Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Dalmatinska karate liga - 2.kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
Kumite - Ml. učenici -34 (A3)
Kumite - Ml. učenici -38 (A4)
Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
83
1
NIKOLA KRASIĆ (CROHEC)
103
0
OLIVER JOVIĆ (BBIOGRD)
105
ŠIME STRPIĆ (BBIOGRD)
132
BORNA KASALO (KK SOKO)
113
ROKO NIKOLA GALEŠIĆ (BBIOGRD)
83
0
NIKOLA KRASIĆ (CROHEC)
105
1
ŠIME STRPIĆ (BBIOGRD)
132
0
BORNA KASALO (KK SOKO)
113
1
ROKO NIKOLA GALEŠIĆ (BBIOGRD)
105
1
ŠIME STRPIĆ (BBIOGRD)
113
0
ROKO NIKOLA GALEŠIĆ (BBIOGRD)
Osvajači medalja
1. ŠIME STRPIĆ, "B"Biograd
2. ROKO NIKOLA GALEŠIĆ, "B"Biograd
3. NIKOLA KRASIĆ, CROHERC
3. BORNA KASALO, KK SOKOL
Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
2
0
LEON VUDRAG (AT05101)
190
1
MARKO SURIĆ (ZADAR)
275
IVAN MARKOTIĆ (DAL)
251
DUJE TOPIĆ (DAL)
78
BEPO KATIĆ (PORTO)
272
KRISTIAN GABRIĆ (DAL)
127
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
267
NINO MATIJAŠ (DAL)
24
LOVRE ROGULJA (ZADAR)
190
0
MARKO SURIĆ (ZADAR)
275
1
IVAN MARKOTIĆ (DAL)
251
1
DUJE TOPIĆ (DAL)
78
0
BEPO KATIĆ (PORTO)
272
0
KRISTIAN GABRIĆ (DAL)
127
1
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
267
1
NINO MATIJAŠ (DAL)
24
0
LOVRE ROGULJA (ZADAR)
275
0
IVAN MARKOTIĆ (DAL)
251
1
DUJE TOPIĆ (DAL)
127
1
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
267
0
NINO MATIJAŠ (DAL)
251
1
DUJE TOPIĆ (DAL)
127
0
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
Osvajači medalja
1. DUJE TOPIĆ, DALMACIJA
2. KARLO PLAZIBAT, KK SOKOL
3. IVAN MARKOTIĆ, DALMACIJA
3. NINO MATIJAŠ, DALMACIJA
Kumite - Ml. učenici -34 (A3)
5
0
LOVRE VUČAK (AT05101)
245
1
MIRKO MATIĆ (METKOVI)
277
TOMA MARIN (DAL)
274
0
IVAN KOSTELAC (DAL)
34
1
ANTE POLIĆ (ZADAR)
252
IVAN BOŽINOVIĆ (DAL)
245
0
MIRKO MATIĆ (METKOVI)
277
1
TOMA MARIN (DAL)
34
0
ANTE POLIĆ (ZADAR)
252
1
IVAN BOŽINOVIĆ (DAL)
277
0
TOMA MARIN (DAL)
252
1
IVAN BOŽINOVIĆ (DAL)
Osvajači medalja
1. IVAN BOŽINOVIĆ, DALMACIJA
2. TOMA MARIN, DALMACIJA
3. ANTE POLIĆ, Zvonimir Zadar
3. MIRKO MATIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
Kumite - Ml. učenici -38 (A4)
188
0
PETAR ILIĆ (KKKDM)
35
1
ANTE KALEB (ŠI 1066)
1
ANTE PRGIN (AT05101)
269
TONI LUPI (DAL)
77
JURE KARAMATIĆ (PORTO)
35
1
ANTE KALEB (ŠI 1066)
1
0
ANTE PRGIN (AT05101)
269
0
TONI LUPI (DAL)
77
1
JURE KARAMATIĆ (PORTO)
35
1
ANTE KALEB (ŠI 1066)
77
0
JURE KARAMATIĆ (PORTO)
Osvajači medalja
1. ANTE KALEB, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. JURE KARAMATIĆ, PORTO TOLERO
3. ANTE PRGIN, KK "OSVIT"
3. TONI LUPI, DALMACIJA
Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
150
1
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
84
0
PATRIK VUČIĆ (CROHEC)
224
1
ILIJA SUČIĆ (DRNIS)
26
0
MARJAN JURLINA (ZADAR)
162
0
JOSIP BARISIC (DRNIS)
90
1
NEVENKO PEHAR (CROHEC)
47
1
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
76
0
DUJE ŠUNJIĆ (PORTO)
150
1
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
224
0
ILIJA SUČIĆ (DRNIS)
90
1
NEVENKO PEHAR (CROHEC)
47
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
150
0
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
90
1
NEVENKO PEHAR (CROHEC)
Osvajači medalja
1. NEVENKO PEHAR, CROHERC
2. DUJE ŽDERIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ILIJA SUČIĆ, DRNIŠ