Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Dalmatinska karate liga - 2.kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Kakato
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KK "OSVIT"
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK SOKOL
OBI Kaštela
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
Zvonimir Zadar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Cicibanke +26 (PA4)
Kumite - Učenici -46 (C5)
Kumite - Učenici +46 (C6)
Kumite - Učenice -32 (D1)
Kumite - Učenice -40 (D3)
Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)
Kumite - Kadetkinje -54 (H2)
Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
Kumite - Cicibanke +26 (PA4)
136
0
ROZA MARKOVIĆ (KK SOKO)
229
1
ANTONIA LOZOVINA (OBI KAŠ)
Medalists
1. ANTONIA LOZOVINA, OBI Kaštela
2. ROZA MARKOVIĆ, KK SOKOL
3. ----
3. ----
Kumite - Učenici -46 (C5)
231
0
IVAN DRAGAN (OBI KAŠ)
87
0
ANTE BEVANDA (CROHEC)
299
1
GABRIJEL PERIŠIĆ (DRNIS)
300
0
PETAR MEDAK (METKOVI)
18
BRANIMIR PAPIĆ (ZADAR)
87
0
ANTE BEVANDA (CROHEC)
0
299
0
GABRIJEL PERIŠIĆ (DRNIS)
18
1
BRANIMIR PAPIĆ (ZADAR)
87
0
ANTE BEVANDA (CROHEC)
18
0
BRANIMIR PAPIĆ (ZADAR)
Medalists
1. ANTE BEVANDA, CROHERC
2. BRANIMIR PAPIĆ, Zvonimir Zadar
3. ----
3. GABRIJEL PERIŠIĆ, DRNIŠ
Kumite - Učenici +46 (C6)
292
0
ROKO ŽAPER (DAL)
53
1
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
206
MATEJ REŽIĆ (KKSOLIN)
253
MARINO BONAČIĆ (DAL)
232
JAKOV CIVADELIĆ (OBI KAŠ)
261
1
IVAN RAMLJAK (DAL)
181
0
JURE ILIĆ (KKKDM)
191
ANTE MIŠKOVIĆ (KKSOLIN)
146
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
61
ANDRIJA HRGA (DRNIS)
53
1
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
206
0
MATEJ REŽIĆ (KKSOLIN)
253
1
MARINO BONAČIĆ (DAL)
232
0
JAKOV CIVADELIĆ (OBI KAŠ)
261
1
IVAN RAMLJAK (DAL)
191
0
ANTE MIŠKOVIĆ (KKSOLIN)
146
1
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
61
0
ANDRIJA HRGA (DRNIS)
53
1
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
253
0
MARINO BONAČIĆ (DAL)
261
0
IVAN RAMLJAK (DAL)
146
1
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
53
0
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
146
1
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
Medalists
1. ANTE LEONTIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. BRUNO MIJATOVIĆ, DRNIŠ
3. IVAN RAMLJAK, DALMACIJA
3. MARINO BONAČIĆ, DALMACIJA
Kumite - Učenice -32 (D1)
225
0
ELENA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
95
1
STELA BULIĆ (CROHEC)
284
ANTEA NIKOLIĆ (DAL)
60
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
36
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
95
0
STELA BULIĆ (CROHEC)
284
1
ANTEA NIKOLIĆ (DAL)
60
0
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
36
1
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
284
0
ANTEA NIKOLIĆ (DAL)
36
1
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
Medalists
1. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ANTEA NIKOLIĆ, DALMACIJA
3. ASIA VLAŠIĆ, Kakato
3. STELA BULIĆ, CROHERC
Kumite - Učenice -40 (D3)
155
1
LAURA BEBIĆ (METKOVI)
19
0
ENA BRKIĆ (ZADAR)
94
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
177
GABRIELA BUBALO (KKKDM)
233
MIRNA DRNASIN (OBI KAŠ)
183
LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) (KKKDM)
172
LUCIJA BILIĆ (ŠIBENIK)
117
IVA LOVRIĆ (CROHEC)
248
LANA PLAZIBAT (DAL)
155
0
LAURA BEBIĆ (METKOVI)
94
1
