Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Dalmatinska karate liga - 2.kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Kakato
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KK "OSVIT"
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK SOKOL
OBI Kaštela
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
Zvonimir Zadar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
Kumite - Učenici -30 (C1)
Kumite - Učenici -34 (C2)
Kumite - Učenici -38 (C3)
Kumite - Učenici -42 (C4)
Kumite - Učenici -46 (C5)
Kumite - Učenice -32 (D1)
Kumite - Učenice -40 (D3)
Kumite - Učenice -44 (D4)
Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)
Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)
Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)
Kumite - Mlađi kadeti -48 (E4)
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)
Kumite - Kadeti -63 (G3)
Kumite - Kadeti +70 (G5)
Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
Kata - Cicibanke 6,7 (9-7kyu) (P2)
Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
83
1
NIKOLA KRASIĆ (CROHEC)
103
0
OLIVER JOVIĆ (BBIOGRD)
105
ŠIME STRPIĆ (BBIOGRD)
132
BORNA KASALO (KK SOKO)
113
ROKO NIKOLA GALEŠIĆ (BBIOGRD)
83
0
NIKOLA KRASIĆ (CROHEC)
105
1
ŠIME STRPIĆ (BBIOGRD)
132
0
BORNA KASALO (KK SOKO)
113
1
ROKO NIKOLA GALEŠIĆ (BBIOGRD)
105
1
ŠIME STRPIĆ (BBIOGRD)
113
0
ROKO NIKOLA GALEŠIĆ (BBIOGRD)
Medalists
1. ŠIME STRPIĆ, "B"Biograd
2. ROKO NIKOLA GALEŠIĆ, "B"Biograd
3. NIKOLA KRASIĆ, CROHERC
3. BORNA KASALO, KK SOKOL
Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
150
1
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
84
0
PATRIK VUČIĆ (CROHEC)
224
1
ILIJA SUČIĆ (DRNIS)
26
0
MARJAN JURLINA (ZADAR)
162
0
JOSIP BARISIC (DRNIS)
90
1
NEVENKO PEHAR (CROHEC)
47
1
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
76
0
DUJE ŠUNJIĆ (PORTO)
150
1
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
224
0
ILIJA SUČIĆ (DRNIS)
90
1
NEVENKO PEHAR (CROHEC)
47
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
150
0
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
90
1
NEVENKO PEHAR (CROHEC)
Medalists
1. NEVENKO PEHAR, CROHERC
2. DUJE ŽDERIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ILIJA SUČIĆ, DRNIŠ
Kumite - Učenici -30 (C1)
175
0
DEAN KNEŽIĆ (KKKDM)
89
1
DAVID PAPONJA (CROHEC)
Medalists
1. DAVID PAPONJA, CROHERC
2. DEAN KNEŽIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. ----
3. ----
Kumite - Učenici -34 (C2)
219
0
MATIJA SORIĆ (PETRINA)
81
1
MIHAEL VASILJ (CROHEC)
255
1
DOMINIK KLEPO (DAL)
17
0
BARTUL PAPIĆ (ZADAR)
81
0
MIHAEL VASILJ (CROHEC)
255
1
DOMINIK KLEPO (DAL)
Medalists
1. DOMINIK KLEPO, DALMACIJA
2. MIHAEL VASILJ, CROHERC
3. BARTUL PAPIĆ, Zvonimir Zadar
3. MATIJA SORIĆ, Karate Klub Petrina
Kumite - Učenici -38 (C3)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
288
0
NIKO JAKELJIĆ (DAL)
4
GAL GRGAS-TUCILO (AT05101)
217
LEON LJUBEZ (PETRINA)
250
IVANO BEADER (DAL)
161
1
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
186
0
MATEJ KLJUSURIĆ (KKKDM)
118
KRISTIJAN BARBARIĆ (CROHEC)
99
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
249
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
4
0
GAL GRGAS-TUCILO (AT05101)
217
1
LEON LJUBEZ (PETRINA)
250
0
IVANO BEADER (DAL)
161
1
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
118
0
KRISTIJAN BARBARIĆ (CROHEC)
99
1
