Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
9. Krk Kup 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
BORBE
KATE
KATA TIM
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
KUMITE-Cicibani
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ELIAS JOSIP RUDMAN
KRK CROATIA
CIC-M -26
1
1
0
0
0
2.
SINIŠA SPLAIT
KK Grobničan
CIC-M +26
1
1
0
0
0
3.
ERIK KUNIĆ
KK Grobničan
CIC-M +26
1
0
0
0
0
4.
FILIP CUCULIĆ
KK Grobničan
CIC-M -26
1
0
0
0
0
KUMITE-Cicibanke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
NOELI KARLOVIĆ
Kastav
CIC-Ž +26
1
1
0
0
0
2.
PIA MIKULIĆ
KK Grobničan
CIC-Ž -26
1
1
0
0
0
3.
IVA BRČINA
Metal - Jurdani
CIC-Ž -26
2
1
0
0
0
4.
MARE MILETA
ŠIBENIK
CIC-Ž +26
2
1
0
0
0
5.
DORA GRGINČIĆ
KK Grobničan
CIC-Ž -26
1
0
0
0
0
6.
LEONA ROVAN
Delta
CIC-Ž +26
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađi učenici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
PATRIK ZLATEC
ĐURĐEVAC
MUČ-M -30
3
3
0
0
0
2.
ANTE MATIJEVIĆ
Kastav
MUČ-M -26
2
2
0
0
0
3.
KARATE KLUB KASTAV
Kastav
MUČ-M - ekipno
2
2
0
0
0
4.
LUKA RAFAJ
KRK CROATIA
MUČ-M -38
2
2
0
0
0
5.
MARIO VRANKOVIĆ
NO KACHI
MUČ-M +38
2
2
0
0
0
6.
NIKO DEPIKOLZVANE
KRK CROATIA
MUČ-M -34
2
2
0
0
0
7.
LEON BURŠIĆ
OPATIJA
MUČ-M -34
3
2
0
0
0
8.
MATEJ ŠARLIJA
Kastav
MUČ-M -34
3
2
0
0
0
9.
DOMAGOJ ŠPREM
OPATIJA
MUČ-M -26
2
1
0
0
0
10.
ELIAS JOSIP RUDMAN
KRK CROATIA
MUČ-M -26
2
1
0
0
0
11.
GAŠPAR POGELŠEK
Karlovac 1969
MUČ-M -38
2
1
0
0
0
12.
KARLO KOKOTOVIĆ
KRK CROATIA
MUČ-M -38
2
1
0
0
0
13.
LOVRO VUKOJA
Hercegovina-Zagreb
MUČ-M +38
2
1
0
0
0
14.
MLAĐI UČENICI EKIPNO BORBE
KK Grobničan
MUČ-M - ekipno
2
1
0
0
0
15.
NIKOLA LJUTIĆ
SPORTSLIFE
MUČ-M -30
2
1
0
0
0
16.
RAUL VEDRIŠ
Delta
MUČ-M -34
2
1
0
0
0
17.
SVEN TUŠKAN
Hercegovina-Zagreb
MUČ-M -30
2
1
0
0
0
18.
VITO MILETIĆ
Kastav
MUČ-M -26
2
1
0
0
0
19.
JERKO JUSUP
Delta
MUČ-M -30
2
0
0
0
0
20.
PETAR FILIPOVIĆ
KK KTC KRIŽEVCI
MUČ-M -34
2
0
0
0
0
21.
FILIP KOMARICA
KK KTC KRIŽEVCI
MUČ-M -26
1
0
0
0
0
22.
IVAN OŽBOLT
KK Grobničan
MUČ-M -34
1
0
0
0
0
23.
KRK CROATIA 2
KRK CROATIA
MUČ-M - ekipno
1
0
0
0
0
24.
KRK CROATIA 1
KRK CROATIA
MUČ-M - ekipno
1
0
0
0
0
25.
LUKA OŽBOLT
KK Grobničan
MUČ-M +38
1
0
0
0
0
26.
MATIJA ŠPOLJAR
ĐURĐEVAC
MUČ-M -38
1
0
0
0
0
27.
MATIJA BOŽIĆ
KRK CROATIA
MUČ-M -30
1
0
0
0
0
28.
PAULO DELIĆ
KK Grobničan
MUČ-M -38
1
0
0
0
0
29.
RAFAEL LUKANIĆ
KK Grobničan
MUČ-M +38
1
0
0
0
0
30.
SINIŠA SPLAIT
KK Grobničan
MUČ-M -26
1
0
0
0
0
31.
VILIM HRŽIĆ
Metal - Jurdani
MUČ-M -34
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe učenice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
AIDA TRSTENJAK
SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
MUČ-Ž -28
3
3
0
0
0
2.
ANTONIA JURLIN
DALMACIJA
MUČ-Ž -32
3
3
0
0
0
3.
LUCIJA ŠEGAVIĆ
Karlovac 1969
MUČ-Ž -36
2
2
0
0
0
4.
SARA TADEJ
KOSTRENA
MUČ-Ž +36
2
2
0
0
0
5.
JANA REDŽIĆ
OPATIJA
MUČ-Ž -28
3
2
0
0
0
6.
ELMA GUSIC
Gazija Mostar-Jablanica
MUČ-Ž -36
2
1
0
0
0
7.
ILDA KLEPO
Gazija Mostar-Jablanica
MUČ-Ž +36
2
1
0
0
0
8.
IRA ŠEKULJICA
KRK CROATIA
MUČ-Ž -32
2
1
0
0
0
9.
LANA ROGOVIĆ
OPATIJA
MUČ-Ž -28
2
1
0
0
0
10.
NOELI KARLOVIĆ
Kastav
MUČ-Ž -32
2
1
0
0
0
11.
TARA TUBIĆ
Metal - Jurdani
MUČ-Ž -28
2
1
0
0
0
12.
DOROTEA STOJAKOVIĆ
KRK CROATIA
MUČ-Ž -28
3
1
0
0
0
13.
VIDA KANGRGA
KK 10. DAN
MUČ-Ž -28
3
1
0
0
0
14.
MARE MILETA
ŠIBENIK
MUČ-Ž -32
2
0
0
0
0
15.
IVA KATALENAC
KK KTC KRIŽEVCI
MUČ-Ž -36
1
0
0
0
0
16.
IVNA PERANIĆ
Kastav
MUČ-Ž -28
1
0
0
0
0
17.
LARA USAINOVIĆ
AMFORA
MUČ-Ž +36
1
0
0
0
0
18.
MAGDA JEDRIŠKO
Delnice
MUČ-Ž -32
1
0
0
0
0
19.
MAJA VUKUŠIĆ
KRK CROATIA
MUČ-Ž -36
1
0
0
0
0
20.
NIKA NAIMAREVIĆ
AMFORA
MUČ-Ž +36
1
0
0
0
0
21.
PIA MIKULIĆ
KK Grobničan
MUČ-Ž -28
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LOVRO ŽIVKOVIĆ
KRK CROATIA
UČ-M +46
3
3
0
0
0
2.
NIKO DEPIKOLZVANE
KRK CROATIA
UČ-M -34
3
3
0
0
0
3.
TONKO AVIANI
DALMACIJA
UČ-M -42
3
3
0
0
0
4.
ANTON HOST
Kastav
UČ-M -46
2
2
0
0
0
5.
KARLO RAMLJAK
DRNIŠ
UČ-M -30
2
2
0
0
0
6.
KK KIK KRIŽ UČENICI EKIPNO
KK KIK
UČ-M - ekipno
2
2
0
0
0
7.
KRISTIJAN FRANK
Hercegovina-Zagreb
UČ-M -38
2
2
0
0
0
8.
FRAN HOST
Kastav
UČ-M -34
4
3
0
0
0
9.
GABRIJEL MATIJAŠIĆ
Koprivnica
UČ-M -34
4
3
0
0
0
10.
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH
KRK CROATIA
UČ-M -34
4
3
0
0
0
11.
BRUNO BRNJAKOVIĆ
KRK CROATIA
UČ-M +46
3
2
0
0
0
12.
DOMINIK GECAN
KK KIK
UČ-M +46
3
2
0
0
0
13.
MATEJ GORIĆ
KK KIK
UČ-M -30
3
2
0
0
0
14.
MATEJ BAN
KRK CROATIA
UČ-M +46
3
2
0
0
0
15.
STIPE MIJATOVIĆ
DRNIŠ
UČ-M -42
3
2
0
0
0
16.
VIGO NADAL BUWEDEN
KRK CROATIA
UČ-M -38
3
2
0
0
0
17.
DAMIAN BLAŽEVIĆ
Metal - Jurdani
UČ-M -30
2
1
0
0
0
18.
DAVID MILINOVICH
OPATIJA
UČ-M -42
2
1
0
0
0
19.
KARATE KLUB KASTAV
Kastav
UČ-M - ekipno
2
1
0
0
0
20.
KRISTIAN ZORIČIĆ
OPATIJA
UČ-M -46
2
1
0
0
0
21.
MARIO VRANKOVIĆ
NO KACHI
UČ-M -42
2
1
0
0
0
22.
MATEO ŠMOGOR
Kastav
UČ-M -46
2
1
0
0
0
23.
MATIJA BOŽIĆ
KRK CROATIA
UČ-M -30
2
1
0
0
0
24.
NIKO MATIJEVIĆ
Kastav
UČ-M -34
2
1
0
0
0
25.
NIKOLA ŠIŠKOV
KK Zanshin Split
UČ-M -46
2
1
0
0
0
26.
PAULO DELIĆ
KK Grobničan
UČ-M -38
2
1
0
0
0
27.
IVAN OŽBOLT
KK Grobničan
UČ-M -34
3
1
0
0
0
28.
JAN MOZETIČ KERIN
POSTOJNA
UČ-M -42
3
1
0
0
0
29.
RAFAEL LUKANIĆ
KK Grobničan
UČ-M -42
3
1
0
0
0
30.
BORNA BOLFEK
KK KTC KRIŽEVCI
UČ-M -34
2
0
0
0
0
31.
BRUNO ŠPILEK
OMEGA
UČ-M +46
2
0
0
0
0
32.
LUKA RADIĆ
PORTO TOLERO
UČ-M +46
2
0
0
0
0
33.
LUKA RAFAJ
KRK CROATIA
UČ-M -38
2
0
0
0
0
34.
PETAR FILIPOVIĆ
KK KTC KRIŽEVCI
UČ-M -34
2
0
0
0
0
35.
VITO MILETIĆ
Kastav
UČ-M -30
2
0
0
0
0
36.
BENJAMIN MIJATOVIĆ
KK Nexe
UČ-M -34
1
0
0
0
0
37.
DINO SUČIĆ
DALMACIJA
UČ-M -46
1
0
0
0
0
38.
DOMAGOJ KESAK
ĐURĐEVAC
UČ-M +46
1
0
0
0
0
39.
FILIP KOMARICA
KK KTC KRIŽEVCI
UČ-M -30
1
0
0
0
0
40.
IVAN JURCAN
AMFORA
UČ-M -34
1
0
0
0
0
41.
KARLO KOKOTOVIĆ
KRK CROATIA
UČ-M -38
1
0
0
0
0
42.
KRK CROATIA 1
KRK CROATIA
UČ-M - ekipno
1
0
0
0
0
43.
LUKA OŽBOLT
KK Grobničan
UČ-M -42
1
0
0
0
0
44.
LUKA PAJNIĆ
KK KTC KRIŽEVCI
UČ-M +46
1
0
0
0
0
45.
LUKA DROPULJIĆ
PORTO TOLERO
UČ-M -34
1
0
0
0
0
46.
MATEO ČUKELJ
KK KIK
UČ-M -34
1
0
0
0
0
47.
RICCARDO ELETTI
OPATIJA
UČ-M -46
1
0
0
0
0
48.
TAJ KLEMENČIČ
BOHINJ
UČ-M -42
1
0
0
0
0
49.
UČENICI EKIPNO BORBE
KK Grobničan
UČ-M - ekipno
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LORA MAGDIĆ
Karlovac 1969
UČ-Ž +44
4
4
0
0
0
2.
KRK CROATIA 2
KRK CROATIA
UČ-Ž - ekipno
3
3
0
0
0
3.
MIA RUDMAN
KRK CROATIA
UČ-Ž -32
3
3
0
0
0
4.
LANA BLAGUS
SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
UČ-Ž -36
2
2
0
0
0
5.
MAJA BADANJAK
RIJEKA
UČ-Ž -44
2
2
0
0
0
6.
PATRICIA OLIĆ
KRK CROATIA
UČ-Ž -40
2
2
0
0
0
7.
IRA ŠEKULJICA
KRK CROATIA
UČ-Ž -32
4
3
0
0
0
8.
ANAMARIJA JUKICA
DRNIŠ
UČ-Ž -40
3
2
0
0
0
9.
DORA ŠVEGOVIĆ
Koprivnica
UČ-Ž -32
3
2
0
0
0
10.
LUCIJA LESICA
KRK CROATIA
UČ-Ž -44
3
2
0
0
0
11.
MIA ČAČKO
KK 10. DAN
UČ-Ž +44
3
2
0
0
0
12.
PAOLA BITUNJAC
Karlovac 1969
UČ-Ž +44
3
2
0
0
0
13.
TEA SGARDELLI - LJATIFI
ZAMET
UČ-Ž -32
3
2
0
0
0
14.
VIKTORIJA BALJAK
KRK CROATIA
UČ-Ž +44
3
2
0
0
0
15.
AIDA TRSTENJAK
SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
UČ-Ž -32
4
2
0
0
0
16.
ANTONIA JURLIN
DALMACIJA
UČ-Ž -32
4
2
0
0
0
17.
