Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROHERC
ČRNOMELJ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
KK SISAK
KK Stenjevec
Kondura Sisak
LEPOGLAVA
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
SAMOBOR
Shitoryu Varaždin
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenice -28
Kumite - Ml. učenice -32
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -44
Kata - Cicibani
Kata - Cicibanke
Kata - Ml. učenici (N)
Kata - Ml. učenice (N)
Kata - Učenice (N)
KATA TEAM - Ml. učenice
Kumite - Ml. učenice -28
45
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
169
0
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
169
0
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
180
0
VITA KAJTNA (STUDNT)
45
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
201
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
42
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
199
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
84
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
169
0
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
201
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
199
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
84
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
201
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
199
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
84
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
42
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. TINA OKOVIĆ, Mladost
2. DORA VALENTIĆ, Mladost
3. FANI GALA BAIUTTI, Tigar Sisak
3. ROZA JELČIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Ml. učenice -32
197
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
179
0
MAJA VUKELIĆ (TUSKNC)
165
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
197
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
179
MAJA VUKELIĆ (TUSKNC)
78
0
MARIA KYRA BENČIĆ (TIGAR)
462
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
246
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
165
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
179
0
MAJA VUKELIĆ (TUSKNC)
462
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
246
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
165
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
462
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
246
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
78
0
MARIA KYRA BENČIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ERIKA TURKOVIĆ, SPORTSLIFE
2. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969
3. NINA CVIJANOVIĆ, Mladost
3. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Učenici -46
208
0
FRANKO VALENTIĆ (KGB)
396
0
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
395
FRANJO JURIČIĆ (CROHEC)
396
0
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
395
0
FRANJO JURIČIĆ (CROHEC)
Osvajači medalja
1. FRANJO JURIČIĆ, CROHERC
2. MIHAEL MILIČEVIĆ, CROHERC
3. FRANKO VALENTIĆ, Mladost
3. ----
Kumite - Učenici +46
321
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
86
0
KALEB DUGANDŽIĆ (TIGAR)
207
0
MATEJ SUHINA (KGB)
321
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
86
KALEB DUGANDŽIĆ (TIGAR)
51
0
JURAJ CVAR (KARATE9)
392
0
TOMA BARBARIĆ (CROHEC)
276
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
207
0
MATEJ SUHINA (KGB)
86
0
KALEB DUGANDŽIĆ (TIGAR)
392
0
TOMA BARBARIĆ (CROHEC)
276
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
207
0
MATEJ SUHINA (KGB)
392
0
TOMA BARBARIĆ (CROHEC)
276
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
51
0
JURAJ CVAR (KARATE9)
Osvajači medalja
1. MATEJ SUHINA, Mladost
2. TOMA BARBARIĆ, CROHERC
3. KALEB DUGANDŽIĆ, Tigar Sisak
3. JURAJ CVAR, KK Petrinja
Kumite - Učenice -32
46
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
166
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
247
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
46
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
166
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
65
0
ANTONELA APATI (IVANEC)
313
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
145
0
NIKA ZORKO (BREGANA)
195
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
247
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
166
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
313
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
195
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
247
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
313
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
195
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
145
0
NIKA ZORKO (BREGANA)
Osvajači medalja
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ERIKA TURKOVIĆ, SPORTSLIFE
3. NIKA ZORKO, Bregana
Kumite - Učenice -44
374
0
KATARINA POŠTA (TEMPO)
412
0
MAGDA VRTARIĆ (KGB)
Osvajači medalja
1. MAGDA VRTARIĆ, Mladost
2. KATARINA POŠTA, Tempo
3. ----
3. ----
Kata - Cicibani
369
MATEJ HASAN (TEMPO)
369
0
MATEJ HASAN (TEMPO)
408
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
436
0
JOSIP BLAŽEVIĆ (OPATIJA)
154
0
JAKOB KRAŠNA (ČRNO)
408
JAKOV KOŽAR (KGB)
369
MATEJ HASAN (TEMPO)
9
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
144
SEBASTIAN VUKOVIĆ (KKNG)
379
JOSIP PANDUR (DURDEVA)
413
FRAN BANOVAC (KGB)
121
BARTOL KOVAČEVIĆ (TIGAR)
154
0
JAKOB KRAŠNA (ČRNO)
408
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
369
0
MATEJ HASAN (TEMPO)
9
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
144
0
SEBASTIAN VUKOVIĆ (KKNG)
379
0
JOSIP PANDUR (DURDEVA)
413
0
FRAN BANOVAC (KGB)
121
0
BARTOL KOVAČEVIĆ (TIGAR)
408
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
9
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
144
0
SEBASTIAN VUKOVIĆ (KKNG)
413
0
FRAN BANOVAC (KGB)
9
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
144
0
SEBASTIAN VUKOVIĆ (KKNG)
379
JOSIP PANDUR (DURDEVA)
413
0
FRAN BANOVAC (KGB)
379
0
JOSIP PANDUR (DURDEVA)
Osvajači medalja
1. SEBASTIAN VUKOVIĆ, Nova Gradiška
2. FRAN CRNOLATAC, Tigar Sisak
3. JAKOV KOŽAR, Mladost
3. JOSIP PANDUR, ĐURĐEVAC
Kata - Cicibanke
38
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
38
0
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
426
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
38
0
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
103
0
ANJA MESAREK (ALFA)
241
0
ELENA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
404
0
SARA GALIĆ (KGB)
452
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
424
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
157
0
LORENA HORN (ČRNO)
103
ANJA MESAREK (ALFA)
426
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
123
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
375
PETRA GAŠPAREC (DURDEVA)
38
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
110
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
421
0
IRA URŠULA ŠVAGELJ (KK KIK)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
92
LUCIJA FERČIĆ (TIGAR)
37
0
TEMIA PALINKAŠ (BRCKO)
311
0
AJDA ŽIVA HORVAT (ČRNO)
118
TIA MEDIĆ (ALFA)
420
0
DORA TREMAC (KK KIK)
125
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
376
NIKA PANDUR (DURDEVA)
455
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
403
ANĐA JULARIĆ (KGB)
404
0
SARA GALIĆ (KGB)
452
0
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
157
0
LORENA HORN (ČRNO)
103
0
ANJA MESAREK (ALFA)
426
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
375
0
PETRA GAŠPAREC (DURDEVA)
38
0
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
110
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
92
0
LUCIJA FERČIĆ (TIGAR)
37
0
TEMIA PALINKAŠ (BRCKO)
118
0
TIA MEDIĆ (ALFA)
125
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
376
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
455
0
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
403
0
ANĐA JULARIĆ (KGB)
404
0
SARA GALIĆ (KGB)
103
0
ANJA MESAREK (ALFA)
426
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
110
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
118
0
TIA MEDIĆ (ALFA)
376
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
403
0
ANĐA JULARIĆ (KGB)
103
0
ANJA MESAREK (ALFA)
110
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
376
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
110
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
376
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
125
EMMA FRESL (SAMOBOR)
403
0
ANĐA JULARIĆ (KGB)
125
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
125
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. PAULA ŠVIGLIN, ALFA
2. NIKA PANDUR, ĐURĐEVAC
3. ANJA MESAREK, ALFA
3. EMMA FRESL, SAMOBOR
Kata - Ml. učenici (N)
437
0
PETAR ANDRIJANIĆ (OPATIJA)
206
0
FILIP KOLAKOVIĆ (KGB)
437
0
PETAR ANDRIJANIĆ (OPATIJA)
400
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
400
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
156
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
366
0
IVAN PETRIC (TEMPO)
294
0
TYLER LAMONT (KKSISAK)
410
IVOR KRNIĆ (KGB)
91
0
GABRIEL ŠIMEK (TIGAR)
156
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
205
MIHAEL CUVAJ (KGB)
437
0
PETAR ANDRIJANIĆ (OPATIJA)
328
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
206
FILIP KOLAKOVIĆ (KGB)
400
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
405
GRGUR ZETICA (KGB)
433
0
DAVID VUČAK (OPATIJA)
293
0
ADRIANO RAKITIĆ (KKSISAK)
407
PATRIK TUŠEK (KGB)
175
LEON VACKA (333CR)
409
JAKOV KOŽAR (KGB)
11
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
155
0
JAKOB KRAŠNA (ČRNO)
406
JAN VUKOVIĆ (KGB)
411
EUGEN TOMAJ (KGB)
425
NOA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
366
0
IVAN PETRIC (TEMPO)
410
0
IVOR KRNIĆ (KGB)
156
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
205
0
MIHAEL CUVAJ (KGB)
328
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
206
0
FILIP KOLAKOVIĆ (KGB)
400
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
405
0
GRGUR ZETICA (KGB)
293
0
ADRIANO RAKITIĆ (KKSISAK)
407
0
PATRIK TUŠEK (KGB)
175
0
LEON VACKA (333CR)
409
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
11
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
406
0
JAN VUKOVIĆ (KGB)
411
0
EUGEN TOMAJ (KGB)
425
0
NOA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
366
0
IVAN PETRIC (TEMPO)
156
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
328
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
400
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
293
0
ADRIANO RAKITIĆ (KKSISAK)
409
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
11
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
425
0
NOA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
156
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
328
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
409
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
425
0
NOA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
328
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
409
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
175
LEON VACKA (333CR)
293
0
ADRIANO RAKITIĆ (KKSISAK)
175
0
LEON VACKA (333CR)
425
0
NOA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
175
0
LEON VACKA (333CR)
Osvajači medalja
1. MARTIN KOKOT, Shitoryu Varaždin
2. JAKOV KOŽAR, Mladost
3. KARLO HABJANOVIC, KK KTC KRIŽEVCI
3. LEON VACKA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kata - Ml. učenice (N)
200
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
306
0
VINKA KALAC (KK ST)
200
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
370
0
SARA FUTAČ (TEMPO)
12
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
196
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
202
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
124
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
215
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
126
EMMA FRESL (SAMOBOR)
200
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
306
VINKA KALAC (KK ST)
295
0
NIKA MRKUS (KKSISAK)
93
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
434
ELA REDŽIĆ (OPATIJA)
204
0
TEA GUBO (KGB)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
305
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
327
0
KAJA LOVRIĆ (KK VŽ)
99
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
39
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
198
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
24
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
12
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
196
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
124
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
126
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
306
0
VINKA KALAC (KK ST)
93
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
434
0
ELA REDŽIĆ (OPATIJA)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
305
0
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
327
0
KAJA LOVRIĆ (KK VŽ)
39
0
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
24
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
196
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
93
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
39
0
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
305
0
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
204
0
TEA GUBO (KGB)
93
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
305
0
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
305
0
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
Osvajači medalja
1. PAULA ŠVIGLIN, ALFA
2. ANJA MESAREK, ALFA
3. PAULA KOVAČEVIĆ, Tigar Sisak
3. EMA KRAŠNA, ČRNOMELJ
Kata - Učenice (N)
297
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
297
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
29
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
297
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
310
0
MARTA MEDIĆ (KK ST)
310
0
MARTA MEDIĆ (KK ST)
439
0
LAURA GEGIC (KGB)
8
ELENA KOVAČIĆ (TIGAR)
25
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
222
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
307
0
ANTONIJA BRNARDIĆ (KK ST)
297
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
138
LANA POTURICA (KKNG)
29
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
194
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
309
0
KLARA PULEK (KK ST)
233
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
136
LANA KRILJ (KKNG)
13
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
178
LENA BRLETIĆ (333CR)
26
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
148
0
AILA MARIELLA ZUKANOVIĆ (ČRNO)
441
MIA SABOL (GLOBUS)
15
LANA FLEKAČ (TIGAR)
203
STEFANI JULARIĆ (KGB)
310
0
MARTA MEDIĆ (KK ST)
8
0
ELENA KOVAČIĆ (TIGAR)
25
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
222
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
297
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
138
0
LANA POTURICA (KKNG)
29
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
194
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
233
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
136
0
LANA KRILJ (KKNG)
13
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
178
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
26
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
441
0
MIA SABOL (GLOBUS)
15
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
203
0
STEFANI JULARIĆ (KGB)
310
0
MARTA MEDIĆ (KK ST)
25
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
138
0
LANA POTURICA (KKNG)
29
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
233
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
13
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
26
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
203
0
STEFANI JULARIĆ (KGB)
310
0
MARTA MEDIĆ (KK ST)
138
0
LANA POTURICA (KKNG)
233
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
26
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
138
0
LANA POTURICA (KKNG)
233
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
136
0
LANA KRILJ (KKNG)
309
0
KLARA PULEK (KK ST)
13
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
309
0
KLARA PULEK (KK ST)
26
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
13
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. EMA ALŠIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. LANA POTURICA, Nova Gradiška
3. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK
3. NELA SMILJANIĆ, Tigar Sisak
KATA TEAM - Ml. učenice
223
0
MLADOST IVANIĆ GRAD (KGB)
430
0
KK KIK (KK KIK)
2
0
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
461
0
MU BRCKOVLJANI (BRCKO)
223
0
MLADOST IVANIĆ GRAD (KGB)
2
0
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MLADOST IVANIĆ GRAD, Mladost
2. ŠKK TIGAR 2, Tigar Sisak
3. KK KIK, KK KIK
3. MU BRCKOVLJANI, KK Brckovljani