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
249
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
217
0
LEON LJUBEZ (PETRINA)
161
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
99
1
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
99
0
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
Medalists
1. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
2. ANDRIJA MRĐEN, "B"Biograd
3. LEON LJUBEZ, Karate Klub Petrina
3. ANTONIO ĐEKA, DRNIŠ
Kumite - Učenici -42 (C4)
268
0
MARKO GAĆE (DAL)
82
1
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
92
DANE JURIČIĆ (CROHEC)
28
1
RAFAEL BOŽIĆ (ZADAR)
58
0
MARKO RADIVOJEVIĆ (KAKATO)
85
TOMISLAV SENKIĆ (CROHEC)
82
0
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
92
1
DANE JURIČIĆ (CROHEC)
28
1
RAFAEL BOŽIĆ (ZADAR)
85
0
TOMISLAV SENKIĆ (CROHEC)
92
1
DANE JURIČIĆ (CROHEC)
28
0
RAFAEL BOŽIĆ (ZADAR)
Medalists
1. DANE JURIČIĆ, CROHERC
2. RAFAEL BOŽIĆ, Zvonimir Zadar
3. MIHAEL MILIČEVIĆ, CROHERC
3. TOMISLAV SENKIĆ, CROHERC
Kumite - Učenici -46 (C5)
231
0
IVAN DRAGAN (OBI KAŠ)
87
0
ANTE BEVANDA (CROHEC)
299
1
GABRIJEL PERIŠIĆ (DRNIS)
300
0
PETAR MEDAK (METKOVI)
18
BRANIMIR PAPIĆ (ZADAR)
87
0
ANTE BEVANDA (CROHEC)
0
299
0
GABRIJEL PERIŠIĆ (DRNIS)
18
1
BRANIMIR PAPIĆ (ZADAR)
87
0
ANTE BEVANDA (CROHEC)
18
0
BRANIMIR PAPIĆ (ZADAR)
Medalists
1. ANTE BEVANDA, CROHERC
2. BRANIMIR PAPIĆ, Zvonimir Zadar
3. ----
3. GABRIJEL PERIŠIĆ, DRNIŠ
Kumite - Učenice -32 (D1)
225
0
ELENA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
95
1
STELA BULIĆ (CROHEC)
284
ANTEA NIKOLIĆ (DAL)
60
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
36
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
95
0
STELA BULIĆ (CROHEC)
284
1
ANTEA NIKOLIĆ (DAL)
60
0
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
36
1
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
284
0
ANTEA NIKOLIĆ (DAL)
36
1
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
Medalists
1. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ANTEA NIKOLIĆ, DALMACIJA
3. ASIA VLAŠIĆ, Kakato
3. STELA BULIĆ, CROHERC
Kumite - Učenice -40 (D3)
155
1
LAURA BEBIĆ (METKOVI)
19
0
ENA BRKIĆ (ZADAR)
94
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
177
GABRIELA BUBALO (KKKDM)
233
MIRNA DRNASIN (OBI KAŠ)
183
LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) (KKKDM)
172
LUCIJA BILIĆ (ŠIBENIK)
117
IVA LOVRIĆ (CROHEC)
248
LANA PLAZIBAT (DAL)
155
0
LAURA BEBIĆ (METKOVI)
94
1
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
177
0
GABRIELA BUBALO (KKKDM)
233
1
MIRNA DRNASIN (OBI KAŠ)
183
1
LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) (KKKDM)
172
0
LUCIJA BILIĆ (ŠIBENIK)
117
1
IVA LOVRIĆ (CROHEC)
248
0
LANA PLAZIBAT (DAL)
94
1
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
233
0
MIRNA DRNASIN (OBI KAŠ)
183
0
LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) (KKKDM)
117
1
IVA LOVRIĆ (CROHEC)
94
1
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
117
0
IVA LOVRIĆ (CROHEC)
Medalists
1. MARTA STOJIĆ, CROHERC
2. IVA LOVRIĆ, CROHERC
3. MIRNA DRNASIN, OBI Kaštela
3. LUCIJA PLEĆAS ( LULU ), KK Knez Domagoj Metković
Kumite - Učenice -44 (D4)
115
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
54
1
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
116
1
ILIJANA NAKIĆ (CROHEC)
262
0
MIA SOLDIC (DAL)
54
1
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
116
0
ILIJANA NAKIĆ (CROHEC)
