Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
9. Krk Kup 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Forum"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"Velebit"
9. ZMAJ RIJEKA
AMFORA
BOHINJ
CBS PULA
DALMACIJA
Delnice
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
FORTITER (Kaštela)
Gazija Mostar-Jablanica
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
k.k."konjščina"
Karlovac 1969
Kastav
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Nexe
KK Zanshin Split
Koprivnica
KOSTRENA
KRK CROATIA
Kvarner
Metal - Jurdani
Mladost
NO KACHI
OMEGA
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
TINJAN
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici -38
Kumite - Mlađe učenice -36
Kumite - Mlađi učenici -38
67
KARLO KOKOTOVIĆ (KRK CRO)
237
0
MATIJA ŠPOLJAR (DURDEVA)
67
0
KARLO KOKOTOVIĆ (KRK CRO)
552
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
34
0
ANTE BOTIĆ (FORTITE)
75
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
218
PAULO DELIĆ (GROBNIK)
67
0
KARLO KOKOTOVIĆ (KRK CRO)
552
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
75
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
218
0
PAULO DELIĆ (GROBNIK)
552
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
75
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
218
PAULO DELIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. LUKA RAFAJ, KRK CROATIA
2. GAŠPAR POGELŠEK, Karlovac 1969
3. KARLO KOKOTOVIĆ, KRK CROATIA
3. PAULO DELIĆ, KK Grobničan
Kumite - Mlađe učenice -36
533
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
533
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
33
0
ANA MARIĆ (FORTITE)
142
ELMA GUSIC (GAZIJA)
104
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
555
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
533
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
142
0
ELMA GUSIC (GAZIJA)
104
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
555
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
142
0
ELMA GUSIC (GAZIJA)
555
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
104
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
Medalists
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. ELMA GUSIC, Gazija Mostar-Jablanica
3. MAJA VUKUŠIĆ, KRK CROATIA
3. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI