Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
9. Krk Kup 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
BORBE
KATE
KATA TIM
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KATA-Cicibani
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
IAN OROVIĆ
AMFORA
KATA-CCB-6G-M
2
2
0
0
0
2.
ROKO RONČEVIĆ
"Forum"
KATA-CCB-7Y-M
1
1
0
0
0
3.
GRGUR ŠIMIĆ
AMFORA
KATA-CCB-6G-M
2
1
0
0
0
4.
BEN KADRIJA
AMFORA
KATA-CCB-6G-M
1
0
0
0
0
5.
IVANO MIŠAK
SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
KATA-CCB-7Y-M
1
0
0
0
0
6.
MATEO PLETIKOS
AMFORA
KATA-CCB-6G-M
1
0
0
0
0
KATA-Cicibanke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
NINA DUDUKOVIC
VIKTORIJA
KATA-CCB-7Y-F
2
2
0
0
0
2.
DARIJA PAVLOVIĆ
k.k."konjščina"
KATA-CCB-7Y-F
1
0
0
0
0
3.
LEONA ROVAN
Delta
KATA-CCB-7Y-F
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi učenici 7-9 g.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
NIKOLA MALIĆ
VIKTORIJA
KATA-YBOYS-9876-8Y
3
3
0
0
0
2.
FILIP SUBOTIČ
POSTOJNA
KATA-YBOYS
2
2
0
0
0
3.
JERKO JUSUP
Delta
KATA-YBOYS-9876-9Y
2
2
0
0
0
4.
MATIJA JUG
OMEGA
KATA-YBOYS
3
2
0
0
0
5.
ROBIN KRIŽANEC
Delta
KATA-YBOYS-9876-8Y
3
2
0
0
0
6.
VANJA KASALOVIĆ
Delta
KATA-YBOYS-9876-8Y
3
2
0
0
0
7.
LUKA RAJKO
FINIDA (POREČ)
KATA-YBOYS
2
1
0
0
0
8.
PABLO KOREN
SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
KATA-YBOYS-9876-8Y
2
1
0
0
0
9.
RAUL VEDRIŠ
Delta
KATA-YBOYS
2
1
0
0
0
10.
NIKOLA PERIĆ
RAB-ENPI
KATA-YBOYS
3
1
0
0
0
11.
LUKA NOVAK
SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
KATA-YBOYS-9876-8Y
2
0
0
0
0
12.
LUKA JAKUC
RAB-ENPI
KATA-YBOYS-9876-8Y
2
0
0
0
0
13.
BOJAN PRIŠČAN
k.k."konjščina"
KATA-YBOYS-9876-9Y
1
0
0
0
0
14.
IVANO TOMIČIĆ
RAB-ENPI
KATA-YBOYS-9876-8Y
1
0
0
0
0
15.
JOVAN RUDONJIČ
POSTOJNA
KATA-YBOYS
1
0
0
0
0
16.
MARO RENIĆ
RAB-ENPI
KATA-YBOYS
1
0
0
0
0
17.
MIHAEL HABAJEC
k.k."konjščina"
KATA-YBOYS-9876-9Y
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANA DRUŽINEC
OMEGA
KATA-YGIRLS
2
2
0
0
0
2.
LUCIJA GUDEK
k.k."konjščina"
KATA-YGIRLS-9876-8Y
2
2
0
0
0
3.
UNA MUSLIMOVIĆ
AMFORA
KATA-YGIRLS-9876-9Y
2
2
0
0
0
4.
DILA HASIPI
FINIDA (POREČ)
KATA-YGIRLS
3
2
0
0
0
5.
VIDA MIKOV
k.k."konjščina"
KATA-YGIRLS-9876-8Y
3
2
0
0
0
6.
VIDA KANGRGA
KK 10. DAN
KATA-YGIRLS-9876-9Y
3
2
0
0
0
7.
ANAMARI MEŠNJAK
k.k."konjščina"
KATA-YGIRLS-9876-9Y
2
1
0
0
0
8.
EMA KEKO
RAB-ENPI
KATA-YGIRLS-9876-9Y
2
1
0
0
0
9.
LENA COLIC
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KATA-YGIRLS-9876-8Y
2
1
0
0
0
10.
REA MLACOVIĆ
RAB-ENPI
KATA-YGIRLS-9876-8Y
2
1
0
0
0
11.
SARA POLAŠEK
KK Zanshin Split
KATA-YGIRLS
2
1
0
0
0
12.