DENEA FRANIĆ RADIĆ
PORTO TOLERO
UČ-Ž +44
4
2
0
0
0
18.
DARJA ZORIĆ
Kastav
UČ-Ž -44
2
1
0
0
0
19.
GLORIA KALŠAN
SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
UČ-Ž -40
2
1
0
0
0
20.
JANA ČEBOHIN
OMEGA
UČ-Ž -40
2
1
0
0
0
21.
KK KARLOVAC 1969 UČENICE EKIPNO
Karlovac 1969
UČ-Ž - ekipno
2
1
0
0
0
22.
MASA VIDMAR
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
UČ-Ž -36
2
1
0
0
0
23.
UČENICE EKIPNO BORBE
KK Grobničan
UČ-Ž - ekipno
2
1
0
0
0
24.
ZVJEZDANA SAVELJIĆ
KK Nexe
UČ-Ž -44
2
1
0
0
0
25.
NOLA MAGAŠIĆ
KRK CROATIA
UČ-Ž +44
3
1
0
0
0
26.
SONJA RAJKO
FINIDA (POREČ)
UČ-Ž -40
3
1
0
0
0
27.
KATICA DUGANDŽIĆ
PORTO TOLERO
UČ-Ž +44
2
0
0
0
0
28.
KIARA ŠARIĆ
ŠIBENIK
UČ-Ž -44
2
0
0
0
0
29.
LEA HRŽENJAK
ĐURĐEVAC
UČ-Ž -32
2
0
0
0
0
30.
SBS MŽ KUMITE EKIPNO
SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
UČ-Ž - ekipno
2
0
0
0
0
31.
ANA KARADŽA
KK Grobničan
UČ-Ž -32
1
0
0
0
0
32.
ANA LUJIĆ
Slavonski Brod
UČ-Ž -32
1
0
0
0
0
33.
BORJA ŠUTIĆ
PORTO TOLERO
UČ-Ž -32
1
0
0
0
0
34.
DORA KRANJČEC
Karlovac 1969
UČ-Ž -40
1
0
0
0
0
35.
DOROTEA STOJAKOVIĆ
KRK CROATIA
UČ-Ž -32
1
0
0
0
0
36.
ELENA MAHNE
KK Grobničan
UČ-Ž +44
1
0
0
0
0
37.
ELENA HOXHAJ
KK 10. DAN
UČ-Ž +44
1
0
0
0
0
38.
IVA KATALENAC
KK KTC KRIŽEVCI
UČ-Ž -36
1
0
0
0
0
39.
KK 10. DAN
KK 10. DAN
UČ-Ž - ekipno
1
0
0
0
0
40.
LUCIJA ŠEGAVIĆ
Karlovac 1969
UČ-Ž -36
1
0
0
0
0
41.
MARIJA PANJKOVIĆ
KK Nexe
UČ-Ž -32
1
0
0
0
0
42.
NIKA BAF
FINIDA (POREČ)
UČ-Ž +44
1
0
0
0
0
43.
SARA TADEJ
KOSTRENA
UČ-Ž -44
1
0
0
0
0
44.
TENA FERČEC
KK Nexe
UČ-Ž -40
1
0
0
0
0
45.
VIOLETA KANAZIR
Kastav
UČ-Ž +44
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađi kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LEO LAZAR
9. ZMAJ RIJEKA
MKAD-M -57
4
4
0
0
0
2.
ANTON HOST
Kastav
MKAD-M -45
3
3
0
0
0
3.
IVANO KARIĆ
Slavonski Brod
MKAD-M -48
3
3
0
0
0
4.
TARIK ŽIŽAK
RI CROATIA
MKAD-M -41
3
3
0
0
0
5.
VIKTOR FAGNJEN
RI CROATIA
MKAD-M +57
3
3
0
0
0
6.
FILIP ŽIVČIĆ
Hercegovina-Zagreb
MKAD-M -52
2
2
0
0
0
7.
NIKO MAROVIĆ
ĐURĐEVAC
MKAD-M -36
2
2
0
0
0
8.
RI CROATIA MLAĐI KADETI
RI CROATIA
MKAD-M - ekipno
2
2
0
0
0
9.
DAVID MILINOVICH
OPATIJA
MKAD-M -41
3
2
0
0
0
10.
LEON PENDIĆ
VIKTORIJA
MKAD-M -57
3
2
0
0
0
11.
LUKA ŠIPIĆ
NO KACHI
MKAD-M -45
3
2
0
0
0
12.
LUKA BASAR
Karlovac 1969
MKAD-M -45
3
2
0
0
0
13.
LUKA STOŠIĆ
ŠIBENIK
MKAD-M -52
3
2
0
0
0
14.
MAX FAJERBACH
Hercegovina-Zagreb
MKAD-M -57
3
2
0
0
0
15.
NIKO PAVLIĆ
Karlovac 1969
MKAD-M -48
3
2
0
0
0
16.
PETAR BOSANČIĆ
KRK CROATIA
MKAD-M +57
3
2
0
0
0
17.
PETAR ARSENIČ
POSTOJNA
MKAD-M -41
3
2
0
0
0
18.
ALEKSANDAR MALOBABIĆ
Karlovac 1969
MKAD-M +57
2
1
0
0
0
19.
ANTE VUKOJA
Hercegovina-Zagreb
MKAD-M -57
2
1
0
0
0
20.
DOMAGOJ KESAK
ĐURĐEVAC
MKAD-M -48
2
1
0
0
0
21.
FILIP CVETKO
KK KIK
MKAD-M -52
2
1
0
0
0
22.
HERCEGOVINA ZAGREB
Hercegovina-Zagreb
MKAD-M - ekipno
2
1
0
0
0
23.
KARLO RAMLJAK
DRNIŠ
MKAD-M -36
2
1
0
0
0
24.
MATEO MARTINOVIĆ
OMEGA
MKAD-M +57
2
1
0
0
0
25.
NARDO VLADIĆ
ŠIBENIK
MKAD-M -45
2
1
0
0
0
26.
NOAH MILETIĆ
Kastav
MKAD-M -36
2
1
0
0
0
27.
TIMO VLAHEK
SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
MKAD-M -41
2
1
0
0
0
28.
VITO MIHALJEVIĆ
Kastav
MKAD-M -57
2
1
0
0
0
29.
ZORAN UZELAC
KK Zanshin Split
MKAD-M -48
2
1
0
0
0
30.
GABRIJEL BAJČIĆ
KRK CROATIA
MKAD-M +57
3
1
0
0
0
31.
LOVRO ŽIVKOVIĆ
KRK CROATIA
MKAD-M -57
3
1
0
0
0
32.
SRDJAN SIPKA
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
MKAD-M -57
3
1
0
0
0
33.
DINO SUČIĆ
DALMACIJA
MKAD-M -48, MKAD-M -45
4
1
0
0
0
34.
BRUNO ŠUTIĆ
PORTO TOLERO
MKAD-M -45
2
0
0
0
0
35.
CASPER UNFERDERBER
KK Nexe
MKAD-M -45
2
0
0
0
0
36.
KARLO SELAK
Kvarner
MKAD-M -57
2
0
0
0
0
37.
MATEJ OPLANIĆ
TINJAN
MKAD-M +57
2
0
0
0
0
38.
NIKOLA ŠIŠKOV
KK Zanshin Split
MKAD-M -48
2
0
0
0
0
39.
NINO DONADIĆ
TAD RIJEKA
MKAD-M -41
2
0
0
0
0
40.
STIPE MIJATOVIĆ
DRNIŠ
MKAD-M -41
2
0
0
0
0
41.
STRAHINJA IVKOVIC
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
MKAD-M -52
2
0
0
0
0
42.
ANTE MUSIĆ
ŠIBENIK
MKAD-M -48
1
0
0
0
0
43.
AUGUSTIN MOŠKUN
Karlovac 1969
MKAD-M +57
1
0
0
0
0
44.
BRUNO ČOVIĆ
ŠIBENIK
MKAD-M -57
1
0
0
0
0
45.
BRUNO BRNJAKOVIĆ
KRK CROATIA
MKAD-M -52
1
0
0
0
0
46.
IVAN MERGL
KRK CROATIA
MKAD-M -57
1
0
0
0
0
47.
KARATE KLUB KASTAV
Kastav
MKAD-M - ekipno
1
0
0
0
0
48.
KK KARLOVAC 1969 MLAĐI KADETI EKIPNO
Karlovac 1969
MKAD-M - ekipno
1
0
0
0
0
49.
LUKA DROPULJIĆ
PORTO TOLERO
MKAD-M -36
1
0
0
0
0
50.
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH
KRK CROATIA
MKAD-M -36
1
0
0
0
0
51.
VIGO NADAL BUWEDEN
KRK CROATIA
MKAD-M -41
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
TIA MAMELEDŽIJA
TAD RIJEKA
MKAD-Ž -50
4
4
0
0
0
2.
DARIJA ŠNAJDER
Kastav
MKAD-Ž -40
3
3
0
0
0
3.
EMA SGARDELLI
ZAMET
MKAD-Ž -45
3
3
0
0
0
4.
