Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
9. Krk Kup 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"Velebit"
9. ZMAJ RIJEKA
AMFORA
BOHINJ
CBS PULA
DALMACIJA
Delnice
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
FORTITER (Kaštela)
Gazija Mostar-Jablanica
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
k.k."konjščina"
Karlovac 1969
Kastav
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Nexe
KK Zanshin Split
Koprivnica
KOSTRENA
KRK CROATIA
Kvarner
Metal - Jurdani
Mladost
NO KACHI
OMEGA
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
TINJAN
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe učenice -28
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice - ekipno
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kata - Cicibani 7g.
Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.
Kata tim - Učenici
Kumite - Mlađe učenice -28
454
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
454
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
600
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
600
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
90
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
221
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
454
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
602
AIDA TRSTENJAK (SBSMŽ)
450
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
284
TARA TUBIĆ (METAL)
60
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
578
IVNA PERANIĆ (KASTAV)
600
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
221
0
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
454
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
602
0
AIDA TRSTENJAK (SBSMŽ)
450
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
284
0
TARA TUBIĆ (METAL)
60
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
578
0
IVNA PERANIĆ (KASTAV)
600
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
602
0
AIDA TRSTENJAK (SBSMŽ)
450
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
60
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
602
0
AIDA TRSTENJAK (SBSMŽ)
450
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
284
TARA TUBIĆ (METAL)
60
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
284
0
TARA TUBIĆ (METAL)
Osvajači medalja
1. AIDA TRSTENJAK, SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
2. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA
3. TARA TUBIĆ, Metal - Jurdani
Kumite - Učenice -32
582
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
236
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
582
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
687
0
AIDA TRSTENJAK (SBSMŽ)
65
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
582
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
236
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
186
0
MARIJA PANJKOVIĆ (NEXE)
687
0
AIDA TRSTENJAK (SBSMŽ)
210
ANA KARADŽA (GROBNIK)
573
0
ANA LUJIĆ (0354451)
201
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
481
MIA RUDMAN (KRK CRO)
61
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
688
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
413
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
65
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
236
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
687
0
AIDA TRSTENJAK (SBSMŽ)
210
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
201
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
481
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
688
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
413
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
65
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
687
0
AIDA TRSTENJAK (SBSMŽ)
481
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
688
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
65
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
481
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
201
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
688
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
201
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
Osvajači medalja
1. MIA RUDMAN, KRK CROATIA
2. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
3. DORA ŠVEGOVIĆ, Koprivnica
3. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET
Kumite - Učenice -36
556
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
556
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
605
LANA BLAGUS (SBSMŽ)
105
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
335
0
KORINA CUPAĆ (TAD )
669
0
MASA VIDMAR (TIGAR K)
556
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
605
0
LANA BLAGUS (SBSMŽ)
105
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
669
0
MASA VIDMAR (TIGAR K)
605
0
LANA BLAGUS (SBSMŽ)
669
0
MASA VIDMAR (TIGAR K)
105
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
Osvajači medalja
1. LANA BLAGUS, SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
2. MASA VIDMAR, KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
3. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
Kumite - Učenice -40
626
GLORIA KALŠAN (SBSMŽ)
16
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
624
MIA MIJATOVIĆ (FINIDA)
626
GLORIA KALŠAN (SBSMŽ)
643
0
ENNA ZLOJIĆ (NOKACHI)
183
0
TENA FERČEC (NEXE)
551
DORA KRANJČEC (KA 1969)
619
SONJA RAJKO (FINIDA)
506
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
382
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
16
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
624
0
MIA MIJATOVIĆ (FINIDA)
626
0
GLORIA KALŠAN (SBSMŽ)
183
0
TENA FERČEC (NEXE)
551
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
619
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
506