TALIJA ČOLAK
OMEGA
KATA-YGIRLS
2
1
0
0
0
13.
ILDA KLEPO
Gazija Mostar-Jablanica
KATA-YGIRLS
2
0
0
0
0
14.
LEONA PRPIĆ
RAB-ENPI
KATA-YGIRLS-9876-8Y
2
0
0
0
0
15.
MIA PENDE
RAB-ENPI
KATA-YGIRLS-9876-9Y
2
0
0
0
0
16.
ELMA GUSIC
Gazija Mostar-Jablanica
KATA-YGIRLS-9876-9Y
1
0
0
0
0
17.
PAOLA ŽILIĆ
k.k."konjščina"
KATA-YGIRLS-9876-8Y
1
0
0
0
0
18.
PETRA ČABRIJAN
Delta
KATA-YGIRLS
1
0
0
0
0
KATA-Učenici 10-11 g.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
FILIP JURČEVIĆ
OMEGA
KATA-BOYS
4
4
0
0
0
2.
MATKO BRZICA
OMEGA
KATA-BOYS-9876
4
4
0
0
0
3.
ANDY TIN PATRK
Delta
KATA-BOYS
4
3
0
0
0
4.
FILIP LONČAR
VIKTORIJA
KATA-BOYS
4
3
0
0
0
5.
MATIJA JUG
OMEGA
KATA-BOYS-9876
4
3
0
0
0
6.
LEON DŽAFIĆ
AMFORA
KATA-BOYS-9876
3
2
0
0
0
7.
LUKA HUDAK
AMFORA
KATA-BOYS-9876
3
2
0
0
0
8.
MATEO ČUKELJ
KK KIK
KATA-BOYS
3
2
0
0
0
9.
MAK MUSLIMOVIĆ
AMFORA
KATA-BOYS-9876
4
2
0
0
0
10.
MATEJ GORIĆ
KK KIK
KATA-BOYS
4
2
0
0
0
11.
MATIJA KARAIBRAHIMOVIĆ
AMFORA
KATA-BOYS-9876
4
2
0
0
0
12.
ANTONIO ŽUNIĆ
"Forum"
KATA-BOYS-9876
2
1
0
0
0
13.
MATEO LAZIĆ
OMEGA
KATA-BOYS-9876
2
1
0
0
0
14.
PATRIK RAŠIĆ
OMEGA
KATA-BOYS
3
1
0
0
0
15.
BORNA DUMENČIĆ
RAB-ENPI
KATA-BOYS-9876
2
0
0
0
0
16.
DANTE JAKUC
RAB-ENPI
KATA-BOYS
2
0
0
0
0
17.
MATKO JURLINA
"Velebit"
KATA-BOYS-9876
2
0
0
0
0
18.
BENJAMIN MIJATOVIĆ
KK Nexe
KATA-BOYS
1
0
0
0
0
19.
DOMINIK GECAN
KK KIK
KATA-BOYS
1
0
0
0
0
20.
FILIP ČOLAK
OMEGA
KATA-BOYS
1
0
0
0
0
21.
LEO ŽUŽA
"Forum"
KATA-BOYS-9876
1
0
0
0
0
22.
LUKA KEKO
RAB-ENPI
KATA-BOYS
1
0
0
0
0
23.
RAUL VEDRIŠ
Delta
KATA-BOYS
1
0
0
0
0
24.
RENATO TOMIČIĆ
RAB-ENPI
KATA-BOYS-9876
1
0
0
0
0
25.
TAJ KLEMENČIČ
BOHINJ
KATA-BOYS
1
0
0
0
0
26.
TOME BUCIĆ
"Velebit"
KATA-BOYS-9876
1
0
0
0
0
27.
TONI MILOVAC
"Velebit"
KATA-BOYS-9876
1
0
0
0
0
KATA-Učenice 10-11 g.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
IVA MILDE
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-GIRLS-9876
4
4
0
0
0
2.
JANA ČEBOHIN
OMEGA
KATA-GIRLS
3
3
0
0
0
3.
ANA DRUŽINEC
OMEGA
KATA-GIRLS
4
3
0
0
0
4.
LANA RAŠIĆ
OMEGA
KATA-GIRLS
4
3
0
0
0
5.
MARIJA PANJKOVIĆ
KK Nexe
KATA-GIRLS-9876
4
3
0
0
0
6.
PETRA ČABRIJAN
Delta
KATA-GIRLS-9876
4
3
0
0
0
7.
TALIJA ČOLAK
OMEGA
KATA-GIRLS-9876
4
3
0
0
0
8.
