Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Dalmatinska karate liga - 2.kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Kakato
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KK "OSVIT"
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK SOKOL
OBI Kaštela
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
Zvonimir Zadar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. učenici -38 (A4)
Kumite - Učenici -30 (C1)
Kumite - Učenici -38 (C3)
Kumite - Učenici +46 (C6)
Kumite - Učenice -36 (D2)
Kumite - Učenice -40 (D3)
Kumite - Učenice +44 (D5)
Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
Kata - Cicibanke 6,7 (9-7kyu) (P2)
Kata - Mlađe učenice - 9-8 Kyu (P6)
Kata - Učenice (K6)
Kata - Mlađi kadeti (K7)
Kumite - Ml. učenici -38 (A4)
188
0
PETAR ILIĆ (KKKDM)
35
1
ANTE KALEB (ŠI 1066)
1
ANTE PRGIN (AT05101)
269
TONI LUPI (DAL)
77
JURE KARAMATIĆ (PORTO)
35
1
ANTE KALEB (ŠI 1066)
1
0
ANTE PRGIN (AT05101)
269
0
TONI LUPI (DAL)
77
1
JURE KARAMATIĆ (PORTO)
35
1
ANTE KALEB (ŠI 1066)
77
0
JURE KARAMATIĆ (PORTO)
Medalists
1. ANTE KALEB, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. JURE KARAMATIĆ, PORTO TOLERO
3. ANTE PRGIN, KK "OSVIT"
3. TONI LUPI, DALMACIJA
Kumite - Učenici -30 (C1)
175
0
DEAN KNEŽIĆ (KKKDM)
89
1
DAVID PAPONJA (CROHEC)
Medalists
1. DAVID PAPONJA, CROHERC
2. DEAN KNEŽIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. ----
3. ----
Kumite - Učenici -38 (C3)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
288
0
NIKO JAKELJIĆ (DAL)
4
GAL GRGAS-TUCILO (AT05101)
217
LEON LJUBEZ (PETRINA)
250
IVANO BEADER (DAL)
161
1
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
186
0
MATEJ KLJUSURIĆ (KKKDM)
118
KRISTIJAN BARBARIĆ (CROHEC)
99
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
249
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
4
0
GAL GRGAS-TUCILO (AT05101)
217
1
LEON LJUBEZ (PETRINA)
250
0
IVANO BEADER (DAL)
161
1
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
118
0
KRISTIJAN BARBARIĆ (CROHEC)
99
1
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
249
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
217
0
LEON LJUBEZ (PETRINA)
161
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
99
1
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
99
0
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
Medalists
1. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
2. ANDRIJA MRĐEN, "B"Biograd
3. LEON LJUBEZ, Karate Klub Petrina
3. ANTONIO ĐEKA, DRNIŠ
Kumite - Učenici +46 (C6)
292
0
ROKO ŽAPER (DAL)
53
1
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
206
MATEJ REŽIĆ (KKSOLIN)
253
MARINO BONAČIĆ (DAL)
232
JAKOV CIVADELIĆ (OBI KAŠ)
261
1
IVAN RAMLJAK (DAL)
181
0
JURE ILIĆ (KKKDM)
191
ANTE MIŠKOVIĆ (KKSOLIN)
146
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
61
ANDRIJA HRGA (DRNIS)
53
1
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
206
0
MATEJ REŽIĆ (KKSOLIN)
253
1
MARINO BONAČIĆ (DAL)
232
0
JAKOV CIVADELIĆ (OBI KAŠ)
261
1
IVAN RAMLJAK (DAL)
191
0
ANTE MIŠKOVIĆ (KKSOLIN)
146
1
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
61
0
ANDRIJA HRGA (DRNIS)
53
1
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
253
0
MARINO BONAČIĆ (DAL)
