Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Dalmatinska karate liga - 2.kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30 (C1)
Kumite - Učenici -34 (C2)
Kumite - Učenici -38 (C3)
Kumite - Učenici -42 (C4)
Kumite - Učenici -46 (C5)
Kumite - Učenici +46 (C6)
Kumite - Učenici -30 (C1)
175
0
DEAN KNEŽIĆ (KKKDM)
89
1
DAVID PAPONJA (CROHEC)
Osvajači medalja
1. DAVID PAPONJA, CROHERC
2. DEAN KNEŽIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. ----
3. ----
Kumite - Učenici -34 (C2)
219
0
MATIJA SORIĆ (PETRINA)
81
1
MIHAEL VASILJ (CROHEC)
255
1
DOMINIK KLEPO (DAL)
17
0
BARTUL PAPIĆ (ZADAR)
81
0
MIHAEL VASILJ (CROHEC)
255
1
DOMINIK KLEPO (DAL)
Osvajači medalja
1. DOMINIK KLEPO, DALMACIJA
2. MIHAEL VASILJ, CROHERC
3. BARTUL PAPIĆ, Zvonimir Zadar
3. MATIJA SORIĆ, Karate Klub Petrina
Kumite - Učenici -38 (C3)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
288
0
NIKO JAKELJIĆ (DAL)
4
GAL GRGAS-TUCILO (AT05101)
217
LEON LJUBEZ (PETRINA)
250
IVANO BEADER (DAL)
161
1
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
186
0
MATEJ KLJUSURIĆ (KKKDM)
118
KRISTIJAN BARBARIĆ (CROHEC)
99
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
249
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
4
0
GAL GRGAS-TUCILO (AT05101)
217
1
LEON LJUBEZ (PETRINA)
250
0
IVANO BEADER (DAL)
161
1
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
118
0
KRISTIJAN BARBARIĆ (CROHEC)
99
1
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
249
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
217
0
LEON LJUBEZ (PETRINA)
161
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
99
1
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
99
0
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
Osvajači medalja
1. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
2. ANDRIJA MRĐEN, "B"Biograd
3. LEON LJUBEZ, Karate Klub Petrina
3. ANTONIO ĐEKA, DRNIŠ
Kumite - Učenici -42 (C4)
268
0
MARKO GAĆE (DAL)
82
1
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
92
DANE JURIČIĆ (CROHEC)
28
1
RAFAEL BOŽIĆ (ZADAR)
58
0
MARKO RADIVOJEVIĆ (KAKATO)
85
TOMISLAV SENKIĆ (CROHEC)
82
0
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
92
1
DANE JURIČIĆ (CROHEC)
28
1
RAFAEL BOŽIĆ (ZADAR)
85
0
TOMISLAV SENKIĆ (CROHEC)
92
1
DANE JURIČIĆ (CROHEC)
28
0
RAFAEL BOŽIĆ (ZADAR)
Osvajači medalja
1. DANE JURIČIĆ, CROHERC
2. RAFAEL BOŽIĆ, Zvonimir Zadar
3. MIHAEL MILIČEVIĆ, CROHERC
3. TOMISLAV SENKIĆ, CROHERC
Kumite - Učenici -46 (C5)
231
0
IVAN DRAGAN (OBI KAŠ)
87
0
ANTE BEVANDA (CROHEC)
299
1
GABRIJEL PERIŠIĆ (DRNIS)
300
0
PETAR MEDAK (METKOVI)
18
BRANIMIR PAPIĆ (ZADAR)
87
0
ANTE BEVANDA (CROHEC)
0
299
0
GABRIJEL PERIŠIĆ (DRNIS)
18
1
BRANIMIR PAPIĆ (ZADAR)
87
0
ANTE BEVANDA (CROHEC)
18
0
BRANIMIR PAPIĆ (ZADAR)
Osvajači medalja
1. ANTE BEVANDA, CROHERC
2. BRANIMIR PAPIĆ, Zvonimir Zadar
3. ----
3. GABRIJEL PERIŠIĆ, DRNIŠ
Kumite - Učenici +46 (C6)
292
0
ROKO ŽAPER (DAL)
53
1
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
206
MATEJ REŽIĆ (KKSOLIN)
253
MARINO BONAČIĆ (DAL)
232
JAKOV CIVADELIĆ (OBI KAŠ)
261
1
IVAN RAMLJAK (DAL)
181
0
JURE ILIĆ (KKKDM)
191
ANTE MIŠKOVIĆ (KKSOLIN)
146
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
61
ANDRIJA HRGA (DRNIS)
53
1
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
206
0
MATEJ REŽIĆ (KKSOLIN)
253
1
MARINO BONAČIĆ (DAL)
232
0
JAKOV CIVADELIĆ (OBI KAŠ)
261
1
IVAN RAMLJAK (DAL)
191
0
ANTE MIŠKOVIĆ (KKSOLIN)
146
1
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
61
0
ANDRIJA HRGA (DRNIS)
53
1
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
253
0
MARINO BONAČIĆ (DAL)
261
0
IVAN RAMLJAK (DAL)
146
1
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
53
0
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
146
1
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
Osvajači medalja
1. ANTE LEONTIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. BRUNO MIJATOVIĆ, DRNIŠ
3. IVAN RAMLJAK, DALMACIJA
3. MARINO BONAČIĆ, DALMACIJA