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
382
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
16
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
626
0
GLORIA KALŠAN (SBSMŽ)
619
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
506
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
16
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
506
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
382
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
619
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
382
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
Osvajači medalja
1. PATRICIA OLIĆ, KRK CROATIA
2. ANAMARIJA JUKICA, DRNIŠ
3. GLORIA KALŠAN, SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
3. JANA ČEBOHIN, OMEGA
Kumite - Učenice - ekipno
373
0
UČENICE EKIPNO BORBE (GROBNIK)
685
0
SBS MŽ KUMITE EKIPNO (SBSMŽ)
373
0
UČENICE EKIPNO BORBE (GROBNIK)
505
0
KRK CROATIA 2 (KRK CRO)
685
SBS MŽ KUMITE EKIPNO (SBSMŽ)
589
KK 10. DAN (10.DAN)
565
KK KARLOVAC 1969 UČENICE EKIPNO (KA 1969)
505
0
KRK CROATIA 2 (KRK CRO)
685
0
SBS MŽ KUMITE EKIPNO (SBSMŽ)
589
0
KK 10. DAN (10.DAN)
565
0
KK KARLOVAC 1969 UČENICE EKIPNO (KA 1969)
505
0
KRK CROATIA 2 (KRK CRO)
565
0
KK KARLOVAC 1969 UČENICE EKIPNO (KA 1969)
589
KK 10. DAN (10.DAN)
Osvajači medalja
1. KRK CROATIA 2, KRK CROATIA
2. KK KARLOVAC 1969 UČENICE EKIPNO, Karlovac 1969
3. UČENICE EKIPNO BORBE, KK Grobničan
3. KK 10. DAN, KK 10. DAN
Kumite - Mlađi kadeti -41
336
NINO DONADIĆ (TAD )
336
0
NINO DONADIĆ (TAD )
447
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
653
0
MARKO RADMANOVIĆ (NOKACHI)
268
0
PETAR ARSENIČ (POSTOJN)
336
NINO DONADIĆ (TAD )
92
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
447
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
244
TARIK ŽIŽAK (CRO)
534
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
628
TIMO VLAHEK (SBSMŽ)
684
TONKO AVIANI (DAL)
268
0
PETAR ARSENIČ (POSTOJN)
336
0
NINO DONADIĆ (TAD )
92
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
447
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
244
0
TARIK ŽIŽAK (CRO)
534
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
628
0
TIMO VLAHEK (SBSMŽ)
684
0
TONKO AVIANI (DAL)
268
0
PETAR ARSENIČ (POSTOJN)
447
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
244
0
TARIK ŽIŽAK (CRO)
628
0
TIMO VLAHEK (SBSMŽ)
268
0
PETAR ARSENIČ (POSTOJN)
244
0
TARIK ŽIŽAK (CRO)
534
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
628
0
TIMO VLAHEK (SBSMŽ)
534
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
Osvajači medalja
1. TARIK ŽIŽAK, RI CROATIA
2. PETAR ARSENIČ, POSTOJNA
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. TIMO VLAHEK, SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
528
0
GABRIELA BILIĆ (FORUM)
666
0
ELENA MAHNE (GROBNIK)
395
0
NIKOLINA ŠPILEK (OMEGA)
666
0
ELENA MAHNE (GROBNIK)
553
0
INGRID KOCANJER (KA 1969)
528
0
GABRIELA BILIĆ (FORUM)
607
0
DORA SLAMEK (SBSMŽ)
231
0
KLARA JEDRIŠKO (DELNICE)
199
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
465
0
MIRNESA HINDIC (GAZIJA)
666
0
ELENA MAHNE (GROBNIK)
553
0
INGRID KOCANJER (KA 1969)
231
0
KLARA JEDRIŠKO (DELNICE)
199
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
553
0
INGRID KOCANJER (KA 1969)
231
0
KLARA JEDRIŠKO (DELNICE)
199
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
607
0
DORA SLAMEK (SBSMŽ)
Osvajači medalja
1. INGRID KOCANJER, Karlovac 1969
2. KLARA JEDRIŠKO, Delnice
3. GABRIELA BILIĆ, "Forum"
3. DORA SLAMEK, SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
Kata - Cicibani 7g.
126
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
523
0
ROKO RONČEVIĆ (FORUM)
633
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
618
0
IVANO MIŠAK (SBSMŽ)
523
0
ROKO RONČEVIĆ (FORUM)
618
0
IVANO MIŠAK (SBSMŽ)
Osvajači medalja
1. ROKO RONČEVIĆ, "Forum"
2. IVANO MIŠAK, SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
3. ----
3. ----
Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.
174
LUKA JAKUC (RAB-ENP)
174
0
LUKA JAKUC (RAB-ENP)
611
0
PABLO KOREN (SBSMŽ)
522
0
FILIP JURLINA (VELEBIT)
127
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
611
PABLO KOREN (SBSMŽ)
614
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
174
0
LUKA JAKUC (RAB-ENP)
118
FILIP HATEŽIĆ (DELTA)
634
0
VITO RAIČKOVIĆ NIKOLAŠ (FINIDA)
303
0
ROBIN KRIŽANEC (DELTA)
165
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
615
0
LUKA NOVAK (SBSMŽ)
136
0
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
288
ANTONIO ZELIĆ (KK ZANS)
127
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
611
0
PABLO KOREN (SBSMŽ)
614
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
118
0
FILIP HATEŽIĆ (DELTA)
303
0
ROBIN KRIŽANEC (DELTA)
165
0
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
136
0
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
288
0
ANTONIO ZELIĆ (KK ZANS)
611
0
PABLO KOREN (SBSMŽ)
614
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
303
0
ROBIN KRIŽANEC (DELTA)
136
0
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
614
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
136
0
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
615
LUKA NOVAK (SBSMŽ)
303
0
ROBIN KRIŽANEC (DELTA)
615
0
LUKA NOVAK (SBSMŽ)
Osvajači medalja
1. NIKOLA MALIĆ, VIKTORIJA
2. VANJA KASALOVIĆ, Delta
3. PABLO KOREN, SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
3. ROBIN KRIŽANEC, Delta
Kata tim - Učenici
405
0
OMEGA KATA TIM (OMEGA)
609
0
KATA TEAM (AMFORAF)
608
0
SBSMŽ KATA TEAM (SBSMŽ)
274
0
FILIP SUBOTIČ (POSTOJN)
405
0
OMEGA KATA TIM (OMEGA)
608
0
SBSMŽ KATA TEAM (SBSMŽ)
Osvajači medalja
1. OMEGA KATA TIM, OMEGA
2. SBSMŽ KATA TEAM, SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
3. KATA TEAM, AMFORA
3. ----