Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
9. Krk Kup 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Forum"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"Velebit"
9. ZMAJ RIJEKA
AMFORA
BOHINJ
CBS PULA
DALMACIJA
Delnice
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
FORTITER (Kaštela)
Gazija Mostar-Jablanica
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
k.k."konjščina"
Karlovac 1969
Kastav
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Nexe
KK Zanshin Split
Koprivnica
KOSTRENA
KRK CROATIA
Kvarner
Metal - Jurdani
Mladost
NO KACHI
OMEGA
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
TINJAN
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Cicibanke +26
Kumite - Mlađe učenice -32
Kumite - Učenice -44
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje -OPEN
Kumite - Juniorke -OPEN
Kumite - Seniorke -OPEN
Kumite - Cicibanke +26
489
0
MARE MILETA (ŠIBENIK)
280
0
LEONA ROVAN (DELTA)
321
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
489
0
MARE MILETA (ŠIBENIK)
321
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
Medalists
1. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
2. MARE MILETA, ŠIBENIK
3. LEONA ROVAN, Delta
3. ----
Kumite - Mlađe učenice -32
64
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
502
0
MARE MILETA (ŠIBENIK)
64
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
682
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
502
MARE MILETA (ŠIBENIK)
322
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
242
MAGDA JEDRIŠKO (DELNICE)
682
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
502
0
MARE MILETA (ŠIBENIK)
322
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
242
0
MAGDA JEDRIŠKO (DELNICE)
682
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
322
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
242
MAGDA JEDRIŠKO (DELNICE)
Medalists
1. ANTONIA JURLIN, DALMACIJA
2. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
3. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
3. MAGDA JEDRIŠKO, Delnice
Kumite - Učenice -44
483
0
KIARA ŠARIĆ (ŠIBENIK)
310
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
477
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
483
0
KIARA ŠARIĆ (ŠIBENIK)
310
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
673
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
188
0
ZVJEZDANA SAVELJIĆ (NEXE)
249
MAJA BADANJAK (ARGORIJ)
477
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
310
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
188
0
ZVJEZDANA SAVELJIĆ (NEXE)
249
0
MAJA BADANJAK (ARGORIJ)
477
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
249
0
MAJA BADANJAK (ARGORIJ)
188
ZVJEZDANA SAVELJIĆ (NEXE)
Medalists
1. MAJA BADANJAK, RIJEKA
2. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
3. DARJA ZORIĆ, Kastav
3. ZVJEZDANA SAVELJIĆ, KK Nexe
Kumite - Mlađi kadeti -45
181
0
CASPER UNFERDERBER (NEXE)
557
0
LUKA BASAR (KA 1969)
307
0
ANTON HOST (KASTAV)
181
0
CASPER UNFERDERBER (NEXE)
557
0
LUKA BASAR (KA 1969)
692
0
DINO SUČIĆ (DAL)
656
0
LUKA ŠIPIĆ (NOKACHI)
416
0
BRUNO ŠUTIĆ (PORTO)
495
NARDO VLADIĆ (ŠIBENIK)
307
0
ANTON HOST (KASTAV)
557
0
LUKA BASAR (KA 1969)
656
0
LUKA ŠIPIĆ (NOKACHI)
495
0
NARDO VLADIĆ (ŠIBENIK)
307
0
ANTON HOST (KASTAV)
656
0
LUKA ŠIPIĆ (NOKACHI)
495
0
NARDO VLADIĆ (ŠIBENIK)
416
0
BRUNO ŠUTIĆ (PORTO)
Medalists
1. ANTON HOST, Kastav
2. LUKA ŠIPIĆ, NO KACHI
3. LUKA BASAR, Karlovac 1969
3. NARDO VLADIĆ, ŠIBENIK
Kumite - Mlađi kadeti -48
291
0
NIKOLA ŠIŠKOV (KK ZANS)
460
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
559
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
291
0
NIKOLA ŠIŠKOV (KK ZANS)
460
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
298
0
ZORAN UZELAC (KK ZANS)
574
0
IVANO KARIĆ (0354451)
501
0
ANTE MUSIĆ (ŠIBENIK)
691
0
DINO SUČIĆ (DAL)
559
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
460
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
574
0
IVANO KARIĆ (0354451)
691
0
DINO SUČIĆ (DAL)
559
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
574
0
IVANO KARIĆ (0354451)
691
0
DINO SUČIĆ (DAL)
298
0
ZORAN UZELAC (KK ZANS)
Medalists
1. IVANO KARIĆ, Slavonski Brod
2. NIKO PAVLIĆ, Karlovac 1969
3. DOMAGOJ KESAK, ĐURĐEVAC
3. ZORAN UZELAC, KK Zanshin Split
Kumite - Mlađi kadeti -52
670
0
STRAHINJA IVKOVIC (TIGAR K)