261
0
IVAN RAMLJAK (DAL)
146
1
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
53
0
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
146
1
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
Medalists
1. ANTE LEONTIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. BRUNO MIJATOVIĆ, DRNIŠ
3. IVAN RAMLJAK, DALMACIJA
3. MARINO BONAČIĆ, DALMACIJA
Kumite - Učenice -36 (D2)
173
0
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
31
1
NINA ČAČIĆ (ZADAR)
279
0
ANA DESPALATOVIĆ (DAL)
41
1
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
147
0
ANJA POKRAJAC (METKOVI)
45
1
MARE MILETA (ŠI 1066)
247
1
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
176
0
ERIKA VASILJ (KKKDM)
31
0
NINA ČAČIĆ (ZADAR)
41
1
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
45
1
MARE MILETA (ŠI 1066)
247
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
41
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
45
1
MARE MILETA (ŠI 1066)
Medalists
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. KLARA LAKOŠ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. KLARA LIVAJIĆ, DALMACIJA
3. NINA ČAČIĆ, Zvonimir Zadar
Kumite - Učenice -40 (D3)
155
1
LAURA BEBIĆ (METKOVI)
19
0
ENA BRKIĆ (ZADAR)
94
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
177
GABRIELA BUBALO (KKKDM)
233
MIRNA DRNASIN (OBI KAŠ)
183
LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) (KKKDM)
172
LUCIJA BILIĆ (ŠIBENIK)
117
IVA LOVRIĆ (CROHEC)
248
LANA PLAZIBAT (DAL)
155
0
LAURA BEBIĆ (METKOVI)
94
1
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
177
0
GABRIELA BUBALO (KKKDM)
233
1
MIRNA DRNASIN (OBI KAŠ)
183
1
LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) (KKKDM)
172
0
LUCIJA BILIĆ (ŠIBENIK)
117
1
IVA LOVRIĆ (CROHEC)
248
0
LANA PLAZIBAT (DAL)
94
1
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
233
0
MIRNA DRNASIN (OBI KAŠ)
183
0
LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) (KKKDM)
117
1
IVA LOVRIĆ (CROHEC)
94
1
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
117
0
IVA LOVRIĆ (CROHEC)
Medalists
1. MARTA STOJIĆ, CROHERC
2. IVA LOVRIĆ, CROHERC
3. MIRNA DRNASIN, OBI Kaštela
3. LUCIJA PLEĆAS ( LULU ), KK Knez Domagoj Metković
Kumite - Učenice +44 (D5)
184
0
LUCIJA PLEĆAŠ (KKKDM)
148
1
DORA GALOV (METKOVI)
306
NERA GRLJUŠIĆ (METKOVI)
148
1
DORA GALOV (METKOVI)
306
0
NERA GRLJUŠIĆ (METKOVI)
Medalists
1. DORA GALOV, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. NERA GRLJUŠIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. LUCIJA PLEĆAŠ, KK Knez Domagoj Metković
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
104
1
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
32
0
LANA LJOKA (ZADAR)
199
GORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
174
ANA BEBIĆ (KKKDM)
254
NINA ELPEZA (DAL)
244
MARTA KERUM (KKGALEB)
112
GITA PELICARIĆ (BBIOGRD)
201
JOVANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
40
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
104
1
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
199
0
GORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
174
0
ANA BEBIĆ (KKKDM)
254
1
NINA ELPEZA (DAL)
244
0
MARTA KERUM (KKGALEB)
112
1
GITA PELICARIĆ (BBIOGRD)