SARA POLAŠEK
KK Zanshin Split
KATA-GIRLS
3
2
0
0
0
9.
ENNA ŠESTAN
AMFORA
KATA-GIRLS-9876
4
2
0
0
0
10.
LUCIJA POSAVEC
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-GIRLS
4
2
0
0
0
11.
PETRA MACOLIĆ
RAB-ENPI
KATA-GIRLS-9876
4
2
0
0
0
12.
EMA DEBELIĆ
RAB-ENPI
KATA-GIRLS
2
1
0
0
0
13.
TONIA ŠKULIĆ
"Forum"
KATA-GIRLS-9876
2
1
0
0
0
14.
UNA KARAIBRAHIMOVIĆ
AMFORA
KATA-GIRLS-9876
2
1
0
0
0
15.
DILA HASIPI
FINIDA (POREČ)
KATA-GIRLS
3
1
0
0
0
16.
ANJA BUŠLJETA
"Velebit"
KATA-GIRLS-9876
2
0
0
0
0
17.
KARLA AJHNER
FINIDA (POREČ)
KATA-GIRLS-9876
2
0
0
0
0
18.
NIKA BAF
FINIDA (POREČ)
KATA-GIRLS
2
0
0
0
0
19.
ANA ČONDIĆ
KK KTC KRIŽEVCI
KATA-GIRLS
1
0
0
0
0
20.
ANA-MARIJA BRUNOVIĆ
KK KTC KRIŽEVCI
KATA-GIRLS-9876
1
0
0
0
0
21.
ENA GUŠĆIĆ
RAB-ENPI
KATA-GIRLS
1
0
0
0
0
22.
GABRIELA MARASOVIĆ
"Velebit"
KATA-GIRLS-9876
1
0
0
0
0
23.
LANA HORVAT
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-GIRLS
1
0
0
0
0
24.
LARA KLJAJIC
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KATA-GIRLS-9876
1
0
0
0
0
25.
LAURA JOZIĆ
VIKTORIJA
KATA-GIRLS
1
0
0
0
0
26.
MIA MIJATOVIĆ
FINIDA (POREČ)
KATA-GIRLS
1
0
0
0
0
27.
NINA KRSTAČIĆ
RAB-ENPI
KATA-GIRLS-9876
1
0
0
0
0
28.
SANTA SANDALIĆ
RAB-ENPI
KATA-GIRLS-9876
1
0
0
0
0
29.
TENA FERČEC
KK Nexe
KATA-GIRLS-9876
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
FILIP JURČEVIĆ
OMEGA
KATA-YCAD-M
3
3
0
0
0
2.
NIKOLA PARLOV
OMEGA
KATA-YCAD-M
4
3
0
0
0
3.
TARIK AHAČIĆ
POSTOJNA
KATA-YCAD-M
4
3
0
0
0
4.
ZORAN UZELAC
KK Zanshin Split
KATA-YCAD-M
3
2
0
0
0
5.
PATRIK RAŠIĆ
OMEGA
KATA-YCAD-M
4
2
0
0
0
6.
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO
RAB-ENPI
KATA-YCAD-M
2
0
0
0
0
7.
ROBERTO RUKAVINA
RAB-ENPI
KATA-YCAD-M
2
0
0
0
0
8.
FRANE ČALUŠIĆ
RAB-ENPI
KATA-YCAD-M
1
0
0
0
0
9.
MARIN KARAVLAH
RAB-ENPI
KATA-YCAD-M
1
0
0
0
0
10.
MARKO ARSIĆ
RAB-ENPI
KATA-YCAD-M
1
0
0
0
0
11.
VITO RENIĆ
RAB-ENPI
KATA-YCAD-M
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
NIKA TUTIĆ
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-YCAD-M
3
3
0
0
0
2.
MATEA EĆIMOVIĆ
Slavonski Brod
KATA-YCAD-M
4
3
0
0
0
3.
LEA JENIĆEK
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-YCAD-M
3
2
0
0
0
4.
PAULA JUG
OMEGA
KATA-YCAD-M
3
2
0
0
0
5.
LANA RAŠIĆ
OMEGA
KATA-YCAD-M
4
2
0
0
0
6.
IVKA HODAK
Slavonski Brod
KATA-YCAD-M
2
1
0
0
0
7.
MIRTA RUSTIA
ZAMET
KATA-YCAD-M
3
1
0
0
0
8.
MERY ŠIMIČIĆ
RAB-ENPI
KATA-YCAD-M
2
0
0
0
0
9.
