Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Dalmatinska karate liga - 2.kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Kakato
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KK "OSVIT"
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK SOKOL
OBI Kaštela
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
Zvonimir Zadar
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -34 (C2)
Kumite - Učenici -38 (C3)
Kata - Cicibani (K1)
Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
Kata - Cicibanke (K2)
Kata - Cicibanke 6,7 (9-7kyu) (P2)
Kata - Mlađi učenici - 9-8 Kyu (P3)
Kata - Mlađe Učenice - 7,8 Kyu (P4)
Kata - Učenice - 7-5 Kyu (P12)
Kumite - Učenici -34 (C2)
219
0
MATIJA SORIĆ (PETRINA)
81
1
MIHAEL VASILJ (CROHEC)
255
1
DOMINIK KLEPO (DAL)
17
0
BARTUL PAPIĆ (ZADAR)
81
0
MIHAEL VASILJ (CROHEC)
255
1
DOMINIK KLEPO (DAL)
Osvajači medalja
1. DOMINIK KLEPO, DALMACIJA
2. MIHAEL VASILJ, CROHERC
3. BARTUL PAPIĆ, Zvonimir Zadar
3. MATIJA SORIĆ, Karate Klub Petrina
Kumite - Učenici -38 (C3)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
288
0
NIKO JAKELJIĆ (DAL)
4
GAL GRGAS-TUCILO (AT05101)
217
LEON LJUBEZ (PETRINA)
250
IVANO BEADER (DAL)
161
1
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
186
0
MATEJ KLJUSURIĆ (KKKDM)
118
KRISTIJAN BARBARIĆ (CROHEC)
99
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
249
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
4
0
GAL GRGAS-TUCILO (AT05101)
217
1
LEON LJUBEZ (PETRINA)
250
0
IVANO BEADER (DAL)
161
1
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
118
0
KRISTIJAN BARBARIĆ (CROHEC)
99
1
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
249
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
217
0
LEON LJUBEZ (PETRINA)
161
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
99
1
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
99
0
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
Osvajači medalja
1. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
2. ANDRIJA MRĐEN, "B"Biograd
3. LEON LJUBEZ, Karate Klub Petrina
3. ANTONIO ĐEKA, DRNIŠ
Kata - Cicibani (K1)
141
0
FRAN ŠIMIĆ (KK SOKO)
208
3
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
271
ALJOŠA KULJIŠ (DAL)
135
LOVRO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
223
ŠIMUN SORIĆ (PETRINA)
208
1
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
271
0
ALJOŠA KULJIŠ (DAL)
135
3
LOVRO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
223
0
ŠIMUN SORIĆ (PETRINA)
208
3
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
135
0
LOVRO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
Osvajači medalja
1. IVAN KRVAVICA, TIGAR KNIN
2. LOVRO MIJATOVIĆ, KK SOKOL
3. ALJOŠA KULJIŠ, DALMACIJA
3. ŠIMUN SORIĆ, Karate Klub Petrina
Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
69
0
DENI OSTOJIĆ (PORTO)
213
3
FERDINAND LISICA (PETRINA)
207
0
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
180
3
JAKOV ZOVKO (KKKDM)
72
0
JOSIP ROHAČ (PORTO)
221
3
ŠIME VUICA (PETRINA)
198
3
NIKO MATKOVIĆ (KKSOLIN)
124
0
LUKA GRBAVAC (CROHEC)
213
0
FERDINAND LISICA (PETRINA)
180
3
JAKOV ZOVKO (KKKDM)
221
3
ŠIME VUICA (PETRINA)
198
0
NIKO MATKOVIĆ (KKSOLIN)
180
3
JAKOV ZOVKO (KKKDM)
221
0
ŠIME VUICA (PETRINA)
Osvajači medalja
1. JAKOV ZOVKO, KK Knez Domagoj Metković
2. ŠIME VUICA, Karate Klub Petrina
3. FERDINAND LISICA, Karate Klub Petrina
3. NIKO MATKOVIĆ, DALMACIJA-CEMENT
Kata - Cicibanke (K2)
216
3
LARA FUZUL (PETRINA)
210
0
BEATA KUNCE (PETRINA)
Osvajači medalja
1. LARA FUZUL, Karate Klub Petrina
2. BEATA KUNCE, Karate Klub Petrina
3. ----
3. ----
Kata - Cicibanke 6,7 (9-7kyu) (P2)
71
3
EMA OBRADOVIĆ (PORTO)
125
0
MARTA GRGIĆ (CROHEC)
178
0
GABRIJELA BEBIĆ (KKKDM)
195
3
TONKA SIMIC (KKSOLIN)
189
3
LUCIJA BEBIĆ (KKKDM)
222
0
NOEMI KUNCE (PETRINA)
179
PETRA IVANKOVIĆ (KKKDM)
71
0
EMA OBRADOVIĆ (PORTO)
195
3
TONKA SIMIC (KKSOLIN)
189
0
LUCIJA BEBIĆ (KKKDM)
179
3
PETRA IVANKOVIĆ (KKKDM)
195
0
TONKA SIMIC (KKSOLIN)
179
3
PETRA IVANKOVIĆ (KKKDM)
Osvajači medalja
1. PETRA IVANKOVIĆ, KK Knez Domagoj Metković
2. TONKA SIMIC, DALMACIJA-CEMENT
3. LUCIJA BEBIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. EMA OBRADOVIĆ, PORTO TOLERO
Kata - Mlađi učenici - 9-8 Kyu (P3)
242
1
ROKO BAKOTA (KKGALEB)
214
0
GABRIEL DELIJA (PETRINA)
Osvajači medalja
1. ROKO BAKOTA, KK Galeb
2. GABRIEL DELIJA, Karate Klub Petrina
3. ----
3. ----
Kata - Mlađe Učenice - 7,8 Kyu (P4)
156
1
LUCA MASLAĆ (METKOVI)
211
0
EVA MIRKOV (PETRINA)
240
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
75
NORA BARBIR (PORTO)
212
FANI ZDRILIĆ (PETRINA)
156
0
LUCA MASLAĆ (METKOVI)
240
1
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
75
0
NORA BARBIR (PORTO)
212
3
FANI ZDRILIĆ (PETRINA)
240
1
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
212
0
FANI ZDRILIĆ (PETRINA)
Osvajači medalja
1. MARTINA BUBIĆ, KK Galeb
2. FANI ZDRILIĆ, Karate Klub Petrina
3. LUCA MASLAĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. NORA BARBIR, PORTO TOLERO
Kata - Učenice - 7-5 Kyu (P12)
165
3
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
218
0
LUCIJA FUZUL (PETRINA)
14
NIKOLETA POPOVIĆ (KAKATO)
165
3
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
14
0
NIKOLETA POPOVIĆ (KAKATO)
Osvajači medalja
1. MIRTA LEMAC, ŠIBENIK
2. NIKOLETA POPOVIĆ, Kakato
3. LUCIJA FUZUL, Karate Klub Petrina
3. ----