INGRID KOCANJER
Karlovac 1969
MKAD-Ž +55
3
3
0
0
0
5.
KARATE KLUB KASTAV
Kastav
MKAD-Ž - ekipno
2
2
0
0
0
6.
LANA ČOLIĆ
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
MKAD-Ž -55
2
2
0
0
0
7.
ADRIANA ROSS
Kastav
MKAD-Ž -50
4
3
0
0
0
8.
ANAMARIA MARŠIĆ
PORTO TOLERO
MKAD-Ž -55
3
2
0
0
0
9.
EMA ŠTIVIĆ
SPORTSLIFE
MKAD-Ž -50
3
2
0
0
0
10.
KATJA KNEŽEVIĆ
OPATIJA
MKAD-Ž -45
3
2
0
0
0
11.
KLARA JEDRIŠKO
Delnice
MKAD-Ž +55
3
2
0
0
0
12.
LARA HODALIĆ
Koprivnica
MKAD-Ž -55
3
2
0
0
0
13.
PATRICIA OLIĆ
KRK CROATIA
MKAD-Ž -40
3
2
0
0
0
14.
TONKA MIJALJEVIC
KOSTRENA
MKAD-Ž -50
3
2
0
0
0
15.
PAOLA BITUNJAC
Karlovac 1969
MKAD-Ž -45
4
2
0
0
0
16.
ANA SUDAC
Karlovac 1969
MKAD-Ž -55
2
1
0
0
0
17.
DARJA ZORIĆ
Kastav
MKAD-Ž -45
2
1
0
0
0
18.
DORA SLAMEK
SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
MKAD-Ž +55
2
1
0
0
0
19.
DOROTEA MRAKOVČIĆ
Kastav
MKAD-Ž -45
2
1
0
0
0
20.
ELENA BADANJAK
RIJEKA
MKAD-Ž -40
2
1
0
0
0
21.
GABRIELA BILIĆ
"Forum"
MKAD-Ž +55
2
1
0
0
0
22.
SARA ASENIČ
POSTOJNA
MKAD-Ž -40
2
1
0
0
0
23.
VIKTORIJA BALJAK
KRK CROATIA
MKAD-Ž -50
2
1
0
0
0
24.
ANA KARADŽA
KK Grobničan
MKAD-Ž -40
3
1
0
0
0
25.
ANA SINKOVIĆ
PORTO TOLERO
MKAD-Ž -45
3
1
0
0
0
26.
ENA GROZDIĆ
OPATIJA
MKAD-Ž -50
3
1
0
0
0
27.
NIKA VUKOMANOVIĆ
KK Nexe
MKAD-Ž -50
3
1
0
0
0
28.
ELENA MAHNE
KK Grobničan
MKAD-Ž +55
2
0
0
0
0
29.
KLARA PAVLOVIĆ
AMFORA
MKAD-Ž -50
2
0
0
0
0
30.
MARINA ŠTRBIĆ
PORTO TOLERO
MKAD-Ž -50
2
0
0
0
0
31.
MIA RUDMAN
KRK CROATIA
MKAD-Ž -40
2
0
0
0
0
32.
NIKKA MEMIĆ
ZAMET
MKAD-Ž +55
2
0
0
0
0
33.
NIKOLINA ŠPILEK
OMEGA
MKAD-Ž -55
2
0
0
0
0
34.
ANA REŠETAR
PORTO TOLERO
MKAD-Ž -45
1
0
0
0
0
35.
ANDREA BILAVER
"Forum"
MKAD-Ž -50
1
0
0
0
0
36.
ANI MATKOVIĆ
DALMACIJA
MKAD-Ž -45
1
0
0
0
0
37.
ELENA HOXHAJ
KK 10. DAN
MKAD-Ž -55
1
0
0
0
0
38.
KK KARLOVAC 1969 MLAĐE KADETKINJE EKIPNO
Karlovac 1969
MKAD-Ž - ekipno
1
0
0
0
0
39.
LINA ŠUTIĆ
PORTO TOLERO
MKAD-Ž -50
1
0
0
0
0
40.
LUCIJA LESICA
KRK CROATIA
MKAD-Ž -45
1
0
0
0
0
41.
MARTA KOLARIĆ
KK Nexe
MKAD-Ž -40
1
0
0
0
0
42.
MIA ČAČKO
KK 10. DAN
MKAD-Ž -55
1
0
0
0
0
43.
RIJEKA EKIPNO
RIJEKA
MKAD-Ž - ekipno
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANDRO MOŠKUN
Karlovac 1969
KAD-M-63
2
2
0
0
0
2.
NOA BELIĆ
KK "SENSEI" Pazin
KAD-M-52
2
2
0
0
0
3.