466
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
664
0
LUKA STOŠIĆ (ŠIBENIK)
670
0
STRAHINJA IVKOVIC (TIGAR K)
466
FILIP CVETKO (KK KIK)
5
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
543
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
664
0
LUKA STOŠIĆ (ŠIBENIK)
466
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
5
0
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
543
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
664
0
LUKA STOŠIĆ (ŠIBENIK)
543
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
5
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. FILIP ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. LUKA STOŠIĆ, ŠIBENIK
3. FILIP CVETKO, KK KIK
3. BRUNO BRNJAKOVIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Mlađi kadeti -57
28
0
SRDJAN SIPKA (TIGAR K)
253
0
KARLO SELAK (KVA)
28
0
SRDJAN SIPKA (TIGAR K)
617
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
66
0
IVAN MERGL (KRK CRO)
542
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
617
LEON PENDIĆ (VIKT)
544
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
28
0
SRDJAN SIPKA (TIGAR K)
253
KARLO SELAK (KVA)
286
0
LUKA RAPIĆ (METAL)
539
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
340
VITO MIHALJEVIĆ (KASTAV)
11
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
486
BRUNO ČOVIĆ (ŠIBENIK)
542
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
617
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
544
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
253
0
KARLO SELAK (KVA)
539
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
340
0
VITO MIHALJEVIĆ (KASTAV)
11
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
486
0
BRUNO ČOVIĆ (ŠIBENIK)
617
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
544
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
539
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
11
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
544
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
539
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
340
VITO MIHALJEVIĆ (KASTAV)
11
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
340
0
VITO MIHALJEVIĆ (KASTAV)
Medalists
1. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
2. MAX FAJERBACH, Hercegovina-Zagreb
3. LEON PENDIĆ, VIKTORIJA
3. VITO MIHALJEVIĆ, Kastav
Kumite - Kadeti -52
245
TARIK ŽIŽAK (CRO)
333
NOA BELIĆ (SENSEI)
245
TARIK ŽIŽAK (CRO)
193
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
417
0
BRUNO ŠUTIĆ (PORTO)
496
0
NARDO VLADIĆ (ŠIBENIK)
333
0
NOA BELIĆ (SENSEI)
245
0
TARIK ŽIŽAK (CRO)
193
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
496
0
NARDO VLADIĆ (ŠIBENIK)
333
0
NOA BELIĆ (SENSEI)
193
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
496
NARDO VLADIĆ (ŠIBENIK)
Medalists
1. NOA BELIĆ, KK "SENSEI" Pazin
2. KRISTIAN LAKIĆ, ZAMET
3. TARIK ŽIŽAK, RI CROATIA
3. NARDO VLADIĆ, ŠIBENIK
Kumite - Kadeti -57
499
LUKA STOŠIĆ (ŠIBENIK)
499
0
LUKA STOŠIĆ (ŠIBENIK)
532
0
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
639
ALAN LEGOVIĆ (TINJAN)
545
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
461
KARLO JURČEVIĆ (OMEGA)
499
0
LUKA STOŠIĆ (ŠIBENIK)
639
0
ALAN LEGOVIĆ (TINJAN)
545
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
461
0
KARLO JURČEVIĆ (OMEGA)
639
0
ALAN LEGOVIĆ (TINJAN)
545
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
461
KARLO JURČEVIĆ (OMEGA)
Medalists
1. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
2. ALAN LEGOVIĆ, TINJAN
3. LUKA STOŠIĆ, ŠIBENIK
3. KARLO JURČEVIĆ, OMEGA
Kumite - Kadetkinje -54
675
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
675
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
277
0
GABRIELA GOLIĆ (DELTA)
424
0
LINA ŠUTIĆ (PORTO)
675
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
493
MIA KITAROVIĆ (ŠIBENIK)
442
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
441
0
EVA BUDIJA (SPRTSLF)
277
GABRIELA GOLIĆ (DELTA)
411
0
ANAMARIA MARŠIĆ (PORTO)
279
0
LAURA LISAC (DELTA)
646
0
ELLA ZLOJIĆ (NOKACHI)
269
0
NUŠA HABJAN (POSTOJN)
562
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
230
JASNA JEDRIŠKO (DELNICE)
675
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
493
0
MIA KITAROVIĆ (ŠIBENIK)
441
0
EVA BUDIJA (SPRTSLF)
277
0
GABRIELA GOLIĆ (DELTA)
411
0
ANAMARIA MARŠIĆ (PORTO)
269
0
