Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
9. Krk Kup 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"Velebit"
9. ZMAJ RIJEKA
AMFORA
BOHINJ
CBS PULA
DALMACIJA
Delnice
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
FORTITER (Kaštela)
Gazija Mostar-Jablanica
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
k.k."konjščina"
Karlovac 1969
Kastav
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Nexe
KK Zanshin Split
Koprivnica
KOSTRENA
KRK CROATIA
Kvarner
Metal - Jurdani
Mladost
NO KACHI
OMEGA
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
TINJAN
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe učenice +36
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Juniorke -OPEN
Kumite - Seniorke -OPEN
Kata - Cicibani 7g.
Kata - Učenici (9,8,7 i 6 KYU)
Kata - Učenice (9,8,7 i 6 KYU)
Kata - Učenice (9,8,7 i 6 KYU)
629
0
KARLA AJHNER (FINIDA)
227
0
PETRA MACOLIĆ (RAB-ENP)
227
0
PETRA MACOLIĆ (RAB-ENP)
187
0
MARIJA PANJKOVIĆ (NEXE)
629
0
KARLA AJHNER (FINIDA)
202
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
98
0
ANA-MARIJA BRUNOVIĆ (KTC KŽ)
227
0
PETRA MACOLIĆ (RAB-ENP)
358
0
UNA KARAIBRAHIMOVIĆ (AMFORAF)
517
0
GABRIELA MARASOVIĆ (VELEBIT)
187
0
MARIJA PANJKOVIĆ (NEXE)
171
0
NINA KRSTAČIĆ (RAB-ENP)
576
0
TONIA ŠKULIĆ (FORUM)
184
0
TENA FERČEC (NEXE)
341
0
ENNA ŠESTAN (AMFORAF)
170
0
SANTA SANDALIĆ (RAB-ENP)
518
0
ANJA BUŠLJETA (VELEBIT)
649
0
IVA MILDE (333CR)
401
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
94
0
LARA KLJAJIC (TIGAR K)
202
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
227
0
PETRA MACOLIĆ (RAB-ENP)
358
0
UNA KARAIBRAHIMOVIĆ (AMFORAF)
187
0
MARIJA PANJKOVIĆ (NEXE)
576
0
TONIA ŠKULIĆ (FORUM)
341
0
ENNA ŠESTAN (AMFORAF)
649
0
IVA MILDE (333CR)
401
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
202
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
187
0
MARIJA PANJKOVIĆ (NEXE)
341
0
ENNA ŠESTAN (AMFORAF)
649
0
IVA MILDE (333CR)
202
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
649
0
IVA MILDE (333CR)
401
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
518
0
ANJA BUŠLJETA (VELEBIT)
341
0
ENNA ŠESTAN (AMFORAF)
401
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
Osvajači medalja
1. IVA MILDE, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. PETRA ČABRIJAN, Delta
3. MARIJA PANJKOVIĆ, KK Nexe
3. TALIJA ČOLAK, OMEGA