ANTON BAŽDARIĆ
OPATIJA
KAD-M-70, KAD-M -OPEN
6
5
0
0
0
4.
LEO LAZAR
9. ZMAJ RIJEKA
KAD-M -OPEN, KAD-M-57
6
5
0
0
0
5.
JAKOV RUKAVINA
Mladost
KAD-M-70, KAD-M -OPEN
5
4
0
0
0
6.
ADRIAN RUŽIĆ
OMEGA
KAD-M-63
3
2
0
0
0
7.
VIKTOR FAGNJEN
RI CROATIA
KAD-M -OPEN, KAD-M+70
3
2
0
0
0
8.
ANTUN VUJEVIĆ
Mladost
KAD-M-63, KAD-M -OPEN
5
3
0
0
0
9.
ALAN LEGOVIĆ
TINJAN
KAD-M-57, KAD-M -OPEN
6
3
0
0
0
10.
FRAN PRPIĆ
SPORTSLIFE
KAD-M -OPEN
4
2
0
0
0
11.
BLAŽ GRIL
POSTOJNA
KAD-M-70
2
1
0
0
0
12.
KRISTIAN LAKIĆ
ZAMET
KAD-M-52
2
1
0
0
0
13.
FRANO DROPULJIĆ
PORTO TOLERO
KAD-M-63, KAD-M -OPEN
3
1
0
0
0
14.
LEO MARKOVIĆ
Mladost
KAD-M-63, KAD-M -OPEN
3
1
0
0
0
15.
FILIP RAMIĆ
ZAMET
KAD-M-63, KAD-M -OPEN
3
0
0
0
0
16.
LEON GOLJAK
KK 10. DAN
KAD-M+70, KAD-M -OPEN
3
0
0
0
0
17.
ANTONIO STIPANOVIĆ
KRK CROATIA
KAD-M -OPEN
2
0
0
0
0
18.
KARLO ZORIČIĆ
OPATIJA
KAD-M-70, KAD-M -OPEN
2
0
0
0
0
19.
ALEKSANDAR MALOBABIĆ
Karlovac 1969
KAD-M+70
1
0
0
0
0
20.
ANTONIO ŠUTIĆ
KRK CROATIA
KAD-M -OPEN
1
0
0
0
0
21.
KARLO JURČEVIĆ
OMEGA
KAD-M-57
1
0
0
0
0
22.
LUKA STOŠIĆ
ŠIBENIK
KAD-M-57
1
0
0
0
0
23.
NARDO VLADIĆ
ŠIBENIK
KAD-M-52
1
0
0
0
0
24.
TARIK ŽIŽAK
RI CROATIA
KAD-M-52
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
TEA OSTOJIĆ
Kastav
KAD-Ž-47, KAD-Ž -OPEN
6
6
0
0
0
2.
NUŠA HABJAN
POSTOJNA
KAD-Ž-54
3
3
0
0
0
3.
PETRA NUIĆ
KK Zanshin Split
KAD-Ž+54, KAD-Ž -OPEN
4
3
0
0
0
4.
ANAMARIA MARŠIĆ
PORTO TOLERO
KAD-Ž-54, KAD-Ž -OPEN
6
4
0
0
0
5.
MIA KITAROVIĆ
ŠIBENIK
KAD-Ž-54, KAD-Ž -OPEN
6
4
0
0
0
6.
EMA ŠTIVIĆ
SPORTSLIFE
KAD-Ž-47
3
2
0
0
0
7.
NIKA ČEBOHIN
OMEGA
KAD-Ž+54
3
2
0
0
0
8.
TONKA MIJALJEVIC
KOSTRENA
KAD-Ž-54
3
2
0
0
0
9.
STELLA POLONIJO
KRK CROATIA
KAD-Ž -OPEN, KAD-Ž-47
4
2
0
0
0
10.
TIA MAMELEDŽIJA
TAD RIJEKA
KAD-Ž-47
2
1
0
0
0
11.
MARINA MATOŠEVIĆ
Delta
KAD-Ž+54, KAD-Ž -OPEN
5
2
0
0
0
12.
GABRIELA GOLIĆ
Delta
KAD-Ž-54
3
1
0
0
0
13.
JASNA JEDRIŠKO
Delnice
KAD-Ž-54
3
1
0
0
0
14.
LAURA LISAC
Delta
KAD-Ž -OPEN
3
1
0
0
0
15.
LUCIA BATTAIA
ZAMET
KAD-Ž+54, KAD-Ž -OPEN
3
1
0
0
0
16.
KARLA STRAŽIČIĆ
PORTO TOLERO
KAD-Ž+54, KAD-Ž -OPEN
4
1
0
0
0
17.
