Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
KATA TEAM
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
Kumite - Cicibani, Kumite - Cicibanke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
2
3
7
1.
2.
JASTREB
0
1.
0
1.
0
1
0
0
2.
3.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
1
0
0
2.
4.
STUDENT
0
1.
0
1.
0
0
1
0
4.
Kumite - Ml. učenici, Kumite - Ml. učenice
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
2
0
2
1.
2.
IVANEC
0
1.
0
1.
0
2
0
0
2.
3.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
1
2
6
3.
4.
JASTREB
0
1.
0
1.
0
1
1
1
4.
5.
Mladost
0
1.
0
1.
0
1
1
1
4.
6.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
1
0
0
6.
7.
SPORTSLIFE
0
1.
0
1.
0
1
0
0
6.
8.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
0
3
0
8.
9.
ĐURĐEVAC
0
1.
0
1.
0
0
1
0
9.
10.
GLOBUS Čakovec
0
1.
0
1.
0
0
1
0
9.
11.
KK KTC KRIŽEVCI
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
12.
KK Brckovljani
0
1.
0
1.
0
0
0
0
12.
13.
STUDENT
0
1.
0
1.
0
0
0
0
12.
14.
TUŠKANAC
0
1.
0
1.
0
0
0
0
12.
Kumite - Učenici, Kumite - Učenice
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
3
0
1
1.
2.
CROHERC
0
1.
0
1.
0
2
2
0
2.
3.
Mladost
0
1.
0
1.
0
2
0
1
3.
4.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
1
1
0
4.
5.
BUSHIDO
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
6.
GLOBUS Čakovec
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
7.
STUDENT
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
8.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
0
1
4
8.
9.
Bregana
0
1.
0
1.
0
0
1
2
9.
10.
JASTREB
0
1.
0
1.
0
0
1
1
10.
11.
KK Petrinja
0
1.
0
1.
0
0
1
1
10.
12.
SPORTSLIFE
0
1.
0
1.
0
0
1
1
10.
13.
KK Brckovljani
0
1.
0
1.
0
0
1
0
13.
14.
Tempo
0
1.
0
1.
0
0
1
0
13.
15.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
0
1
0
13.
16.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
0
0
3
16.
17.
KK KTC KRIŽEVCI
0
1.
0
1.
0
0
0
2
17.
18.
LEPOGLAVA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
18.
19.
IVANEC
0
1.
0
1.
0
0
0
0
19.
Kumite - Ml. kadeti, Kumite - Ml. kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
3
2
1
1.
2.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
1
1
2
2.
3.
JASTREB
0
1.
0
1.
0
1
1
0
3.
4.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
1
1
0
3.
5.
KK KTC KRIŽEVCI
0
1.
0
1.
0
1
0
2
5.
6.
Bregana
0
1.
0
1.
0
1
0
1
6.
7.
BUSHIDO
0
1.
0
1.
0
1
0
1
6.
8.
GLOBUS Čakovec
0
1.
0
1.
0
1
0
0
8.
9.
SPORTSLIFE
0
1.
0
1.
0
1
0
0
8.
10.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
0
1
2
10.
11.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
0
1
2
10.
12.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
0
1
1
12.
13.
CROHERC
0
1.
0
1.
0
0
1
0
13.
14.
IVANEC
0
1.
0
1.
0
0
1
0
13.
15.
LEPOGLAVA
0
1.
0
1.
0
0
1
0
13.
16.
IPON ZAGREB
0
1.
0
1.
0
0
0
1
16.
17.
KK Stenjevec
0
1.
0
1.
0
0
0
1
16.
18.
KK Petrinja
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
Kumite - Kadeti, Kumite - Kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
6
2
4
1.
2.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
3
2
3
2.
3.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
1
3
1
3.
4.
KK Petrinja
0
1.
0
1.
0
0
2
0
4.
5.
JASTREB
0
1.
0
1.
0
0
1
0
5.
6.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
0
0
2
6.
7.
BUSHIDO
0
1.
0
1.
0
0
0
1
7.
8.
GLOBUS Čakovec
0
1.
0
1.
0
0
0
1
7.
9.
KK KTC KRIŽEVCI
0
1.
0
1.
0
0
0
1
7.
10.
KK SISAK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
10.
11.
KK Stenjevec
0
1.
0
1.
0
0
0
0
10.