Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
9. Krk Kup 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Forum"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"Velebit"
9. ZMAJ RIJEKA
AMFORA
BOHINJ
CBS PULA
DALMACIJA
Delnice
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
FORTITER (Kaštela)
Gazija Mostar-Jablanica
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
k.k."konjščina"
Karlovac 1969
Kastav
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Nexe
KK Zanshin Split
Koprivnica
KOSTRENA
KRK CROATIA
Kvarner
Metal - Jurdani
Mladost
NO KACHI
OMEGA
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
TINJAN
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kata - Cicibanke 7g.
Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.
Kata - Učenici
Kata - Učenice
Kumite - Mlađi kadeti -57
28
0
SRDJAN SIPKA (TIGAR K)
253
0
KARLO SELAK (KVA)
28
0
SRDJAN SIPKA (TIGAR K)
617
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
66
0
IVAN MERGL (KRK CRO)
542
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
617
LEON PENDIĆ (VIKT)
544
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
28
0
SRDJAN SIPKA (TIGAR K)
253
KARLO SELAK (KVA)
286
0
LUKA RAPIĆ (METAL)
539
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
340
VITO MIHALJEVIĆ (KASTAV)
11
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
486
BRUNO ČOVIĆ (ŠIBENIK)
542
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
617
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
544
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
253
0
KARLO SELAK (KVA)
539
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
340
0
VITO MIHALJEVIĆ (KASTAV)
11
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
486
0
BRUNO ČOVIĆ (ŠIBENIK)
617
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
544
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
539
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
11
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
544
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
539
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
340
VITO MIHALJEVIĆ (KASTAV)
11
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
340
0
VITO MIHALJEVIĆ (KASTAV)
Medalists
1. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
2. MAX FAJERBACH, Hercegovina-Zagreb
3. LEON PENDIĆ, VIKTORIJA
3. VITO MIHALJEVIĆ, Kastav
Kata - Cicibanke 7g.
621
0
NINA DUDUKOVIC (VIKT)
595
0
DARIJA PAVLOVIĆ (IPON)
123
LEONA ROVAN (DELTA)
621
0
NINA DUDUKOVIC (VIKT)
123
0
LEONA ROVAN (DELTA)
Medalists
1. NINA DUDUKOVIC, VIKTORIJA
2. LEONA ROVAN, Delta
3. DARIJA PAVLOVIĆ, k.k."konjščina"
3. ----
Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.
174
LUKA JAKUC (RAB-ENP)
174
0
LUKA JAKUC (RAB-ENP)
611
0
PABLO KOREN (SBSMŽ)
522
0
FILIP JURLINA (VELEBIT)
127
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
611
PABLO KOREN (SBSMŽ)
614
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
174
0
LUKA JAKUC (RAB-ENP)
118
FILIP HATEŽIĆ (DELTA)
634
0
VITO RAIČKOVIĆ NIKOLAŠ (FINIDA)
303
0
ROBIN KRIŽANEC (DELTA)
165
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
615
0
LUKA NOVAK (SBSMŽ)
136
0
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
288
ANTONIO ZELIĆ (KK ZANS)
127
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
611
0
PABLO KOREN (SBSMŽ)
614
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
118
0
FILIP HATEŽIĆ (DELTA)
303
0
ROBIN KRIŽANEC (DELTA)
165
0
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
136
0
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
288
0
ANTONIO ZELIĆ (KK ZANS)
611
0
PABLO KOREN (SBSMŽ)
614
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
303
0
ROBIN KRIŽANEC (DELTA)
136
0
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
614
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
136
0
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
615
LUKA NOVAK (SBSMŽ)
303
0
ROBIN KRIŽANEC (DELTA)
615
0
LUKA NOVAK (SBSMŽ)
Medalists
1. NIKOLA MALIĆ, VIKTORIJA
2. VANJA KASALOVIĆ, Delta
3. PABLO KOREN, SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
3. ROBIN KRIŽANEC, Delta
Kata - Učenici
163
0
DANTE JAKUC (RAB-ENP)
613
0
FILIP LONČAR (VIKT)
613
0
FILIP LONČAR (VIKT)
473
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
613
0
FILIP LONČAR (VIKT)
471
0
DOMINIK GECAN (KK KIK)
163
0
DANTE JAKUC (RAB-ENP)
379
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
144
0
TAJ KLEMENČIČ (BOHINJ)
473
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
134
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
603
0
PATRIK RAŠIĆ (OMEGA)
149
0
LUKA KEKO (RAB-ENP)
472
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
116
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
647
0
BENJAMIN MIJATOVIĆ (NEXE)
436
FILIP ČOLAK (OMEGA)
613
0
FILIP LONČAR (VIKT)
379
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
473
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
134
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
603
0
PATRIK RAŠIĆ (OMEGA)
472
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
116
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
436
0
FILIP ČOLAK (OMEGA)
379
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
473
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
472
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
116
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
379
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
472
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
603
PATRIK RAŠIĆ (OMEGA)
116
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
603
0
PATRIK RAŠIĆ (OMEGA)
Medalists
1. FILIP JURČEVIĆ, OMEGA
2. MATEO ČUKELJ, KK KIK
3. FILIP LONČAR, VIKTORIJA
3. ANDY TIN PATRK, Delta
Kata - Učenice
636
DILA HASIPI (FINIDA)
636
0
DILA HASIPI (FINIDA)
376
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
625
0
MIA MIJATOVIĆ (FINIDA)
152
0
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
376
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
650
0
LANA HORVAT (333CR)
636
0
DILA HASIPI (FINIDA)
97
0
ANA ČONDIĆ (KTC KŽ)
381
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
300
0
SARA POLAŠEK (KK ZANS)
386
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
631
NIKA BAF (FINIDA)
154
0
ENA GUŠĆIĆ (RAB-ENP)
659
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
612
LAURA JOZIĆ (VIKT)
152
0
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
376
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
636
0
DILA HASIPI (FINIDA)
381
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
386
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
631
0
NIKA BAF (FINIDA)
659
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
612
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
376
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
381
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
386
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
659
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
381
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
386
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
631
0
NIKA BAF (FINIDA)
300
0
SARA POLAŠEK (KK ZANS)
659
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
300
0
SARA POLAŠEK (KK ZANS)
Medalists
1. JANA ČEBOHIN, OMEGA
2. LANA RAŠIĆ, OMEGA
3. ANA DRUŽINEC, OMEGA
3. SARA POLAŠEK, KK Zanshin Split