ADRIANA KEDVEŠ
Mladost
KAD-Ž-47
2
0
0
0
0
18.
ALESSIA ČEKADA
OPATIJA
KAD-Ž -OPEN
2
0
0
0
0
19.
LINA ŠUTIĆ
PORTO TOLERO
KAD-Ž-54, KAD-Ž -OPEN
2
0
0
0
0
20.
ANA SINKOVIĆ
PORTO TOLERO
KAD-Ž-47
1
0
0
0
0
21.
EVA BUDIJA
SPORTSLIFE
KAD-Ž-54
1
0
0
0
0
22.
LORENA ŠIKIĆ
PORTO TOLERO
KAD-Ž+54
1
0
0
0
0
23.
MARINA ŠTRBIĆ
PORTO TOLERO
KAD-Ž-47
1
0
0
0
0
24.
PETRA STOJKOVIĆ
Karlovac 1969
KAD-Ž-54
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
FRAN PRIŽMIĆ
Mladost
JUN-M -OPEN
4
4
0
0
0
2.
RENATO REŠETAR
ZAMET
JUN-M -OPEN
3
2
0
0
0
3.
FRAN PRPIĆ
SPORTSLIFE
JUN-M -OPEN
2
1
0
0
0
4.
MARK KMET
CBS PULA
JUN-M -OPEN
2
1
0
0
0
5.
VEDRAN UZELAC
KK Zanshin Split
JUN-M -OPEN
2
1
0
0
0
6.
BORNA PETROVIĆ
PORTO TOLERO
JUN-M -OPEN
3
1
0
0
0
7.
ANTONIO ŠUTIĆ
KRK CROATIA
JUN-M -OPEN
2
0
0
0
0
8.
FRAN PETKOVIĆ
SPORTSLIFE
JUN-M -OPEN
1
0
0
0
0
9.
LUKA LELEKOVIĆ
KRK CROATIA
JUN-M -OPEN
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
PETRA NUIĆ
KK Zanshin Split
JUN-Ž -OPEN
4
4
0
0
0
2.
GLORIJA OLIĆ
KRK CROATIA
JUN-Ž -OPEN
4
3
0
0
0
3.
NIKA ČEBOHIN
OMEGA
JUN-Ž -OPEN
4
3
0
0
0
4.
TEA OSTOJIĆ
Kastav
JUN-Ž -OPEN
4
3
0
0
0
5.
KARLA STRAŽIČIĆ
PORTO TOLERO
JUN-Ž -OPEN
2
1
0
0
0
6.
MAGDALENA KOVAČIĆ
Karlovac 1969
JUN-Ž -OPEN
3
1
0
0
0
7.
MARTA DULIBIĆ
ŠIBENIK
JUN-Ž -OPEN
3
1
0
0
0
8.
LEA ŽUPAN
"Forum"
JUN-Ž -OPEN
2
0
0
0
0
9.
STELLA CRNOBRNJA
Mladost
JUN-Ž -OPEN
2
0
0
0
0
10.
ANAMARIA RULA
Karlovac 1969
JUN-Ž -OPEN
1
0
0
0
0
11.
BRUNA CVITANOVIĆ
ŠIBENIK
JUN-Ž -OPEN
1
0
0
0
0
12.
LAURA FUČIK
Delta
JUN-Ž -OPEN
1
0
0
0
0
13.
STELLA POLONIJO
KRK CROATIA
JUN-Ž -OPEN
1
0
0
0
0
KUMITE-Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
FRAN PRIŽMIĆ
Mladost
SEN-M -OPEN
2
2
0
0
0
2.
MILOS DEJANOVIC
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
SEN-M -OPEN
2
1
0
0
0
3.
VIKTOR ČUBRIĆ
KRK CROATIA
SEN-M -OPEN
2
1
0
0
0
4.
BORNA PETROVIĆ
PORTO TOLERO
SEN-M -OPEN
1
0
0
0
0
5.
VEDRAN UZELAC
KK Zanshin Split
SEN-M -OPEN
1
0
0
0
0
KUMITE-Seniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
GLORIJA OLIĆ
KRK CROATIA
SEN-Ž -OPEN
3
3
0
0
0
2.
BRUNA CVITANOVIĆ
ŠIBENIK
SEN-Ž -OPEN
2
1
0
0
0
3.
MARTA DULIBIĆ
ŠIBENIK
SEN-Ž -OPEN
2
1
0
0
0
4.
PETRA ČATLAK
ŠIBENIK
SEN-Ž -OPEN
2
0
0
0
0
5.
LEA ŽUPAN
"Forum"
SEN-Ž -OPEN
1
0
0
0
0