NUŠA HABJAN (POSTOJN)
562
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
230
0
JASNA JEDRIŠKO (DELNICE)
493
0
MIA KITAROVIĆ (ŠIBENIK)
277
0
GABRIELA GOLIĆ (DELTA)
269
0
NUŠA HABJAN (POSTOJN)
230
0
JASNA JEDRIŠKO (DELNICE)
493
0
MIA KITAROVIĆ (ŠIBENIK)
269
0
NUŠA HABJAN (POSTOJN)
411
ANAMARIA MARŠIĆ (PORTO)
230
0
JASNA JEDRIŠKO (DELNICE)
411
0
ANAMARIA MARŠIĆ (PORTO)
Medalists
1. NUŠA HABJAN, POSTOJNA
2. MIA KITAROVIĆ, ŠIBENIK
3. TONKA MIJALJEVIC, KOSTRENA
3. ANAMARIA MARŠIĆ, PORTO TOLERO
Kumite - Kadetkinje -OPEN
443
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
494
0
MIA KITAROVIĆ (ŠIBENIK)
494
0
MIA KITAROVIĆ (ŠIBENIK)
320
0
LAURA LISAC (DELTA)
443
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
412
0
ANAMARIA MARŠIĆ (PORTO)
494
MIA KITAROVIĆ (ŠIBENIK)
195
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
293
0
PETRA NUIĆ (KK ZANS)
320
LAURA LISAC (DELTA)
18
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
425
0
LINA ŠUTIĆ (PORTO)
676
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
686
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
318
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
428
KARLA STRAŽIČIĆ (PORTO)
412
0
ANAMARIA MARŠIĆ (PORTO)
494
0
MIA KITAROVIĆ (ŠIBENIK)
293
0
PETRA NUIĆ (KK ZANS)
320
0
LAURA LISAC (DELTA)
18
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
686
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
318
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
428
0
KARLA STRAŽIČIĆ (PORTO)
412
0
ANAMARIA MARŠIĆ (PORTO)
320
0
LAURA LISAC (DELTA)
686
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
318
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
412
0
ANAMARIA MARŠIĆ (PORTO)
318
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
428
KARLA STRAŽIČIĆ (PORTO)
686
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
428
0
KARLA STRAŽIČIĆ (PORTO)
Medalists
1. TEA OSTOJIĆ, Kastav
2. ANAMARIA MARŠIĆ, PORTO TOLERO
3. MIA KITAROVIĆ, ŠIBENIK
3. KARLA STRAŽIČIĆ, PORTO TOLERO
Kumite - Juniorke -OPEN
263
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
558
0
MAGDALENA KOVAČIĆ (KA 1969)
558
0
MAGDALENA KOVAČIĆ (KA 1969)
6
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
6
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
484
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠIBENIK)
120
0
LAURA FUČIK (DELTA)
421
0
KARLA STRAŽIČIĆ (PORTO)
263
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
294
0
PETRA NUIĆ (KK ZANS)
558
MAGDALENA KOVAČIĆ (KA 1969)
19
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
392
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
549
ANAMARIA RULA (KA 1969)
316
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
529
0
LEA ŽUPAN (FORUM)
491
MARTA DULIBIĆ (ŠIBENIK)
6
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
421
0
KARLA STRAŽIČIĆ (PORTO)
294
0
PETRA NUIĆ (KK ZANS)
558
0
MAGDALENA KOVAČIĆ (KA 1969)
392
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
549
0
ANAMARIA RULA (KA 1969)
316
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
491
0
MARTA DULIBIĆ (ŠIBENIK)
6
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
294
0
PETRA NUIĆ (KK ZANS)
392
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
316
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
294
0
PETRA NUIĆ (KK ZANS)
316
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
491
0
MARTA DULIBIĆ (ŠIBENIK)
529
0
LEA ŽUPAN (FORUM)
392
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
491
0
MARTA DULIBIĆ (ŠIBENIK)
Medalists
1. PETRA NUIĆ, KK Zanshin Split
2. TEA OSTOJIĆ, Kastav
3. GLORIJA OLIĆ, KRK CROATIA
3. NIKA ČEBOHIN, OMEGA
Kumite - Seniorke -OPEN
492
0
MARTA DULIBIĆ (ŠIBENIK)
497
0
PETRA ČATLAK (ŠIBENIK)
492
0
MARTA DULIBIĆ (ŠIBENIK)
7
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
497
PETRA ČATLAK (ŠIBENIK)
485
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠIBENIK)
530
LEA ŽUPAN (FORUM)
7
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
497
0
PETRA ČATLAK (ŠIBENIK)
485
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠIBENIK)
530
0
LEA ŽUPAN (FORUM)
7
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
485
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠIBENIK)
530
LEA ŽUPAN (FORUM)
Medalists
1. GLORIJA OLIĆ, KRK CROATIA
2. BRUNA CVITANOVIĆ, ŠIBENIK
3. MARTA DULIBIĆ, ŠIBENIK
3. LEA ŽUPAN, "Forum"