Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
9. Krk Kup 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Forum"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"Velebit"
9. ZMAJ RIJEKA
AMFORA
BOHINJ
CBS PULA
DALMACIJA
Delnice
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
FORTITER (Kaštela)
Gazija Mostar-Jablanica
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
k.k."konjščina"
Karlovac 1969
Kastav
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Nexe
KK Zanshin Split
Koprivnica
KOSTRENA
KRK CROATIA
Kvarner
Metal - Jurdani
Mladost
NO KACHI
OMEGA
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
TINJAN
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Cicibani -26
Kumite - Cicibani +26
Kumite - Cicibanke -26
Kumite - Mlađi učenici -26
Kumite - Mlađi učenici -34
Kumite - Mlađi učenici -38
Kumite - Mlađi učenici +38
Kumite - Mlađi učenici - ekipno
Kumite - Mlađe učenice -28
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici - ekipno
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice +44
Kumite - Učenice - ekipno
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Cicibani -26
281
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
8
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
208
FILIP CUCULIĆ (GROBNIK)
8
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
208
0
FILIP CUCULIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. FILIP CUCULIĆ, KK Grobničan
3. ----
3. ----
Kumite - Cicibani +26
665
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
369
0
ERIK KUNIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
2. ERIK KUNIĆ, KK Grobničan
3. ----
3. ----
Kumite - Cicibanke -26
283
0
IVA BRČINA (METAL)
209
0
DORA GRGINČIĆ (GROBNIK)
220
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
283
0
IVA BRČINA (METAL)
220
0
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. PIA MIKULIĆ, KK Grobničan
2. IVA BRČINA, Metal - Jurdani
3. DORA GRGINČIĆ, KK Grobničan
3. ----
Kumite - Mlađi učenici -26
448
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
204
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
448
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
323
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
140
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
102
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
319
VITO MILETIĆ (KASTAV)
448
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
323
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
140
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
319
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
323
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
319
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
140
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
Medalists
1. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
2. VITO MILETIĆ, Kastav
3. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA
3. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
Kumite - Mlađi učenici -34
132
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
132
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
285
0
VILIM HRŽIĆ (METAL)
234
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
84
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
212
0
IVAN OŽBOLT (GROBNIK)
455
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
324
0
MATEJ ŠARLIJA (KASTAV)
112
0
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
132
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
84
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
455
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
324
0
MATEJ ŠARLIJA (KASTAV)
84
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
324
0
MATEJ ŠARLIJA (KASTAV)
455
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
112
0
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
Medalists
1. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA
2. MATEJ ŠARLIJA, Kastav
3. RAUL VEDRIŠ, Delta
3. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
Kumite - Mlađi učenici -38
67
KARLO KOKOTOVIĆ (KRK CRO)
237
0
MATIJA ŠPOLJAR (DURDEVA)
67
0
KARLO KOKOTOVIĆ (KRK CRO)
552
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
34
0
ANTE BOTIĆ (FORTITE)
75
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
218
PAULO DELIĆ (GROBNIK)
67
0
KARLO KOKOTOVIĆ (KRK CRO)
552
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
75
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
218
0
PAULO DELIĆ (GROBNIK)
552
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
75
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
218
PAULO DELIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. LUKA RAFAJ, KRK CROATIA
2. GAŠPAR POGELŠEK, Karlovac 1969
3. KARLO KOKOTOVIĆ, KRK CROATIA
3. PAULO DELIĆ, KK Grobničan
Kumite - Mlađi učenici +38
214
LUKA OŽBOLT (GROBNIK)
53
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
214
0
LUKA OŽBOLT (GROBNIK)
648
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
541
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
216
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
214
0
LUKA OŽBOLT (GROBNIK)
648
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
541
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
216
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
648
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
541
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
216
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. MARIO VRANKOVIĆ, NO KACHI
2. LOVRO VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
3. LUKA OŽBOLT, KK Grobničan
3. RAFAEL LUKANIĆ, KK Grobničan
Kumite - Mlađi učenici - ekipno
503
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
503
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
239
0
ĐURĐEVAC 1 (DURDEVA)
371
0
MLAĐI UČENICI EKIPNO BORBE (GROBNIK)
514
KRK CROATIA 2 (KRK CRO)
325
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
503
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
371
0
MLAĐI UČENICI EKIPNO BORBE (GROBNIK)
514
0
KRK CROATIA 2 (KRK CRO)
325
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
371
0
MLAĐI UČENICI EKIPNO BORBE (GROBNIK)
325
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
514
KRK CROATIA 2 (KRK CRO)
Medalists
1. KARATE KLUB KASTAV, Kastav
2. MLAĐI UČENICI EKIPNO BORBE, KK Grobničan
3. KRK CROATIA 1, KRK CROATIA
3. KRK CROATIA 2, KRK CROATIA
Kumite - Mlađe učenice -28
454
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
454
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
600
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
600
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
90
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
221
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
454
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
602
AIDA TRSTENJAK (SBSMŽ)
450
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
284
TARA TUBIĆ (METAL)
60
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
578
IVNA PERANIĆ (KASTAV)
600
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
221
0
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
454
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
602
0
AIDA TRSTENJAK (SBSMŽ)
450
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
284
0
TARA TUBIĆ (METAL)
60
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
578
0
IVNA PERANIĆ (KASTAV)
600
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
602
0
AIDA TRSTENJAK (SBSMŽ)
450
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
60
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
602
0
AIDA TRSTENJAK (SBSMŽ)
450
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
284
TARA TUBIĆ (METAL)
60
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
284
0
TARA TUBIĆ (METAL)
Medalists
1. AIDA TRSTENJAK, SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
2. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA
3. TARA TUBIĆ, Metal - Jurdani
Kumite - Učenici -34
99
BORNA BOLFEK (KTC KŽ)
99
0
BORNA BOLFEK (KTC KŽ)
313
0
FRAN HOST (KASTAV)
235
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
99
0
BORNA BOLFEK (KTC KŽ)
85
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
332
0
DARIAN BELIĆ (SENSEI)
429
0
LUKA DROPULJIĆ (PORTO)
313
0
FRAN HOST (KASTAV)
468
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
585
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
180
0
BENJAMIN MIJATOVIĆ (NEXE)
479
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
113
0
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
343
0
IVAN JURCAN (AMFORAF)
314
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
213
IVAN OŽBOLT (GROBNIK)
99
0
BORNA BOLFEK (KTC KŽ)
85
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
313
0
FRAN HOST (KASTAV)
468
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
585
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
479
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
314
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
213
0
IVAN OŽBOLT (GROBNIK)
85
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
313
0
FRAN HOST (KASTAV)
479
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
213
0
IVAN OŽBOLT (GROBNIK)
85
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
479
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
585
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
113
0
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
213
0
IVAN OŽBOLT (GROBNIK)
585
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
Medalists
1. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA
2. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA
3. FRAN HOST, Kastav
3. GABRIJEL MATIJAŠIĆ, Koprivnica
Kumite - Učenici -38
219
0
PAULO DELIĆ (GROBNIK)
74
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
219
0
PAULO DELIĆ (GROBNIK)
20
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
74
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
540
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
68
KARLO KOKOTOVIĆ (KRK CRO)
20
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
74
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
540
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
68
0
KARLO KOKOTOVIĆ (KRK CRO)
20
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
540
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
68
KARLO KOKOTOVIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb
2. VIGO NADAL BUWEDEN, KRK CROATIA
3. PAULO DELIĆ, KK Grobničan
3. KARLO KOKOTOVIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Učenici -42
651
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
217
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
515
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
651
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
217
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
145
0
TAJ KLEMENČIČ (BOHINJ)
215
0
LUKA OŽBOLT (GROBNIK)
267
0
JAN MOZETIČ KERIN (POSTOJN)
446
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
689
0
TONKO AVIANI (DAL)
515
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
217
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
267
0
JAN MOZETIČ KERIN (POSTOJN)
689
0
TONKO AVIANI (DAL)
515
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
689
0
TONKO AVIANI (DAL)
267
0
JAN MOZETIČ KERIN (POSTOJN)
446
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
Medalists
1. TONKO AVIANI, DALMACIJA
2. STIPE MIJATOVIĆ, DRNIŠ
3. MARIO VRANKOVIĆ, NO KACHI
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
Kumite - Učenici - ekipno
141
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
326
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
475
0
KK KIK KRIŽ UČENICI EKIPNO (KK KIK)
372
0
UČENICI EKIPNO BORBE (GROBNIK)
326
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
475
0
KK KIK KRIŽ UČENICI EKIPNO (KK KIK)
Medalists
1. KK KIK KRIŽ UČENICI EKIPNO, KK KIK
2. KARATE KLUB KASTAV, Kastav
3. UČENICI EKIPNO BORBE, KK Grobničan
3. KRK CROATIA 1, KRK CROATIA
Kumite - Učenice -32
582
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
236
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
582
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
687
0
AIDA TRSTENJAK (SBSMŽ)
65
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
582
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
236
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
