Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
9. Krk Kup 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Forum"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"Velebit"
9. ZMAJ RIJEKA
AMFORA
BOHINJ
CBS PULA
DALMACIJA
Delnice
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
FORTITER (Kaštela)
Gazija Mostar-Jablanica
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
k.k."konjščina"
Karlovac 1969
Kastav
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Nexe
KK Zanshin Split
Koprivnica
KOSTRENA
KRK CROATIA
Kvarner
Metal - Jurdani
Mladost
NO KACHI
OMEGA
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
TINJAN
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.
Kata - Mlađi učenici
Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.
Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.
Kata - Učenici (9,8,7 i 6 KYU)
Kata - Učenici
Kata - Učenice (9,8,7 i 6 KYU)
Kata - Učenice
Kata - Mlađi kadeti
Kata - Mlađe kadetkinje
Kata - Kadeti
Kata - Juinori
Kata - Juniorke
Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.
174
LUKA JAKUC (RAB-ENP)
174
0
LUKA JAKUC (RAB-ENP)
611
0
PABLO KOREN (SBSMŽ)
522
0
FILIP JURLINA (VELEBIT)
127
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
611
PABLO KOREN (SBSMŽ)
614
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
174
0
LUKA JAKUC (RAB-ENP)
118
FILIP HATEŽIĆ (DELTA)
634
0
VITO RAIČKOVIĆ NIKOLAŠ (FINIDA)
303
0
ROBIN KRIŽANEC (DELTA)
165
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
615
0
LUKA NOVAK (SBSMŽ)
136
0
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
288
ANTONIO ZELIĆ (KK ZANS)
127
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
611
0
PABLO KOREN (SBSMŽ)
614
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
118
0
FILIP HATEŽIĆ (DELTA)
303
0
ROBIN KRIŽANEC (DELTA)
165
0
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
136
0
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
288
0
ANTONIO ZELIĆ (KK ZANS)
611
0
PABLO KOREN (SBSMŽ)
614
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
303
0
ROBIN KRIŽANEC (DELTA)
136
0
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
614
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
136
0
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
615
LUKA NOVAK (SBSMŽ)
303
0
ROBIN KRIŽANEC (DELTA)
615
0
LUKA NOVAK (SBSMŽ)
Medalists
1. NIKOLA MALIĆ, VIKTORIJA
2. VANJA KASALOVIĆ, Delta
3. PABLO KOREN, SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
3. ROBIN KRIŽANEC, Delta
Kata - Mlađi učenici
133
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
133
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
158
0
NIKOLA PERIĆ (RAB-ENP)
133
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
266
0
JAKOB BOJC (POSTOJN)
388
MATIJA JUG (OMEGA)
158
NIKOLA PERIĆ (RAB-ENP)
271
JOVAN RUDONJIČ (POSTOJN)
161
MARO RENIĆ (RAB-ENP)
622
LUKA RAJKO (FINIDA)
289
ANTONIO ZELIĆ (KK ZANS)
265
FILIP SUBOTIČ (POSTOJN)
133
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
388
0
MATIJA JUG (OMEGA)
158
0
NIKOLA PERIĆ (RAB-ENP)
271
0
JOVAN RUDONJIČ (POSTOJN)
161
0
MARO RENIĆ (RAB-ENP)
622
0
LUKA RAJKO (FINIDA)
289
0
ANTONIO ZELIĆ (KK ZANS)
265
0
FILIP SUBOTIČ (POSTOJN)
388
0
MATIJA JUG (OMEGA)
158
0
NIKOLA PERIĆ (RAB-ENP)
622
0
LUKA RAJKO (FINIDA)
265
0
FILIP SUBOTIČ (POSTOJN)
388
0
MATIJA JUG (OMEGA)
265
0
FILIP SUBOTIČ (POSTOJN)
622
LUKA RAJKO (FINIDA)
Medalists
1. FILIP SUBOTIČ, POSTOJNA
2. MATIJA JUG, OMEGA
3. RAUL VEDRIŠ, Delta
3. LUKA RAJKO, FINIDA (POREČ)
Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.
167
REA MLACOVIĆ (RAB-ENP)
167
0
REA MLACOVIĆ (RAB-ENP)
596
0
PAOLA ŽILIĆ (IPON)
584
LUCIJA GUDEK (IPON)
26
0
LENA COLIC (TIGAR K)
587
0
VIDA MIKOV (IPON)
166
LEONA PRPIĆ (RAB-ENP)
167
0
REA MLACOVIĆ (RAB-ENP)
584
0
LUCIJA GUDEK (IPON)
587
0
VIDA MIKOV (IPON)
166
0
LEONA PRPIĆ (RAB-ENP)
584
0
LUCIJA GUDEK (IPON)
587
0
VIDA MIKOV (IPON)
166
0
LEONA PRPIĆ (RAB-ENP)
26
0
LENA COLIC (TIGAR K)
Medalists
1. LUCIJA GUDEK, k.k."konjščina"
2. VIDA MIKOV, k.k."konjščina"
3. REA MLACOVIĆ, RAB-ENPI
3. LENA COLIC, KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.
168
EMA KEKO (RAB-ENP)
359
0
UNA MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
407
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
168
0
EMA KEKO (RAB-ENP)
176
0
ELMA GUSIC (GAZIJA)
616
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
598
0
ANAMARI MEŠNJAK (IPON)
169
MIA PENDE (RAB-ENP)
359
0
UNA MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
168
0
EMA KEKO (RAB-ENP)
616
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
169
0
MIA PENDE (RAB-ENP)
359
0
UNA MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
616
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
169
0
MIA PENDE (RAB-ENP)
598
0
ANAMARI MEŠNJAK (IPON)
Medalists
1. UNA MUSLIMOVIĆ, AMFORA
2. VIDA KANGRGA, KK 10. DAN
3. EMA KEKO, RAB-ENPI
3. ANAMARI MEŠNJAK, k.k."konjščina"
Kata - Učenici (9,8,7 i 6 KYU)
172
0
BORNA DUMENČIĆ (RAB-ENP)
356
0
MATIJA KARAIBRAHIMOVIĆ (AMFORAF)
356
0
MATIJA KARAIBRAHIMOVIĆ (AMFORAF)
351
0
LEON DŽAFIĆ (AMFORAF)
525
0
LEO ŽUŽA (FORUM)
356
0
MATIJA KARAIBRAHIMOVIĆ (AMFORAF)
389
0
MATIJA JUG (OMEGA)
172
0
BORNA DUMENČIĆ (RAB-ENP)
459
0
MATEO LAZIĆ (OMEGA)
519
0
TONI MILOVAC (VELEBIT)
351
LEON DŽAFIĆ (AMFORAF)
524
0
ANTONIO ŽUNIĆ (FORUM)
520
0
TOME BUCIĆ (VELEBIT)
355
0
MAK MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
173
0
RENATO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
390
0
MATKO BRZICA (OMEGA)
521
0
MATKO JURLINA (VELEBIT)
353
LUKA HUDAK (AMFORAF)
356
0
MATIJA KARAIBRAHIMOVIĆ (AMFORAF)
389
0
MATIJA JUG (OMEGA)
459
0
MATEO LAZIĆ (OMEGA)
351
0
LEON DŽAFIĆ (AMFORAF)
524
0
ANTONIO ŽUNIĆ (FORUM)
355
0
MAK MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
390
0
MATKO BRZICA (OMEGA)
353
0
LUKA HUDAK (AMFORAF)
389
0
MATIJA JUG (OMEGA)
351
0
LEON DŽAFIĆ (AMFORAF)
355
0
MAK MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
390
0
MATKO BRZICA (OMEGA)
389
0
MATIJA JUG (OMEGA)
390
0
MATKO BRZICA (OMEGA)
353
0
LUKA HUDAK (AMFORAF)
521
0
MATKO JURLINA (VELEBIT)
355
0
MAK MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
353
0
LUKA HUDAK (AMFORAF)
Medalists
1. MATKO BRZICA, OMEGA
2. MATIJA JUG, OMEGA
3. LEON DŽAFIĆ, AMFORA
3. LUKA HUDAK, AMFORA
Kata - Učenici
163
0
DANTE JAKUC (RAB-ENP)
613
0
FILIP LONČAR (VIKT)
613
0
FILIP LONČAR (VIKT)
473
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
613
0
FILIP LONČAR (VIKT)
471
0
DOMINIK GECAN (KK KIK)
163
0
DANTE JAKUC (RAB-ENP)
379
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
144
0
TAJ KLEMENČIČ (BOHINJ)
473
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
134
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
603
0
PATRIK RAŠIĆ (OMEGA)
149
0
LUKA KEKO (RAB-ENP)
472
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
116
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
647
0
BENJAMIN MIJATOVIĆ (NEXE)
436
FILIP ČOLAK (OMEGA)
613
0
FILIP LONČAR (VIKT)
379
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
473
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
134
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
603
0
PATRIK RAŠIĆ (OMEGA)
472
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
116
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
436
0
FILIP ČOLAK (OMEGA)
379
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
473
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
472
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
116
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
379
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
472
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
603
PATRIK RAŠIĆ (OMEGA)
116
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
603
0
PATRIK RAŠIĆ (OMEGA)
Medalists
1. FILIP JURČEVIĆ, OMEGA
2. MATEO ČUKELJ, KK KIK
3. FILIP LONČAR, VIKTORIJA
3. ANDY TIN PATRK, Delta
