Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROHERC
ČRNOMELJ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
KK SISAK
KK Stenjevec
Kondura Sisak
LEPOGLAVA
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
SAMOBOR
Shitoryu Varaždin
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Cicibanke -26
Kumite - Ml. učenice -28
Kumite - Učenice -36
Kumite - Cicibanke -26
81
0
LUCIJA FERČIĆ (TIGAR)
87
0
SARA KANJIR (TIGAR)
81
0
LUCIJA FERČIĆ (TIGAR)
181
0
VITA KAJTNA (STUDNT)
87
SARA KANJIR (TIGAR)
119
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
289
ELENA BULAT (TIGAR)
181
0
VITA KAJTNA (STUDNT)
87
0
SARA KANJIR (TIGAR)
119
0
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
289
0
ELENA BULAT (TIGAR)
181
0
VITA KAJTNA (STUDNT)
119
0
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
289
ELENA BULAT (TIGAR)
Osvajači medalja
1. SARA STOJAKOVIĆ, Tigar Sisak
2. VITA KAJTNA, STUDENT
3. LUCIJA FERČIĆ, Tigar Sisak
3. ELENA BULAT, Tigar Sisak
Kumite - Ml. učenice -28
45
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
169
0
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
169
0
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
180
0
VITA KAJTNA (STUDNT)
45
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
201
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
42
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
199
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
84
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
169
0
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
201
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
199
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
84
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
201
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
199
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
84
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
42
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. TINA OKOVIĆ, Mladost
2. DORA VALENTIĆ, Mladost
3. FANI GALA BAIUTTI, Tigar Sisak
3. ROZA JELČIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Učenice -36
390
0
MARIJA PINJUH (CROHEC)
251
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
390
0
MARIJA PINJUH (CROHEC)
182
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
334
0
ANJA GNJATOVIĆ (KARATE9)
251
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
428
0
TENA VURUŠIĆ (GLOBUS)
288
0
ALISA EMA JURJEVIĆ (BREGANA)
343
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
256
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
182
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
251
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
288
0
ALISA EMA JURJEVIĆ (BREGANA)
343
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
182
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
343
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
288
0
ALISA EMA JURJEVIĆ (BREGANA)
256
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. TONJA ZRNIĆ, STUDENT
2. HELENA BAŠIĆ, JASTREB
3. KLARA LAKOŠ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066