186
0
MARIJA PANJKOVIĆ (NEXE)
687
0
AIDA TRSTENJAK (SBSMŽ)
210
ANA KARADŽA (GROBNIK)
573
0
ANA LUJIĆ (0354451)
201
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
481
MIA RUDMAN (KRK CRO)
61
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
688
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
413
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
65
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
236
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
687
0
AIDA TRSTENJAK (SBSMŽ)
210
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
201
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
481
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
688
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
413
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
65
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
687
0
AIDA TRSTENJAK (SBSMŽ)
481
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
688
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
65
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
481
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
201
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
688
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
201
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
Medalists
1. MIA RUDMAN, KRK CROATIA
2. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
3. DORA ŠVEGOVIĆ, Koprivnica
3. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET
Kumite - Učenice +44
52
VIKTORIJA BALJAK (KRK CRO)
52
0
VIKTORIJA BALJAK (KRK CRO)
418
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
632
0
NIKA BAF (FINIDA)
418
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
206
ELENA MAHNE (GROBNIK)
52
0
VIKTORIJA BALJAK (KRK CRO)
345
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
560
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
86
0
NOLA MAGAŠIĆ (KRK CRO)
554
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
422
KATICA DUGANDŽIĆ (PORTO)
586
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
370
0
LUCIJA TOMIĆ (GROBNIK)
579
VIOLETA KANAZIR (KASTAV)
418
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
206
0
ELENA MAHNE (GROBNIK)
52
0
VIKTORIJA BALJAK (KRK CRO)
560
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
554
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
422
0
KATICA DUGANDŽIĆ (PORTO)
586
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
579
0
VIOLETA KANAZIR (KASTAV)
418
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
560
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
554
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
586
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
560
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
554
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
422
0
KATICA DUGANDŽIĆ (PORTO)
86
0
NOLA MAGAŠIĆ (KRK CRO)
586
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
86
0
NOLA MAGAŠIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. LORA MAGDIĆ, Karlovac 1969
2. PAOLA BITUNJAC, Karlovac 1969
3. VIKTORIJA BALJAK, KRK CROATIA
3. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
Kumite - Učenice - ekipno
373
0
UČENICE EKIPNO BORBE (GROBNIK)
685
0
SBS MŽ KUMITE EKIPNO (SBSMŽ)
373
0
UČENICE EKIPNO BORBE (GROBNIK)
505
0
KRK CROATIA 2 (KRK CRO)
685
SBS MŽ KUMITE EKIPNO (SBSMŽ)
589
KK 10. DAN (10.DAN)
565
KK KARLOVAC 1969 UČENICE EKIPNO (KA 1969)
505
0
KRK CROATIA 2 (KRK CRO)
685
0
SBS MŽ KUMITE EKIPNO (SBSMŽ)
589
0
KK 10. DAN (10.DAN)
565
0
KK KARLOVAC 1969 UČENICE EKIPNO (KA 1969)
505
0
KRK CROATIA 2 (KRK CRO)
565
0
KK KARLOVAC 1969 UČENICE EKIPNO (KA 1969)
589
KK 10. DAN (10.DAN)
Medalists
1. KRK CROATIA 2, KRK CROATIA
2. KK KARLOVAC 1969 UČENICE EKIPNO, Karlovac 1969
3. UČENICE EKIPNO BORBE, KK Grobničan
3. KK 10. DAN, KK 10. DAN
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
482
MIA RUDMAN (KRK CRO)
482
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
272
0
SARA ASENIČ (POSTOJN)
482
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
620
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
309
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
272
SARA ASENIČ (POSTOJN)
644
ENNA ZLOJIĆ (NOKACHI)
17
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
507
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
250
ELENA BADANJAK (ARGORIJ)
211
ANA KARADŽA (GROBNIK)
185
MARTA KOLARIĆ (NEXE)
482
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
309
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
272
0
SARA ASENIČ (POSTOJN)
644
0
ENNA ZLOJIĆ (NOKACHI)
17
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
250
0
ELENA BADANJAK (ARGORIJ)
211
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
185
0
MARTA KOLARIĆ (NEXE)
309
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
272
0
SARA ASENIČ (POSTOJN)
17
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
211
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
309
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
17
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
250
ELENA BADANJAK (ARGORIJ)
211
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
250
0
ELENA BADANJAK (ARGORIJ)
Medalists
1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
2. PATRICIA OLIĆ, KRK CROATIA
3. SARA ASENIČ, POSTOJNA
3. ELENA BADANJAK, RIJEKA
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
528
0
GABRIELA BILIĆ (FORUM)
666
0
ELENA MAHNE (GROBNIK)
395
0
NIKOLINA ŠPILEK (OMEGA)
666
0
ELENA MAHNE (GROBNIK)
553
0
INGRID KOCANJER (KA 1969)
528
0
GABRIELA BILIĆ (FORUM)
607
0
DORA SLAMEK (SBSMŽ)
231
0
KLARA JEDRIŠKO (DELNICE)
199
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
465
0
MIRNESA HINDIC (GAZIJA)
666
0
ELENA MAHNE (GROBNIK)
553
0
INGRID KOCANJER (KA 1969)
231
0
KLARA JEDRIŠKO (DELNICE)
199
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
553
0
INGRID KOCANJER (KA 1969)
231
0
KLARA JEDRIŠKO (DELNICE)
199
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
607
0
DORA SLAMEK (SBSMŽ)
Medalists
1. INGRID KOCANJER, Karlovac 1969
2. KLARA JEDRIŠKO, Delnice
3. GABRIELA BILIĆ, "Forum"
3. DORA SLAMEK, SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE