Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROHERC
ČRNOMELJ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
KK SISAK
KK Stenjevec
Kondura Sisak
LEPOGLAVA
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
SAMOBOR
Shitoryu Varaždin
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Ml. učenici -30
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenice +44
Kumite - Ml. kadeti -36
Kumite - Ml. kadetkinje -50
Kumite - Kadetkinje -54
Kata - Ml. učenici (N)
Kata - Učenici (N)
Kata - Učenici (N)
329
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
401
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
329
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
174
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
174
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
128
0
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
18
0
LEO OVANIN (TIGAR)
435
0
IVAN BLAŽEVIĆ (OPATIJA)
329
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
167
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
401
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
36
0
FRAN HROMAČEK (BRCKO)
445
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
22
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
438
0
TIN KORENIĆ (OPATIJA)
6
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
422
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
142
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
174
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
18
0
LEO OVANIN (TIGAR)
167
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
401
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
445
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
22
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
6
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
142
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
174
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
167
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
445
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
142
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
167
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
142
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
6
DAVID MAKAR (TIGAR)
445
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
6
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
Medalists
1. ANTONIJO BAŠIĆ, SAMOBOR
2. NATKO MAKOVIČIĆ, Nova Gradiška
3. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. PATRIK PELD, SAMOBOR