Medalists
1. MARTA DŽELALIJA, DRNIŠ
2. ILIJANA NAKIĆ, CROHERC
3. SARA ŠTRBIĆ, PORTO TOLERO
3. MIA SOLDIC, DALMACIJA
Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)
91
1
DAVID PETRINA (CROHEC)
39
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
37
DARIO TURK (ŠI 1066)
91
1
DAVID PETRINA (CROHEC)
37
0
DARIO TURK (ŠI 1066)
Medalists
1. DAVID PETRINA, CROHERC
2. DARIO TURK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)
98
0
GABRIJEL BOLIĆ (BBIOGRD)
93
1
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
303
MATEO BURAČIĆ (DRNIS)
93
1
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
303
0
MATEO BURAČIĆ (DRNIS)
Medalists
1. ŽELJKO PERVAN, CROHERC
2. MATEO BURAČIĆ, DRNIŠ
3. GABRIJEL BOLIĆ, "B"Biograd
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)
121
1
MARTIN MANDŽO (CROHEC)
278
0
LOVRE DESPALATOVIĆ (DAL)
Medalists
1. MARTIN MANDŽO, CROHERC
2. LOVRE DESPALATOVIĆ, DALMACIJA
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti -48 (E4)
27
0
NIKO NEMARIĆ (ZADAR)
86
1
FRANJO JURIČIĆ (CROHEC)
149
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
86
0
FRANJO JURIČIĆ (CROHEC)
149
1
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
Medalists
1. DUJE MIHALJEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. FRANJO JURIČIĆ, CROHERC
3. NIKO NEMARIĆ, Zvonimir Zadar
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
65
0
MATEO OŽEGOVIĆ (DRNIS)
196
1
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
22
0
IVAN OLIĆ (ZADAR)
235
1
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
88
1
PETAR GLAVAŠ (CROHEC)
131
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
21
1
FABIO BOŽIĆ (ZADAR)
109
0
ROKO PAVLOVIĆ (PORTO)
196
0
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
235
1
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
88
1
PETAR GLAVAŠ (CROHEC)
21
0
FABIO BOŽIĆ (ZADAR)
235
1
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
88
0
PETAR GLAVAŠ (CROHEC)
Medalists
1. BRUNO BAKOTA, KK Galeb
2. PETAR GLAVAŠ, CROHERC
3. ADAM ILIĆ, TIGAR KNIN
3. FABIO BOŽIĆ, Zvonimir Zadar
Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
209
1
PATRICIJA PRGA (CROHEC)
226
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
154
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
119
MIA MUSA (CROHEC)
151
EMA GALOV (METKOVI)
209
1
PATRICIJA PRGA (CROHEC)
154
0
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
119
0
MIA MUSA (CROHEC)
151
1
EMA GALOV (METKOVI)
209
1
PATRICIJA PRGA (CROHEC)
151
0
EMA GALOV (METKOVI)
Medalists
1. PATRICIJA PRGA, CROHERC
2. EMA GALOV, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. KATJA JERKOVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. MIA MUSA, CROHERC
Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
46
1
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
153
0
KARLA PEZIĆ (METKOVI)
110
KJARA MIOČEV (BBIOGRD)
102
0
ANETA JOVIĆ (BBIOGRD)
144
1
TONKA BERIŠA (JADRAN)
120
MARTINA GLAMUZINA (CROHEC)
46
1
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
110
0
KJARA MIOČEV (BBIOGRD)
144
1
TONKA BERIŠA (JADRAN)
120
0
MARTINA GLAMUZINA (CROHEC)
46
1
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
144
0
TONKA BERIŠA (JADRAN)
Medalists
1. MARIJA RADNIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. TONKA BERIŠA, KK JADRAN
3. KJARA MIOČEV, "B"Biograd
3. MARTINA GLAMUZINA, CROHERC
Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)
101
1
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
302
0
STELA BILAVER (FIGHT)
66
0
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
97
1
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
101
1
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
97
0
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
Medalists
1. BORJA ŠUTIĆ, PORTO TOLERO
2. MONIKA MARTINOVIĆ, CROHERC
3. STELA BILAVER, Velebit
3. ZARA HADŽOVIĆ, Kakato
Kumite - Kadeti -63 (G3)
114
1
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
122
0
JOSIP ŠIMOVIĆ (CROHEC)
Medalists
1. MATEO MITROVIĆ, "B"Biograd
2. JOSIP ŠIMOVIĆ, CROHERC
3. ----
3. ----
Kumite - Kadeti +70 (G5)
256
0
LUKA RADIĆ (PORTO)
123
1
IVAN ŠIMOVIĆ (CROHEC)
Medalists
1. IVAN ŠIMOVIĆ, CROHERC
2. LUKA RADIĆ, PORTO TOLERO
3. ----
3. ----
Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
143
1
DOMINA BABIĆ (JADRAN)
234
0
IVANA MARINOVIĆ (OBI KAŠ)
205
ZORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
100
0
ANA REŠETAR (PORTO)
309
1
BARBARA GRGIĆ (CROHEC)
227
TINA GRKOVIĆ (OBI KAŠ)
157
1
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
43
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
197
DRAGANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
202
LAURA KLEPICA (TIGAR.K)
230
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
143
1
DOMINA BABIĆ (JADRAN)
205
0
ZORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
309
1
BARBARA GRGIĆ (CROHEC)
227
0
TINA GRKOVIĆ (OBI KAŠ)
157
1
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
197
0
DRAGANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
202
0
LAURA KLEPICA (TIGAR.K)
230
2
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
143
0
DOMINA BABIĆ (JADRAN)
309
1
BARBARA GRGIĆ (CROHEC)
157
1
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
230
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
309
1
BARBARA GRGIĆ (CROHEC)
157
0
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
Medalists
1. BARBARA GRGIĆ, CROHERC
2. LUCIJA UTOVAC, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. DOMINA BABIĆ, KK JADRAN
3. LANA LOZOVINA, OBI Kaštela
Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
69
0
DENI OSTOJIĆ (PORTO)
213
3
FERDINAND LISICA (PETRINA)
207
0
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
180
3
JAKOV ZOVKO (KKKDM)
72
0
JOSIP ROHAČ (PORTO)
221
3
ŠIME VUICA (PETRINA)
198
3
NIKO MATKOVIĆ (KKSOLIN)
124
0
LUKA GRBAVAC (CROHEC)
213
0
FERDINAND LISICA (PETRINA)
180
3
JAKOV ZOVKO (KKKDM)
221
3
ŠIME VUICA (PETRINA)
198
0
NIKO MATKOVIĆ (KKSOLIN)
180
3
JAKOV ZOVKO (KKKDM)
221
0
ŠIME VUICA (PETRINA)
Medalists
1. JAKOV ZOVKO, KK Knez Domagoj Metković
2. ŠIME VUICA, Karate Klub Petrina
3. FERDINAND LISICA, Karate Klub Petrina
3. NIKO MATKOVIĆ, DALMACIJA-CEMENT
Kata - Cicibanke 6,7 (9-7kyu) (P2)
71
3
EMA OBRADOVIĆ (PORTO)
125
0
MARTA GRGIĆ (CROHEC)
178
0
GABRIJELA BEBIĆ (KKKDM)
195
3
TONKA SIMIC (KKSOLIN)
189
3
LUCIJA BEBIĆ (KKKDM)
222
0
NOEMI KUNCE (PETRINA)
179
PETRA IVANKOVIĆ (KKKDM)
71
0
EMA OBRADOVIĆ (PORTO)
195
3
TONKA SIMIC (KKSOLIN)
189
0
LUCIJA BEBIĆ (KKKDM)
179
3
PETRA IVANKOVIĆ (KKKDM)
195
0
TONKA SIMIC (KKSOLIN)
179
3
PETRA IVANKOVIĆ (KKKDM)
Medalists
1. PETRA IVANKOVIĆ, KK Knez Domagoj Metković
2. TONKA SIMIC, DALMACIJA-CEMENT
3. LUCIJA BEBIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. EMA OBRADOVIĆ, PORTO TOLERO