Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Dalmacija Open 2018 i Prvenstvo Dalmacije 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE - Mlađi seniori
KUMITE - Mlađe seniorke
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Ml. učenice
KATA TEAM-Učenice
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenice -28 (B1)
Kumite - Ml. učenice -32 (B2)
Kumite - Ml. učenice -36 (B3)
Kumite - Ml. učenice -28 (B1)
381
0
ANTONIJA KNEZOVIĆ (HR.DRAG)
115
0
MARICA BOŠNJAK (KK SOKO)
381
0
ANTONIJA KNEZOVIĆ (HR.DRAG)
0
101
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
381
0
ANTONIJA KNEZOVIĆ (HR.DRAG)
115
MARICA BOŠNJAK (KK SOKO)
359
ERIKA VASILJ (KKKDM)
266
FRANKA MIĆIN (OKIT)
91
ANJA ŠKORIĆ (ŠI 1066)
4
TEODORA ANTIĆ (AT05101)
494
SARA TUCAKOVIĆ (1)
258
ELA ADŽAGA (OKIT)
101
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
115
0
MARICA BOŠNJAK (KK SOKO)
359
0
ERIKA VASILJ (KKKDM)
266
0
FRANKA MIĆIN (OKIT)
91
0
ANJA ŠKORIĆ (ŠI 1066)
4
0
TEODORA ANTIĆ (AT05101)
494
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
258
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
101
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
266
0
FRANKA MIĆIN (OKIT)
4
0
TEODORA ANTIĆ (AT05101)
494
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
101
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
494
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
258
ELA ADŽAGA (OKIT)
4
0
TEODORA ANTIĆ (AT05101)
258
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
Osvajači medalja
1. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. SARA TUCAKOVIĆ, KNIN
3. ANTONIJA KNEZOVIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. ELA ADŽAGA, OKIT
Kumite - Ml. učenice -32 (B2)
151
NEJLA HELAC (KBV GRB)
151
0
NEJLA HELAC (KBV GRB)
0
379
0
PETRA LOVRIĆ (HR.DRAG)
151
0
NEJLA HELAC (KBV GRB)
79
MARE MILETA (ŠI 1066)
451
PAULINA ŽULJIĆ (DAL)
496
MIA PAŠKALJ (1)
424
MARČELINA KUVAČIĆ (KK ZANS)
211
ZARA PERIŠA (ŠIBENIK)
89
IVA GLUIĆ (ŠI 1066)
342
IVA MARIĆ (KKŠB)
151
0
NEJLA HELAC (KBV GRB)
79
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
451
0
PAULINA ŽULJIĆ (DAL)
496
0
MIA PAŠKALJ (1)
424
0
MARČELINA KUVAČIĆ (KK ZANS)
211
0
ZARA PERIŠA (ŠIBENIK)
89
0
IVA GLUIĆ (ŠI 1066)
342
0
IVA MARIĆ (KKŠB)
79
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
451
0
PAULINA ŽULJIĆ (DAL)
424
0
MARČELINA KUVAČIĆ (KK ZANS)
89
0
IVA GLUIĆ (ŠI 1066)
79
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
89
0
IVA GLUIĆ (ŠI 1066)
342
IVA MARIĆ (KKŠB)
424
0
MARČELINA KUVAČIĆ (KK ZANS)
342
0
IVA MARIĆ (KKŠB)
Osvajači medalja
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. IVA GLUIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. NEJLA HELAC, KBV GRBAVICA
3. IVA MARIĆ, Široki Brijeg
Kumite - Ml. učenice -36 (B3)
347
0
MARIJA IVANKOVIĆ (KKŠB)
90
0
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
347
0
MARIJA IVANKOVIĆ (KKŠB)
462
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
90
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
327
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
418
0
MARTA MIKELIĆ (KK SOKO)
261
TARA JUKIĆ (OKIT)
462
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
90
0
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
327
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
261
0
TARA JUKIĆ (OKIT)
462
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
327
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
261
0
TARA JUKIĆ (OKIT)
418
0
MARTA MIKELIĆ (KK SOKO)
Osvajači medalja
1. KLARA LIVAJIĆ, DALMACIJA
2. SARA ŠTRBIĆ, PORTO TOLERO
3. MARIJA IVANKOVIĆ, Široki Brijeg
3. TARA JUKIĆ, OKIT