Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
9. Krk Kup 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"Velebit"
9. ZMAJ RIJEKA
AMFORA
BOHINJ
CBS PULA
DALMACIJA
Delnice
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
FORTITER (Kaštela)
Gazija Mostar-Jablanica
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
k.k."konjščina"
Karlovac 1969
Kastav
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Nexe
KK Zanshin Split
Koprivnica
KOSTRENA
KRK CROATIA
Kvarner
Metal - Jurdani
Mladost
NO KACHI
OMEGA
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
TINJAN
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -42
Kata - Učenici
Kumite - Učenici -42
651
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
217
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
515
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
651
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
217
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
145
0
TAJ KLEMENČIČ (BOHINJ)
215
0
LUKA OŽBOLT (GROBNIK)
267
0
JAN MOZETIČ KERIN (POSTOJN)
446
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
689
0
TONKO AVIANI (DAL)
515
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
217
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
267
0
JAN MOZETIČ KERIN (POSTOJN)
689
0
TONKO AVIANI (DAL)
515
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
689
0
TONKO AVIANI (DAL)
267
0
JAN MOZETIČ KERIN (POSTOJN)
446
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
Osvajači medalja
1. TONKO AVIANI, DALMACIJA
2. STIPE MIJATOVIĆ, DRNIŠ
3. MARIO VRANKOVIĆ, NO KACHI
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
Kata - Učenici
163
0
DANTE JAKUC (RAB-ENP)
613
0
FILIP LONČAR (VIKT)
613
0
FILIP LONČAR (VIKT)
473
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
613
0
FILIP LONČAR (VIKT)
471
0
DOMINIK GECAN (KK KIK)
163
0
DANTE JAKUC (RAB-ENP)
379
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
144
0
TAJ KLEMENČIČ (BOHINJ)
473
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
134
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
603
0
PATRIK RAŠIĆ (OMEGA)
149
0
LUKA KEKO (RAB-ENP)
472
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
116
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
647
0
BENJAMIN MIJATOVIĆ (NEXE)
436
FILIP ČOLAK (OMEGA)
613
0
FILIP LONČAR (VIKT)
379
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
473
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
134
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
603
0
PATRIK RAŠIĆ (OMEGA)
472
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
116
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
436
0
FILIP ČOLAK (OMEGA)
379
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
473
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
472
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
116
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
379
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
472
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
603
PATRIK RAŠIĆ (OMEGA)
116
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
603
0
PATRIK RAŠIĆ (OMEGA)
Osvajači medalja
1. FILIP JURČEVIĆ, OMEGA
2. MATEO ČUKELJ, KK KIK
3. FILIP LONČAR, VIKTORIJA
3. ANDY TIN PATRK, Delta