Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
9. Krk Kup 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici 7-9 g.
KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadeti 14-15 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA-Juniori 16-17 g.
KATA-Juniorke 16-17 g.
KATA-Veteranke
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenici - ekipno
Kumite - Učenici -34
99
BORNA BOLFEK (KTC KŽ)
99
0
BORNA BOLFEK (KTC KŽ)
313
0
FRAN HOST (KASTAV)
235
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
99
0
BORNA BOLFEK (KTC KŽ)
85
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
332
0
DARIAN BELIĆ (SENSEI)
429
0
LUKA DROPULJIĆ (PORTO)
313
0
FRAN HOST (KASTAV)
468
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
585
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
180
0
BENJAMIN MIJATOVIĆ (NEXE)
479
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
113
0
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
343
0
IVAN JURCAN (AMFORAF)
314
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
213
IVAN OŽBOLT (GROBNIK)
99
0
BORNA BOLFEK (KTC KŽ)
85
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
313
0
FRAN HOST (KASTAV)
468
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
585
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
479
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
314
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
213
0
IVAN OŽBOLT (GROBNIK)
85
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
313
0
FRAN HOST (KASTAV)
479
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
213
0
IVAN OŽBOLT (GROBNIK)
85
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
479
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
585
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
113
0
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
213
0
IVAN OŽBOLT (GROBNIK)
585
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
Medalists
1. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA
2. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA
3. FRAN HOST, Kastav
3. GABRIJEL MATIJAŠIĆ, Koprivnica