Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
9. Krk Kup 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Forum"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"Velebit"
9. ZMAJ RIJEKA
AMFORA
BOHINJ
CBS PULA
DALMACIJA
Delnice
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
FORTITER (Kaštela)
Gazija Mostar-Jablanica
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
k.k."konjščina"
Karlovac 1969
Kastav
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Nexe
KK Zanshin Split
Koprivnica
KOSTRENA
KRK CROATIA
Kvarner
Metal - Jurdani
Mladost
NO KACHI
OMEGA
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
TINJAN
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađe učenice -36
Kumite - Mlađe učenice +36
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.
Kata - Mlađe učenice
Kata - Juniorke
Kata tim - Učenice
Kata tim - Mlađe kadetkinje
Kumite - Mlađe učenice -36
533
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
533
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
33
0
ANA MARIĆ (FORTITE)
142
ELMA GUSIC (GAZIJA)
104
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
555
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
533
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
142
0
ELMA GUSIC (GAZIJA)
104
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
555
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
142
0
ELMA GUSIC (GAZIJA)
555
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
104
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
Medalists
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. ELMA GUSIC, Gazija Mostar-Jablanica
3. MAJA VUKUŠIĆ, KRK CROATIA
3. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
Kumite - Mlađe učenice +36
350
LARA USAINOVIĆ (AMFORAF)
526
0
KLARA MARČINA (FORUM)
463
0
ILDA KLEPO (GAZIJA)
350
LARA USAINOVIĆ (AMFORAF)
357
NIKA NAIMAREVIĆ (AMFORAF)
672
SARA TADEJ (KOSTRE)
463
0
ILDA KLEPO (GAZIJA)
350
0
LARA USAINOVIĆ (AMFORAF)
357
0
NIKA NAIMAREVIĆ (AMFORAF)
672
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
463
0
ILDA KLEPO (GAZIJA)
672
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
357
NIKA NAIMAREVIĆ (AMFORAF)
Medalists
1. SARA TADEJ, KOSTRENA
2. ILDA KLEPO, Gazija Mostar-Jablanica
3. LARA USAINOVIĆ, AMFORA
3. NIKA NAIMAREVIĆ, AMFORA
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
528
0
GABRIELA BILIĆ (FORUM)
666
0
ELENA MAHNE (GROBNIK)
395
0
NIKOLINA ŠPILEK (OMEGA)
666
0
ELENA MAHNE (GROBNIK)
553
0
INGRID KOCANJER (KA 1969)
528
0
GABRIELA BILIĆ (FORUM)
607
0
DORA SLAMEK (SBSMŽ)
231
0
KLARA JEDRIŠKO (DELNICE)
199
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
465
0
MIRNESA HINDIC (GAZIJA)
666
0
ELENA MAHNE (GROBNIK)
553
0
INGRID KOCANJER (KA 1969)
231
0
KLARA JEDRIŠKO (DELNICE)
199
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
553
0
INGRID KOCANJER (KA 1969)
231
0
KLARA JEDRIŠKO (DELNICE)
199
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
607
0
DORA SLAMEK (SBSMŽ)
Medalists
1. INGRID KOCANJER, Karlovac 1969
2. KLARA JEDRIŠKO, Delnice
3. GABRIELA BILIĆ, "Forum"
3. DORA SLAMEK, SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.
168
EMA KEKO (RAB-ENP)
359
0
UNA MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
407
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
168
0
EMA KEKO (RAB-ENP)
176
0
ELMA GUSIC (GAZIJA)
616
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
598
0
ANAMARI MEŠNJAK (IPON)
169
MIA PENDE (RAB-ENP)
359
0
UNA MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
168
0
EMA KEKO (RAB-ENP)
616
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
169
0
MIA PENDE (RAB-ENP)
359
0
UNA MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
616
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
169
0
MIA PENDE (RAB-ENP)
598
0
ANAMARI MEŠNJAK (IPON)
Medalists
1. UNA MUSLIMOVIĆ, AMFORA
2. VIDA KANGRGA, KK 10. DAN
3. EMA KEKO, RAB-ENPI
3. ANAMARI MEŠNJAK, k.k."konjščina"
Kata - Mlađe učenice
299
SARA POLAŠEK (KK ZANS)
131
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
299
0
SARA POLAŠEK (KK ZANS)
375
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
627
0
DILA HASIPI (FINIDA)
36
0
ILDA KLEPO (GAZIJA)
400
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
299
0
SARA POLAŠEK (KK ZANS)
375
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
627
0
DILA HASIPI (FINIDA)
400
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
375
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
627
0
DILA HASIPI (FINIDA)
400
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
36
0
ILDA KLEPO (GAZIJA)
Medalists
1. ANA DRUŽINEC, OMEGA
2. DILA HASIPI, FINIDA (POREČ)
3. SARA POLAŠEK, KK Zanshin Split
3. TALIJA ČOLAK, OMEGA
Kata - Juniorke
599
0
MIRNESA HINDIC (GAZIJA)
225
0
SARA BRMBOTA (RAB-ENP)
240
0
AJLA ZULOVIC (GAZIJA)
658
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
225
0
SARA BRMBOTA (RAB-ENP)
658
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
Medalists
1. LEA ŽARKOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. SARA BRMBOTA, RAB-ENPI
3. ----
3. MIRNESA HINDIC, Gazija Mostar-Jablanica
Kata tim - Učenice
610
0
KATA TEAM (AMFORAF)
655
0
KATA TEAM NEXE (NEXE)
403
0
OMEGA KATA TIM (OMEGA)
610
0
KATA TEAM (AMFORAF)
655
KATA TEAM NEXE (NEXE)
637
0
UČENICE EKIPNO (1) (FINIDA)
588
0
KATA TEAM (GAZIJA)
662
FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL (333CR)
403
0
OMEGA KATA TIM (OMEGA)
655
0
KATA TEAM NEXE (NEXE)
637
0
UČENICE EKIPNO (1) (FINIDA)
662
0
FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL (333CR)
403
0
OMEGA KATA TIM (OMEGA)
662
0
FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL (333CR)
637
UČENICE EKIPNO (1) (FINIDA)
Medalists
1. OMEGA KATA TIM, OMEGA
2. FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. KATA TEAM, AMFORA
3. UČENICE EKIPNO (1), FINIDA (POREČ)
Kata tim - Mlađe kadetkinje
404
0
OMEGA KATA TIM (OMEGA)
663
0
FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL (333CR)
679
GAZIJA BIH (GAZIJA)
663
0
FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL (333CR)
679
0
GAZIJA BIH (GAZIJA)
Medalists
1. FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. GAZIJA BIH, Gazija Mostar-Jablanica
3. OMEGA KATA TIM, OMEGA
3. ----