Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROHERC
ČRNOMELJ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
KK SISAK
KK Stenjevec
Kondura Sisak
LEPOGLAVA
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
SAMOBOR
Shitoryu Varaždin
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Cicibani -24
Kumite - Ml. učenici -26
Kumite - Ml. učenici -30
Kumite - Ml. učenici +38
Kumite - Ml. učenice -32
Kumite - Ml. učenice -36
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice +44
Kumite - Ml. kadeti -36
Kumite - Ml. kadeti -41
Kumite - Ml. kadeti -52
Kumite - Ml. kadeti -57
Kumite - Ml. kadetkinje -40
Kumite - Ml. kadetkinje -45
Kumite - Ml. kadetkinje -55
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti OPEN
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Kadetkinje OPEN
Kumite - Kadetkinje OPEN
254
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
70
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
70
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
317
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
69
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
254
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
72
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
280
0
ANA MARIJA JUKICA (ŠI 1066)
447
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
70
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
69
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
72
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
447
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
69
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
72
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
447
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
280
0
ANA MARIJA JUKICA (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
2. TIA ŠKRLJAC, Tigar Sisak
3. LUCIJA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ANA MARIJA JUKICA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066