Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Dalmatinska karate liga - 2.kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)
Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)
Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
209
1
PATRICIJA PRGA (CROHEC)
226
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
154
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
119
MIA MUSA (CROHEC)
151
EMA GALOV (METKOVI)
209
1
PATRICIJA PRGA (CROHEC)
154
0
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
119
0
MIA MUSA (CROHEC)
151
1
EMA GALOV (METKOVI)
209
1
PATRICIJA PRGA (CROHEC)
151
0
EMA GALOV (METKOVI)
Osvajači medalja
1. PATRICIJA PRGA, CROHERC
2. EMA GALOV, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. KATJA JERKOVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. MIA MUSA, CROHERC
Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
46
1
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
153
0
KARLA PEZIĆ (METKOVI)
110
KJARA MIOČEV (BBIOGRD)
102
0
ANETA JOVIĆ (BBIOGRD)
144
1
TONKA BERIŠA (JADRAN)
120
MARTINA GLAMUZINA (CROHEC)
46
1
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
110
0
KJARA MIOČEV (BBIOGRD)
144
1
TONKA BERIŠA (JADRAN)
120
0
MARTINA GLAMUZINA (CROHEC)
46
1
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
144
0
TONKA BERIŠA (JADRAN)
Osvajači medalja
1. MARIJA RADNIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. TONKA BERIŠA, KK JADRAN
3. KJARA MIOČEV, "B"Biograd
3. MARTINA GLAMUZINA, CROHERC
Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)
101
1
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
302
0
STELA BILAVER (FIGHT)
66
0
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
97
1
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
101
1
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
97
0
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
Osvajači medalja
1. BORJA ŠUTIĆ, PORTO TOLERO
2. MONIKA MARTINOVIĆ, CROHERC
3. STELA BILAVER, Velebit
3. ZARA HADŽOVIĆ, Kakato
Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)
246
1
MIA OPAČAK (OBI KAŠ)
145
0
KORINA VRANDEČIĆ (KK SOKO)
276
KASJA BAN (DAL)
246
1
MIA OPAČAK (OBI KAŠ)
276
0
KASJA BAN (DAL)
Osvajači medalja
1. MIA OPAČAK, OBI Kaštela
2. KASJA BAN, DALMACIJA
3. KORINA VRANDEČIĆ, KK SOKOL
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
104
1
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
32
0
LANA LJOKA (ZADAR)
199
GORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
174
ANA BEBIĆ (KKKDM)
254
NINA ELPEZA (DAL)
244
MARTA KERUM (KKGALEB)
112
GITA PELICARIĆ (BBIOGRD)
201
JOVANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
40
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
104
1
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
199
0
GORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
174
0
ANA BEBIĆ (KKKDM)
254
1
NINA ELPEZA (DAL)
244
0
MARTA KERUM (KKGALEB)
112
1
GITA PELICARIĆ (BBIOGRD)
201
0
JOVANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
40
1
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
104
1
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
254
0
NINA ELPEZA (DAL)
112
0
GITA PELICARIĆ (BBIOGRD)
40
1
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
104
1
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
40
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. DENEA FRANIĆ RADIĆ, PORTO TOLERO
2. KIARA ŠARIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. NINA ELPEZA, DALMACIJA
3. GITA PELICARIĆ, "B"Biograd