201
0
JOVANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
40
1
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
104
1
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
254
0
NINA ELPEZA (DAL)
112
0
GITA PELICARIĆ (BBIOGRD)
40
1
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
104
1
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
40
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
Medalists
1. DENEA FRANIĆ RADIĆ, PORTO TOLERO
2. KIARA ŠARIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. NINA ELPEZA, DALMACIJA
3. GITA PELICARIĆ, "B"Biograd
Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
69
0
DENI OSTOJIĆ (PORTO)
213
3
FERDINAND LISICA (PETRINA)
207
0
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
180
3
JAKOV ZOVKO (KKKDM)
72
0
JOSIP ROHAČ (PORTO)
221
3
ŠIME VUICA (PETRINA)
198
3
NIKO MATKOVIĆ (KKSOLIN)
124
0
LUKA GRBAVAC (CROHEC)
213
0
FERDINAND LISICA (PETRINA)
180
3
JAKOV ZOVKO (KKKDM)
221
3
ŠIME VUICA (PETRINA)
198
0
NIKO MATKOVIĆ (KKSOLIN)
180
3
JAKOV ZOVKO (KKKDM)
221
0
ŠIME VUICA (PETRINA)
Medalists
1. JAKOV ZOVKO, KK Knez Domagoj Metković
2. ŠIME VUICA, Karate Klub Petrina
3. FERDINAND LISICA, Karate Klub Petrina
3. NIKO MATKOVIĆ, DALMACIJA-CEMENT
Kata - Cicibanke 6,7 (9-7kyu) (P2)
71
3
EMA OBRADOVIĆ (PORTO)
125
0
MARTA GRGIĆ (CROHEC)
178
0
GABRIJELA BEBIĆ (KKKDM)
195
3
TONKA SIMIC (KKSOLIN)
189
3
LUCIJA BEBIĆ (KKKDM)
222
0
NOEMI KUNCE (PETRINA)
179
PETRA IVANKOVIĆ (KKKDM)
71
0
EMA OBRADOVIĆ (PORTO)
195
3
TONKA SIMIC (KKSOLIN)
189
0
LUCIJA BEBIĆ (KKKDM)
179
3
PETRA IVANKOVIĆ (KKKDM)
195
0
TONKA SIMIC (KKSOLIN)
179
3
PETRA IVANKOVIĆ (KKKDM)
Medalists
1. PETRA IVANKOVIĆ, KK Knez Domagoj Metković
2. TONKA SIMIC, DALMACIJA-CEMENT
3. LUCIJA BEBIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. EMA OBRADOVIĆ, PORTO TOLERO
Kata - Mlađe učenice - 9-8 Kyu (P6)
237
1
ANTEA KNEZOVIĆ (KKGALEB)
73
0
DORA RAKUŠIĆ (PORTO)
239
0
MARINA BUBIĆ (KKGALEB)
187
1
NOA ANTUNOVIĆ (KKKDM)
237
1
ANTEA KNEZOVIĆ (KKGALEB)
187
0
NOA ANTUNOVIĆ (KKKDM)
Medalists
1. ANTEA KNEZOVIĆ, KK Galeb
2. NOA ANTUNOVIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. DORA RAKUŠIĆ, PORTO TOLERO
3. MARINA BUBIĆ, KK Galeb
Kata - Učenice (K6)
8
3
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
281
0
ADRIANA MAROVIĆ (DAL)
286
0
MIHAELA DILBER (DAL)
126
3
KLARA PLAZIBAT (KK SOKO)
287
0
KARLA BARTULOVIĆ (DAL)
182
3
KARMEN KRALJEVIĆ (KKKDM)
282
0
SANDRA MIŠE (DAL)
163
3
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
8
3
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
126
0
KLARA PLAZIBAT (KK SOKO)
182
0
KARMEN KRALJEVIĆ (KKKDM)
163
3
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
8
3
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
163
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
Medalists
1. ASIA VLAŠIĆ, Kakato
2. ANA PENTEK, ŠIBENIK
3. KLARA PLAZIBAT, KK SOKOL
3. KARMEN KRALJEVIĆ, KK Knez Domagoj Metković
Kata - Mlađi kadeti (K7)
185
3
MARKO ILIĆ (KKKDM)
296
0
LOVRE DESPALATOVIĆ (DAL)
266
JERE DUPLANČIĆ (DAL)
185
1
MARKO ILIĆ (KKKDM)
266
0
JERE DUPLANČIĆ (DAL)
Medalists
1. MARKO ILIĆ, KK Knez Domagoj Metković
2. JERE DUPLANČIĆ, DALMACIJA
3. LOVRE DESPALATOVIĆ, DALMACIJA
3. ----