJA JUKICA (ŠI 1066)
192
TARA NICOLE BONAČIĆ (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. ANA MARIJA JUKICA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. LANA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
3. DORA PETRA LJUBIČIĆ, KK Stenjevec
3. TARA NICOLE BONAČIĆ, Virovitica
Kumite - Kadeti -57
274
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
419
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
350
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
274
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
350
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. TOMA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. STIPE RUKAVINA, JASTREB
3. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
3. ----
Kumite - Kadeti -63
333
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
275
0
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
371
EUGEN ČAUŠEVIĆ (KARATE9)
275
0
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
371
0
EUGEN ČAUŠEVIĆ (KARATE9)
Osvajači medalja
1. ANTE MUSIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. EUGEN ČAUŠEVIĆ, KK Petrinja
3. LUKA RAJNOVIĆ, Virovitica
3. ----
Kata - Učenici (S)
235
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
112
0
VITO KRSNIK (ALFA)
235
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
185
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
134
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
112
0
VITO KRSNIK (ALFA)
183
0
MATEO FODER (IVANEC)
106
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
418
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
113
0
ŽEINSKI IVAN (ALFA)
185
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
112
0
VITO KRSNIK (ALFA)
106
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
418
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
185
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
418
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
106
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
113
0
ŽEINSKI IVAN (ALFA)
Osvajači medalja
1. LOVRO ERAK, Virovitica
2. ROKO VUKSANOVIĆ, SAMOBOR
3. FRAN SELIGMAN, Hrvatski sokol Osijek
3. IVAN KUKIĆ, ALFA
Kata - Učenice (S)
171
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
184
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
171
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
172
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
171
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
244
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
184
LAURA ERAK (VIROVTC)
172
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
21
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
414
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
153
0
ESTER HORN (ČRNO)
16
LARA PAHIĆ (TIGAR)
100
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
339
DORA HAS (0354451)
244
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
184
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
172
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
21
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
414
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
16
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
100
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
339
0
DORA HAS (0354451)
244
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
172
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
414
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
100
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
244
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
100
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
339
DORA HAS (0354451)
414
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
339
0
DORA HAS (0354451)
Osvajači medalja
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. ANTONIJA BARIĆ, ALFA
3. ANA DRUŽINEC, OMEGA
3. DORA HAS, Slavonski Brod