ANJA RADULOVIĆ
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-YCAD-M
1
0
0
0
0
10.
LANA ŠANIĆ
RAB-ENPI
KATA-YCAD-M
1
0
0
0
0
11.
MARTA FAFLJA
RAB-ENPI
KATA-YCAD-M
1
0
0
0
0
12.
ZARA PAPARIĆ
RAB-ENPI
KATA-YCAD-M
1
0
0
0
0
KATA-Kadeti 14-15 g.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MIHAEL EĆIMOVIĆ
Slavonski Brod
KATA-CAD-M
3
3
0
0
0
2.
KRISTJAN KLEMENČIČ
GORNJA RADGONA
KATA-CAD-M
3
2
0
0
0
3.
DORIAN FAFANĐEL
RAB-ENPI
KATA-CAD-M
2
1
0
0
0
4.
ZORAN UZELAC
KK Zanshin Split
KATA-CAD-M
2
0
0
0
0
5.
ANTONIO MATUŠAN
RAB-ENPI
KATA-CAD-M
1
0
0
0
0
6.
NIKOLA PARLOV
OMEGA
KATA-CAD-M
1
0
0
0
0
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANA IMROVIĆ
Slavonski Brod
KATA-KAD-Ž
3
3
0
0
0
2.
LEA JENIĆEK
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-KAD-Ž
3
2
0
0
0
3.
NIKA TUTIĆ
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-KAD-Ž
2
1
0
0
0
4.
PAULA JUG
OMEGA
KATA-KAD-Ž
2
1
0
0
0
5.
LEA ŽARKOVIĆ
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-KAD-Ž
3
1
0
0
0
6.
MARINA MATOŠEVIĆ
Delta
KATA-KAD-Ž
2
0
0
0
0
7.
MATEA EĆIMOVIĆ
Slavonski Brod
KATA-KAD-Ž
1
0
0
0
0
KATA-Juniori 16-17 g.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
KRISTJAN KLEMENČIČ
GORNJA RADGONA
KATA-JUN-M
3
3
0
0
0
2.
DORIAN FAFANĐEL
RAB-ENPI
KATA-JUN-M
2
1
0
0
0
3.
MIHAEL EĆIMOVIĆ
Slavonski Brod
KATA-JUN-M
2
1
0
0
0
4.
TONI SEKIĆ
OMEGA
KATA-JUN-M
2
1
0
0
0
5.
ANTONIO MATUŠAN
RAB-ENPI
KATA-JUN-M
2
0
0
0
0
6.
LOVRO FRANKIĆ
RAB-ENPI
KATA-JUN-M
1
0
0
0
0
KATA-Juniorke 16-17 g.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LEA ŽARKOVIĆ
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-JUN-Ž
1
1
0
0
0
2.
SARA BRMBOTA
RAB-ENPI
KATA-JUN-Ž
2
1
0
0
0
3.
MIRNESA HINDIC
Gazija Mostar-Jablanica
KATA-JUN-Ž
1
0
0
0
0
KATA-Veteranke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
URSULA MARIA PAMIĆ
KK "SENSEI" Pazin
KATA-VET-F
1
1
0
0
0
2.
MAJA RUŽIĆ
FINIDA (POREČ)
KATA-VET-F
1
0
0
0
0
KATA-Cicibani, KATA-Cicibanke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
AMFORA
0
1.
0
1.
0
1
1
2
1.
2.
"Forum"
0
1.
0
1.
0
1
0
0
2.
3.
VIKTORIJA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
2.
4.
Delta
0
1.
0
1.
0
0
1
0
4.
5.
SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
0
1.
0
1.
0
0
1
0
4.
6.
k.k."konjščina"
0
1.
0
1.
0
0
0
1
6.
KATA-Mlađi učenici 7-9 g., KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
k.k."konjščina"
0
1.
0
1.
0
1
2
2
1.
2.
Delta
0
1.
0
1.
0
1
1
2
2.
3.
OMEGA
0
1.
0
1.
0
1
1
1
3.
4.
AMFORA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
5.
POSTOJNA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
6.
VIKTORIJA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
7.
FINIDA (POREČ)
0
1.
0
1.
0
0
1
1
7.
8.
KK 10. DAN
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
9.
RAB-ENPI
0
1.
0
1.
0
0
0
2
9.
10.
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
0
1.
0
1.
0
0
0
1
10.
11.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
0
1
10.
12.
SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
0
1.
0
1.
