Kata - Cicibani
1. SEBASTIAN VUKOVIĆ, Nova Gradiška |
2. FRAN CRNOLATAC, Tigar Sisak |
3. JAKOV KOŽAR, Mladost |
3. JOSIP PANDUR, ĐURĐEVAC |
|
| | | |
Kata - Cicibanke
1. PAULA ŠVIGLIN, ALFA |
2. NIKA PANDUR, ĐURĐEVAC |
3. ANJA MESAREK, ALFA |
3. EMMA FRESL, SAMOBOR |
|
| | | |
Kata - Ml. učenici
Kata - Ml. učenici (S)
1. MATEO FODER, IVANEC |
2. MARIN SAMBOL, ALFA |
3. DAVID MAKAR, Tigar Sisak |
3. ROKO SAMAC, Nova Gradiška |
|
|
|
Kata - Ml. učenici (N)
1. MARTIN KOKOT, Shitoryu Varaždin |
2. JAKOV KOŽAR, Mladost |
3. KARLO HABJANOVIC, KK KTC KRIŽEVCI |
3. LEON VACKA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
|
| |
Kata - Ml. učenice
Kata - Ml. učenice (S)
1. EMA ALŠIĆ, Hrvatski sokol Osijek |
2. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK |
3. MELANI ĐUKIĆ, SAMOBOR |
3. EMA KRAŠNA, ČRNOMELJ |
|
|
|
Kata - Ml. učenice (N)
1. PAULA ŠVIGLIN, ALFA |
2. ANJA MESAREK, ALFA |
3. PAULA KOVAČEVIĆ, Tigar Sisak |
3. EMA KRAŠNA, ČRNOMELJ |
|
| |
Kata - Učenici (S)
1. LOVRO ERAK, Virovitica |
2. ROKO VUKSANOVIĆ, SAMOBOR |
3. FRAN SELIGMAN, Hrvatski sokol Osijek |
3. IVAN KUKIĆ, ALFA |
|
|
|
Kata - Učenici (N)
1. ANTONIJO BAŠIĆ, SAMOBOR |
2. NATKO MAKOVIČIĆ, Nova Gradiška |
3. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
3. PATRIK PELD, SAMOBOR |
|
| |
Kata - Učenice (S)
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek |
2. ANTONIJA BARIĆ, ALFA |
3. ANA DRUŽINEC, OMEGA |
3. DORA HAS, Slavonski Brod |
|
|
|
Kata - Učenice (N)
1. EMA ALŠIĆ, Hrvatski sokol Osijek |
2. LANA POTURICA, Nova Gradiška |
3. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK |
3. NELA SMILJANIĆ, Tigar Sisak |
|
| |
Kata - Ml. kadeti
Kata - Mlađi kadeti (S)
1. DINO HUIĆ, ALFA |
2. FRAN SELIGMAN, Hrvatski sokol Osijek |
3. SWEN HORN, ČRNOMELJ |
3. LUKA LUČIĆ, SAMOBOR |
|
|
|
Kata - Mlađi kadeti (N)
1. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
2. KRISTIJAN GANZA, Tempo |
3. NIKO HOBOR, Kondura Sisak |
3. LEON PAVKOVIĆ, Kondura Sisak |
|
| |
Kata - Ml. kadetkinje
Kata - Mlađe kadetkinje (S)
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek |
2. ISKRA MAJSEC, SAMOBOR |
3. ANA DRUŽINEC, OMEGA |
3. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod |
|
|
|
Kata - Mlađe kadetkinje (N)
1. TALIJA ČOLAK, OMEGA |
2. LARA PAHIĆ, Tigar Sisak |
3. NELA SMILJANIĆ, Tigar Sisak |
3. ELENA KOVAČIĆ, Tigar Sisak |
|
| |
Kata - Kadeti
1. MICHEL HORN, ČRNOMELJ |
2. DINO HUIĆ, ALFA |
3. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo |
|
|
| | | |
Kata - Kadetkinje
1. ISKRA MAJSEC, SAMOBOR |
2. LANA RAŠIĆ, OMEGA |
3. ANJA RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
3. IVA MILDE, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
|
| | | |