Kata - Učenice (9,8,7 i 6 KYU)
629
0
KARLA AJHNER (FINIDA)
227
0
PETRA MACOLIĆ (RAB-ENP)
227
0
PETRA MACOLIĆ (RAB-ENP)
187
0
MARIJA PANJKOVIĆ (NEXE)
629
0
KARLA AJHNER (FINIDA)
202
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
98
0
ANA-MARIJA BRUNOVIĆ (KTC KŽ)
227
0
PETRA MACOLIĆ (RAB-ENP)
358
0
UNA KARAIBRAHIMOVIĆ (AMFORAF)
517
0
GABRIELA MARASOVIĆ (VELEBIT)
187
0
MARIJA PANJKOVIĆ (NEXE)
171
0
NINA KRSTAČIĆ (RAB-ENP)
576
0
TONIA ŠKULIĆ (FORUM)
184
0
TENA FERČEC (NEXE)
341
0
ENNA ŠESTAN (AMFORAF)
170
0
SANTA SANDALIĆ (RAB-ENP)
518
0
ANJA BUŠLJETA (VELEBIT)
649
0
IVA MILDE (333CR)
401
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
94
0
LARA KLJAJIC (TIGAR K)
202
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
227
0
PETRA MACOLIĆ (RAB-ENP)
358
0
UNA KARAIBRAHIMOVIĆ (AMFORAF)
187
0
MARIJA PANJKOVIĆ (NEXE)
576
0
TONIA ŠKULIĆ (FORUM)
341
0
ENNA ŠESTAN (AMFORAF)
649
0
IVA MILDE (333CR)
401
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
202
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
187
0
MARIJA PANJKOVIĆ (NEXE)
341
0
ENNA ŠESTAN (AMFORAF)
649
0
IVA MILDE (333CR)
202
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
649
0
IVA MILDE (333CR)
401
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
518
0
ANJA BUŠLJETA (VELEBIT)
341
0
ENNA ŠESTAN (AMFORAF)
401
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
Medalists
1. IVA MILDE, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. PETRA ČABRIJAN, Delta
3. MARIJA PANJKOVIĆ, KK Nexe
3. TALIJA ČOLAK, OMEGA
Kata - Učenice
636
DILA HASIPI (FINIDA)
636
0
DILA HASIPI (FINIDA)
376
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
625
0
MIA MIJATOVIĆ (FINIDA)
152
0
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
376
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
650
0
LANA HORVAT (333CR)
636
0
DILA HASIPI (FINIDA)
97
0
ANA ČONDIĆ (KTC KŽ)
381
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
300
0
SARA POLAŠEK (KK ZANS)
386
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
631
NIKA BAF (FINIDA)
154
0
ENA GUŠĆIĆ (RAB-ENP)
659
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
612
LAURA JOZIĆ (VIKT)
152
0
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
376
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
636
0
DILA HASIPI (FINIDA)
381
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
386
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
631
0
NIKA BAF (FINIDA)
659
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
612
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
376
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
381
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
386
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
659
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
381
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
386
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
631
0
NIKA BAF (FINIDA)
300
0
SARA POLAŠEK (KK ZANS)
659
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
300
0
SARA POLAŠEK (KK ZANS)
Medalists
1. JANA ČEBOHIN, OMEGA
2. LANA RAŠIĆ, OMEGA
3. ANA DRUŽINEC, OMEGA
3. SARA POLAŠEK, KK Zanshin Split
Kata - Mlađi kadeti
150
0
ROBERTO RUKAVINA (RAB-ENP)
296
0
ZORAN UZELAC (KK ZANS)
296
0
ZORAN UZELAC (KK ZANS)
397
0
PATRIK RAŠIĆ (OMEGA)
630
0
ANTONIO JUKIĆ (FINIDA)
296
0
ZORAN UZELAC (KK ZANS)
150
0
ROBERTO RUKAVINA (RAB-ENP)
270
0
TARIK AHAČIĆ (POSTOJN)
397
0
PATRIK RAŠIĆ (OMEGA)
160
0
VITO RENIĆ (RAB-ENP)
162
FRANE ČALUŠIĆ (RAB-ENP)
393
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
157
0
MARKO ARSIĆ (RAB-ENP)
164
MARIN KARAVLAH (RAB-ENP)
380
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
148
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
474
FILIP CVETKO (KK KIK)
296
0
ZORAN UZELAC (KK ZANS)
270
0
TARIK AHAČIĆ (POSTOJN)
397
0
PATRIK RAŠIĆ (OMEGA)
162
0
FRANE ČALUŠIĆ (RAB-ENP)
393
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
164
0
MARIN KARAVLAH (RAB-ENP)
380
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
474
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
270
0
TARIK AHAČIĆ (POSTOJN)
397
0
PATRIK RAŠIĆ (OMEGA)
393
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
380
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
270
0
TARIK AHAČIĆ (POSTOJN)
380
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
148
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
148
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
393
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
148
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
Medalists
1. FILIP JURČEVIĆ, OMEGA
2. TARIK AHAČIĆ, POSTOJNA
3. ZORAN UZELAC, KK Zanshin Split
3. NIKOLA PARLOV, OMEGA
Kata - Mlađe kadetkinje
398
PAULA JUG (OMEGA)
398
0
PAULA JUG (OMEGA)
198
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
567
0
IVKA HODAK (0354451)
156
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
198
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
398
0
PAULA JUG (OMEGA)
155
0
MARTA FAFLJA (RAB-ENP)
660
NIKA TUTIĆ (333CR)
568
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
159
0
MERY ŠIMIČIĆ (RAB-ENP)
652
LEA JENIĆEK (333CR)
387
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
153
0
ZARA PAPARIĆ (RAB-ENP)
645
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
567
0
IVKA HODAK (0354451)
198
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
398
0
PAULA JUG (OMEGA)
660
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
568
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
652
0
LEA JENIĆEK (333CR)
387
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
645
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
198
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
660
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
568
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
387
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
660
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
568
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
652
0
LEA JENIĆEK (333CR)
159
0
MERY ŠIMIČIĆ (RAB-ENP)
387
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
652
0
LEA JENIĆEK (333CR)
Medalists
1. NIKA TUTIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. MATEA EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
3. PAULA JUG, OMEGA
3. LEA JENIĆEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kata - Kadeti
297
0
ZORAN UZELAC (KK ZANS)
228
0
KRISTJAN KLEMENČIČ (RADGONA)
297
0
ZORAN UZELAC (KK ZANS)
571
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
151
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
228
0
KRISTJAN KLEMENČIČ (RADGONA)
146
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
107
0
KARLO FALAT (KTC KŽ)
394
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
571
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
228
0
KRISTJAN KLEMENČIČ (RADGONA)
146
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
394
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
571
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
146
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
394
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
Medalists
1. MIHAEL EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
2. DORIAN FAFANĐEL, RAB-ENPI
3. KRISTJAN KLEMENČIČ, GORNJA RADGONA
3. NIKOLA PARLOV, OMEGA
Kata - Juinori
402
TONI SEKIĆ (OMEGA)
402
0
TONI SEKIĆ (OMEGA)
222
0
LOVRO FRANKIĆ (RAB-ENP)
224
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
572
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
229
0
KRISTJAN KLEMENČIČ (RADGONA)
223
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
402
0
TONI SEKIĆ (OMEGA)
224
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
229
0
KRISTJAN KLEMENČIČ (RADGONA)
223
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
224
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
229
0
KRISTJAN KLEMENČIČ (RADGONA)
223
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
572
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
Medalists
1. KRISTJAN KLEMENČIČ, GORNJA RADGONA
2. DORIAN FAFANĐEL, RAB-ENPI
3. TONI SEKIĆ, OMEGA
3. MIHAEL EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
Kata - Juniorke
599
0
MIRNESA HINDIC (GAZIJA)
225
0
SARA BRMBOTA (RAB-ENP)
240
0
AJLA ZULOVIC (GAZIJA)
658
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
225
0
SARA BRMBOTA (RAB-ENP)
658
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
Medalists
1. LEA ŽARKOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. SARA BRMBOTA, RAB-ENPI
3. ----
3. MIRNESA HINDIC, Gazija Mostar-Jablanica