Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Dalmatinska karate liga - 2.kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Kakato
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KK "OSVIT"
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK SOKOL
OBI Kaštela
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
Zvonimir Zadar
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenice -32 (B2)
Kumite - Učenici -42 (C4)
Kumite - Učenice -32 (D1)
Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)
Kata - Mlađe učenice (K4)
Kata - Učenici (K5)
Kata - Učenici - 7-5 Kyu (P11)
Kata - Učenice (K6)
Kata - Učenice - 7-5 Kyu (P12)
Kata - Mlađe kadetkinje (K8)
Kumite - Ml. učenice -32 (B2)
56
0
KARMEN SUČIĆ (DRNIS)
42
1
LANA ŠUŠA (ŠI 1066)
285
0
KAJA PAULA HRGA (DRNIS)
62
1
MARTA BJELICA (KAKATO)
42
1
LANA ŠUŠA (ŠI 1066)
62
0
MARTA BJELICA (KAKATO)
Osvajači medalja
1. LANA ŠUŠA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. MARTA BJELICA, Kakato
3. KARMEN SUČIĆ, DRNIŠ
3. KAJA PAULA HRGA, DRNIŠ
Kumite - Učenici -42 (C4)
268
0
MARKO GAĆE (DAL)
82
1
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
92
DANE JURIČIĆ (CROHEC)
28
1
RAFAEL BOŽIĆ (ZADAR)
58
0
MARKO RADIVOJEVIĆ (KAKATO)
85
TOMISLAV SENKIĆ (CROHEC)
82
0
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
92
1
DANE JURIČIĆ (CROHEC)
28
1
RAFAEL BOŽIĆ (ZADAR)
85
0
TOMISLAV SENKIĆ (CROHEC)
92
1
DANE JURIČIĆ (CROHEC)
28
0
RAFAEL BOŽIĆ (ZADAR)
Osvajači medalja
1. DANE JURIČIĆ, CROHERC
2. RAFAEL BOŽIĆ, Zvonimir Zadar
3. MIHAEL MILIČEVIĆ, CROHERC
3. TOMISLAV SENKIĆ, CROHERC
Kumite - Učenice -32 (D1)
225
0
ELENA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
95
1
STELA BULIĆ (CROHEC)
284
ANTEA NIKOLIĆ (DAL)
60
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
36
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
95
0
STELA BULIĆ (CROHEC)
284
1
ANTEA NIKOLIĆ (DAL)
60
0
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
36
1
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
284
0
ANTEA NIKOLIĆ (DAL)
36
1
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ANTEA NIKOLIĆ, DALMACIJA
3. ASIA VLAŠIĆ, Kakato
3. STELA BULIĆ, CROHERC
Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)
101
1
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
302
0
STELA BILAVER (FIGHT)
66
0
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
97
1
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
101
1
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
97
0
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
Osvajači medalja
1. BORJA ŠUTIĆ, PORTO TOLERO
2. MONIKA MARTINOVIĆ, CROHERC
3. STELA BILAVER, Velebit
3. ZARA HADŽOVIĆ, Kakato
Kata - Mlađe učenice (K4)
74
0
BRUNA GALIĆ (PORTO)
133
1
ENA VITKOVIĆ (KK SOKO)
280
0
ALANI ODAK (DAL)
138
1
PETRA PAROVIĆ (KK SOKO)
12
1
MARTA BJELICA (KAKATO)
137
0
LUCIJA ČVELJO (KK SOKO)
139
FANI KARABATIĆ (KK SOKO)
133
1
ENA VITKOVIĆ (KK SOKO)
138
0
PETRA PAROVIĆ (KK SOKO)
12
1
MARTA BJELICA (KAKATO)
139
0
FANI KARABATIĆ (KK SOKO)
133
0
ENA VITKOVIĆ (KK SOKO)
12
1
MARTA BJELICA (KAKATO)
Osvajači medalja
1. MARTA BJELICA, Kakato
2. ENA VITKOVIĆ, KK SOKOL
3. FANI KARABATIĆ, KK SOKOL
3. PETRA PAROVIĆ, KK SOKOL
Kata - Učenici (K5)
289
0
TINO JOVIĆ (DAL)
134
3
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
260
IVAN TARLE (DAL)
270
0
JOSIP MATKOVIĆ (DAL)
238
3
LUKAS BAČIĆ (KKGALEB)
10
MARKO RADIVOJEVIĆ (KAKATO)
134
3
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
260
0
IVAN TARLE (DAL)
238
0
LUKAS BAČIĆ (KKGALEB)
10
3
MARKO RADIVOJEVIĆ (KAKATO)
134
0
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
10
3
MARKO RADIVOJEVIĆ (KAKATO)
Osvajači medalja
1. MARKO RADIVOJEVIĆ, Kakato
2. MATO MIJATOVIĆ, KK SOKOL
3. LUKAS BAČIĆ, KK Galeb
3. IVAN TARLE, DALMACIJA
Kata - Učenici - 7-5 Kyu (P11)
67
3
DALI MACANOVIĆ (KAKATO)
128
0
IVAN ĆOSIĆ (KK SOKO)
6
ANTONIO MIKULIĆ (KAKATO)
67
3
DALI MACANOVIĆ (KAKATO)
6
0
ANTONIO MIKULIĆ (KAKATO)
Osvajači medalja
1. DALI MACANOVIĆ, Kakato
2. ANTONIO MIKULIĆ, Kakato
3. IVAN ĆOSIĆ, KK SOKOL
3. ----
Kata - Učenice (K6)
8
3
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
281
0
ADRIANA MAROVIĆ (DAL)
286
0
MIHAELA DILBER (DAL)
126
3
KLARA PLAZIBAT (KK SOKO)
287
0
KARLA BARTULOVIĆ (DAL)
182
3
KARMEN KRALJEVIĆ (KKKDM)
282
0
SANDRA MIŠE (DAL)
163
3
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
8
3
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
126
0
KLARA PLAZIBAT (KK SOKO)
182
0
KARMEN KRALJEVIĆ (KKKDM)
163
3
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
8
3
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
163
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
Osvajači medalja
1. ASIA VLAŠIĆ, Kakato
2. ANA PENTEK, ŠIBENIK
3. KLARA PLAZIBAT, KK SOKOL
3. KARMEN KRALJEVIĆ, KK Knez Domagoj Metković
Kata - Učenice - 7-5 Kyu (P12)
165
3
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
218
0
LUCIJA FUZUL (PETRINA)
14
NIKOLETA POPOVIĆ (KAKATO)
165
3
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
14
0
NIKOLETA POPOVIĆ (KAKATO)
Osvajači medalja
1. MIRTA LEMAC, ŠIBENIK
2. NIKOLETA POPOVIĆ, Kakato
3. LUCIJA FUZUL, Karate Klub Petrina
3. ----
Kata - Mlađe kadetkinje (K8)
259
0
ANA MATAS (DAL)
16
3
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
291
IVA ŠARIĆ (DAL)
283
JOSIPA ČAGALJ (DAL)
241
MIHAELA BEŠLIĆ (KKGALEB)
16
3
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
291
0
IVA ŠARIĆ (DAL)
283
0
JOSIPA ČAGALJ (DAL)
241
3
MIHAELA BEŠLIĆ (KKGALEB)
16
3
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
241
0
MIHAELA BEŠLIĆ (KKGALEB)
Osvajači medalja
1. ZARA HADŽOVIĆ, Kakato
2. MIHAELA BEŠLIĆ, KK Galeb
3. IVA ŠARIĆ, DALMACIJA
3. JOSIPA ČAGALJ, DALMACIJA