Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROHERC
ČRNOMELJ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
KK SISAK
KK Stenjevec
Kondura Sisak
LEPOGLAVA
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
SAMOBOR
Shitoryu Varaždin
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice +44
Kumite - Ml. kadetkinje +55
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Kadetkinje OPEN
Kata - Cicibanke
Kata - Ml. učenice (N)
Kata - Cicibanke
38
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
38
0
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
426
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
38
0
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
103
0
ANJA MESAREK (ALFA)
241
0
ELENA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
404
0
SARA GALIĆ (KGB)
452
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
424
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
157
0
LORENA HORN (ČRNO)
103
ANJA MESAREK (ALFA)
426
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
123
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
375
PETRA GAŠPAREC (DURDEVA)
38
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
110
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
421
0
IRA URŠULA ŠVAGELJ (KK KIK)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
92
LUCIJA FERČIĆ (TIGAR)
37
0
TEMIA PALINKAŠ (BRCKO)
311
0
AJDA ŽIVA HORVAT (ČRNO)
118
TIA MEDIĆ (ALFA)
420
0
DORA TREMAC (KK KIK)
125
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
376
NIKA PANDUR (DURDEVA)
455
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
403
ANĐA JULARIĆ (KGB)
404
0
SARA GALIĆ (KGB)
452
0
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
157
0
LORENA HORN (ČRNO)
103
0
ANJA MESAREK (ALFA)
426
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
375
0
PETRA GAŠPAREC (DURDEVA)
38
0
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
110
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
92
0
LUCIJA FERČIĆ (TIGAR)
37
0
TEMIA PALINKAŠ (BRCKO)
118
0
TIA MEDIĆ (ALFA)
125
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
376
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
455
0
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
403
0
ANĐA JULARIĆ (KGB)
404
0
SARA GALIĆ (KGB)
103
0
ANJA MESAREK (ALFA)
426
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
110
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
118
0
TIA MEDIĆ (ALFA)
376
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
403
0
ANĐA JULARIĆ (KGB)
103
0
ANJA MESAREK (ALFA)
110
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
376
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
110
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
376
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
125
EMMA FRESL (SAMOBOR)
403
0
ANĐA JULARIĆ (KGB)
125
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
125
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. PAULA ŠVIGLIN, ALFA
2. NIKA PANDUR, ĐURĐEVAC
3. ANJA MESAREK, ALFA
3. EMMA FRESL, SAMOBOR