0
0
0
1
10.
13.
Gazija Mostar-Jablanica
0
1.
0
1.
0
0
0
0
13.
KATA-Učenici 10-11 g., KATA-Učenice 10-11 g.
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
OMEGA
0
1.
0
1.
0
3
2
2
1.
2.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
1
0
0
2.
3.
Delta
0
1.
0
1.
0
0
1
1
3.
4.
KK KIK
0
1.
0
1.
0
0
1
0
4.
5.
AMFORA
0
1.
0
1.
0
0
0
2
5.
6.
KK Nexe
0
1.
0
1.
0
0
0
1
6.
7.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
0
1
6.
8.
VIKTORIJA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
6.
9.
"Forum"
0
1.
0
1.
0
0
0
0
9.
10.
"Velebit"
0
1.
0
1.
0
0
0
0
9.
11.
BOHINJ
0
1.
0
1.
0
0
0
0
9.
12.
FINIDA (POREČ)
0
1.
0
1.
0
0
0
0
9.
13.
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
0
1.
0
1.
0
0
0
0
9.
14.
KK KTC KRIŽEVCI
0
1.
0
1.
0
0
0
0
9.
15.
RAB-ENPI
0
1.
0
1.
0
0
0
0
9.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g., KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
OMEGA
0
1.
0
1.
0
1
0
2
1.
2.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
1
0
1
2.
3.
POSTOJNA
0
1.
0
1.
0
0
1
0
3.
4.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
0
1
0
3.
5.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
6.
RAB-ENPI
0
1.
0
1.
0
0
0
0
6.
7.
ZAMET
0
1.
0
1.
0
0
0
0
6.
KATA-Kadeti 14-15 g., KATA-Kadetkinje 14-15 g.
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
2
0
0
1.
2.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
0
1
1
2.
3.
RAB-ENPI
0
1.
0
1.
0
0
1
0
3.
4.
OMEGA
0
1.
0
1.
0
0
0
2
4.
5.
GORNJA RADGONA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
6.
Delta
0
1.
0
1.
0
0
0
0
6.
7.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
0
0
6.
KATA-Veterani, KATA-Veteranke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KK "SENSEI" Pazin
0
1.
0
1.
0
1
0
0
1.
2.
FINIDA (POREČ)
0
1.
0
1.
0
0
1
0
2.
KATA-Juniori 16-17 g., KATA-Juniorke 16-17 g.
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
1
0
0
1.
2.
GORNJA RADGONA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
1.
3.
RAB-ENPI
0
1.
0
1.
0
0
2
0
3.
4.
Gazija Mostar-Jablanica
0
1.
0
1.
0
0
0
1
4.
5.
OMEGA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
4.
6.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
0
0
1
4.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
OMEGA
0
1.
0
1.
0
5
3
8
1.
2.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
3
1
2
2.
3.
AMFORA
0
1.
0
1.
0
2
1
4
3.
4.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
2
1
1
4.
5.
VIKTORIJA
0
1.
0
1.
0
2
0
1
5.
6.
Delta
0
1.
0
1.
0
1
3
3
6.
7.
k.k."konjščina"
0
1.
0
1.
0
1
2
3
7.
8.
POSTOJNA
0
1.
0
1.
0
1
1
0
8.
9.
GORNJA RADGONA
0
1.
0
1.
0
1
0
1
9.
10.
"Forum"
0
1.
0
1.
0
1
0
0
10.
11.
KK "SENSEI" Pazin
0
1.
0
1.
0
1
0
0
10.
12.
RAB-ENPI
0
1.
0
1.
0
0
3
2
12.
13.
FINIDA (POREČ)
0
1.
0
1.
0
0
2
1
13.
14.
SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
0
1.
0
1.
0
0
1
1
14.
15.
KK 10. DAN
0
1.
0
1.
0
0
1
0
15.
16.
KK KIK
0
1.
0
1.
0
0
1
0
15.
17.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
0
3
17.
18.
Gazija Mostar-Jablanica
0
1.
0
1.
0
0
0
1
18.
19.
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
0
1.
0
1.
0
0
0
1
18.
20.
KK Nexe
0
1.
0
1.
0
0
0
1
18.
21.
"Velebit"
0
1.
0
1.
0
0
0
0
21.
22.
BOHINJ
0
1.
0
1.
0
0
0
0
21.
23.
KK KTC KRIŽEVCI
0
1.
0
1.
0
0
0
0
21.
24.
ZAMET
0
1.
0
1.
0
0
0
0
21.