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
177
0
GABRIELA BUBALO (KKKDM)
233
1
MIRNA DRNASIN (OBI KAŠ)
183
1
LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) (KKKDM)
172
0
LUCIJA BILIĆ (ŠIBENIK)
117
1
IVA LOVRIĆ (CROHEC)
248
0
LANA PLAZIBAT (DAL)
94
1
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
233
0
MIRNA DRNASIN (OBI KAŠ)
183
0
LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) (KKKDM)
117
1
IVA LOVRIĆ (CROHEC)
94
1
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
117
0
IVA LOVRIĆ (CROHEC)
Medalists
1. MARTA STOJIĆ, CROHERC
2. IVA LOVRIĆ, CROHERC
3. MIRNA DRNASIN, OBI Kaštela
3. LUCIJA PLEĆAS ( LULU ), KK Knez Domagoj Metković
Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
209
1
PATRICIJA PRGA (CROHEC)
226
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
154
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
119
MIA MUSA (CROHEC)
151
EMA GALOV (METKOVI)
209
1
PATRICIJA PRGA (CROHEC)
154
0
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
119
0
MIA MUSA (CROHEC)
151
1
EMA GALOV (METKOVI)
209
1
PATRICIJA PRGA (CROHEC)
151
0
EMA GALOV (METKOVI)
Medalists
1. PATRICIJA PRGA, CROHERC
2. EMA GALOV, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. KATJA JERKOVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. MIA MUSA, CROHERC
Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)
246
1
MIA OPAČAK (OBI KAŠ)
145
0
KORINA VRANDEČIĆ (KK SOKO)
276
KASJA BAN (DAL)
246
1
MIA OPAČAK (OBI KAŠ)
276
0
KASJA BAN (DAL)
Medalists
1. MIA OPAČAK, OBI Kaštela
2. KASJA BAN, DALMACIJA
3. KORINA VRANDEČIĆ, KK SOKOL
3. ----
Kumite - Kadetkinje -54 (H2)
203
1
MILANA VUKMIROVIĆ (TIGAR.K)
108
0
MARINA ŠTRBIĆ (PORTO)
228
1
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
107
0
LARA JOVANOVIĆ (PORTO)
203
0
MILANA VUKMIROVIĆ (TIGAR.K)
228
1
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
Medalists
1. LOLITA LANA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
2. MILANA VUKMIROVIĆ, TIGAR KNIN
3. LARA JOVANOVIĆ, PORTO TOLERO
3. MARINA ŠTRBIĆ, PORTO TOLERO
Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
143
1
DOMINA BABIĆ (JADRAN)
234
0
IVANA MARINOVIĆ (OBI KAŠ)
205
ZORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
100
0
ANA REŠETAR (PORTO)
309
1
BARBARA GRGIĆ (CROHEC)
227
TINA GRKOVIĆ (OBI KAŠ)
157
1
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
43
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
197
DRAGANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
202
LAURA KLEPICA (TIGAR.K)
230
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
143
1
DOMINA BABIĆ (JADRAN)
205
0
ZORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
309
1
BARBARA GRGIĆ (CROHEC)
227
0
TINA GRKOVIĆ (OBI KAŠ)
157
1
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
197
0
DRAGANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
202
0
LAURA KLEPICA (TIGAR.K)
230
2
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
143
0
DOMINA BABIĆ (JADRAN)
309
1
BARBARA GRGIĆ (CROHEC)
157
1
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
230
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
309
1
BARBARA GRGIĆ (CROHEC)
157
0
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
Medalists
1. BARBARA GRGIĆ, CROHERC
2. LUCIJA UTOVAC, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. DOMINA BABIĆ, KK JADRAN
3. LANA LOZOVINA, OBI Kaštela