Kumite - Cicibani -26 (PA1)
1. ROKO ŽUPANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
2. LOVRE LADIĆ, DALMACIJA |
3. IVAN KRVAVICA, TIGAR KNIN |
3. BORNA KENK, DALMACIJA |
|
|
|
Kumite - Cicibani +26 (PA3)
1. BORNA KENK, DALMACIJA |
2. TEO JANČI, Zvonimir Zadar |
|
|
|
| |
Kumite - Cicibanke +26 (PA4)
1. ANTONIA LOZOVINA, OBI Kaštela |
2. ROZA MARKOVIĆ, KK SOKOL |
|
|
|
| | | |
KUMITE-Ml. učenici
Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
1. ŠIME STRPIĆ, "B"Biograd |
2. ROKO NIKOLA GALEŠIĆ, "B"Biograd |
3. NIKOLA KRASIĆ, CROHERC |
3. BORNA KASALO, KK SOKOL |
|
|
|
Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
1. DUJE TOPIĆ, DALMACIJA |
2. KARLO PLAZIBAT, KK SOKOL |
3. IVAN MARKOTIĆ, DALMACIJA |
3. NINO MATIJAŠ, DALMACIJA |
|
|
|
Kumite - Ml. učenici -34 (A3)
1. IVAN BOŽINOVIĆ, DALMACIJA |
2. TOMA MARIN, DALMACIJA |
3. ANTE POLIĆ, Zvonimir Zadar |
3. MIRKO MATIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ |
|
|
|
Kumite - Ml. učenici -38 (A4)
1. ANTE KALEB, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
2. JURE KARAMATIĆ, PORTO TOLERO |
3. ANTE PRGIN, KK "OSVIT" |
3. TONI LUPI, DALMACIJA |
|
|
|
Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
1. NEVENKO PEHAR, CROHERC |
2. DUJE ŽDERIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ |
3. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. ILIJA SUČIĆ, DRNIŠ |
|
| | | |
KUMITE-Ml. učenice
Kumite - Ml. učenice -28 (B1)
1. GABRIJELA BURIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
2. TEODORA ANTIĆ, KK "OSVIT" |
3. DORIS KLEPO, DALMACIJA |
3. FRANKA SAVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
|
|
|
Kumite - Ml. učenice -32 (B2)
1. LANA ŠUŠA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
2. MARTA BJELICA, Kakato |
3. KARMEN SUČIĆ, DRNIŠ |
3. KAJA PAULA HRGA, DRNIŠ |
|
|
|
Kumite - Ml. učenice -36 (B3)
1. HEYIZHEN ZHAO, DALMACIJA |
2. JELENA PIPUNIC, DALMACIJA |
3. ANA MIHALJEVIĆ, DRNIŠ |
3. LUCIJA LOJIĆ, DRNIŠ |
|
|
|
Kumite - Ml. učenice +36 (B4)
1. MARIJA MARINOVIĆ, PORTO TOLERO |
2. MARIJA BARAN, DRNIŠ |
|
|
|
| |
Kumite - Učenici -30 (C1)
1. DAVID PAPONJA, CROHERC |
2. DEAN KNEŽIĆ, KK Knez Domagoj Metković |
|
|
|
|
|
Kumite - Učenici -34 (C2)
1. DOMINIK KLEPO, DALMACIJA |
2. MIHAEL VASILJ, CROHERC |
3. BARTUL PAPIĆ, Zvonimir Zadar |
3. MATIJA SORIĆ, Karate Klub Petrina |
|
|
|
Kumite - Učenici -38 (C3)
1. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ |
2. ANDRIJA MRĐEN, "B"Biograd |
3. LEON LJUBEZ, Karate Klub Petrina |
3. ANTONIO ĐEKA, DRNIŠ |
|
|
|
Kumite - Učenici -42 (C4)
1. DANE JURIČIĆ, CROHERC |
2. RAFAEL BOŽIĆ, Zvonimir Zadar |
3. MIHAEL MILIČEVIĆ, CROHERC |
3. TOMISLAV SENKIĆ, CROHERC |
|
|
|
Kumite - Učenici -46 (C5)
1. ANTE BEVANDA, CROHERC |
2. BRANIMIR PAPIĆ, Zvonimir Zadar |
|
3. GABRIJEL PERIŠIĆ, DRNIŠ |
|
|
|
Kumite - Učenici +46 (C6)
1. ANTE LEONTIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ |
2. BRUNO MIJATOVIĆ, DRNIŠ |
3. IVAN RAMLJAK, DALMACIJA |
3. MARINO BONAČIĆ, DALMACIJA |
|
| |
Kumite - Učenice -32 (D1)
1. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
2. ANTEA NIKOLIĆ, DALMACIJA |
3. ASIA VLAŠIĆ, Kakato |
3. STELA BULIĆ, CROHERC |
|
|
|
Kumite - Učenice -36 (D2)
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
2. KLARA LAKOŠ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. KLARA LIVAJIĆ, DALMACIJA |
3. NINA ČAČIĆ, Zvonimir Zadar |
|
|
|
Kumite - Učenice -40 (D3)
1. MARTA STOJIĆ, CROHERC |
2. IVA LOVRIĆ, CROHERC |
3. MIRNA DRNASIN, OBI Kaštela |
3. LUCIJA PLEĆAS ( LULU ), KK Knez Domagoj Metković |
|
|
|
Kumite - Učenice -44 (D4)
1. MARTA DŽELALIJA, DRNIŠ |
2. ILIJANA NAKIĆ, CROHERC |
3. SARA ŠTRBIĆ, PORTO TOLERO |
3. MIA SOLDIC, DALMACIJA |
|
|
|
Kumite - Učenice +44 (D5)
1. DORA GALOV, KARATE KLUB METKOVIĆ |
2. NERA GRLJUŠIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ |
3. LUCIJA PLEĆAŠ, KK Knez Domagoj Metković |
|
|
| | | |
Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)
1. DAVID PETRINA, CROHERC |
2. DARIO TURK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
|
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)
1. ŽELJKO PERVAN, CROHERC |
2. MATEO BURAČIĆ, DRNIŠ |
3. GABRIJEL BOLIĆ, "B"Biograd |
|
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)
1. MARTIN MANDŽO, CROHERC |
2. LOVRE DESPALATOVIĆ, DALMACIJA |
|
|
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti -48 (E4)
1. DUJE MIHALJEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ |
2. FRANJO JURIČIĆ, CROHERC |
3. NIKO NEMARIĆ, Zvonimir Zadar |
|
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
1. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
2. ANTONIO BOBANOVIĆ, "B"Biograd |
3. IVO BOKAN, KK SOKOL |
|
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti -57 (E6)
1. JAKOV MRĐEN, "B"Biograd |
2. STIPE MIJATOVIĆ, DRNIŠ |
|
|
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
1. BRUNO BAKOTA, KK Galeb |
2. PETAR GLAVAŠ, CROHERC |
3. ADAM ILIĆ, TIGAR KNIN |
3. FABIO BOŽIĆ, Zvonimir Zadar |
|
| | | |
Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
1. PATRICIJA PRGA, CROHERC |
2. EMA GALOV, KARATE KLUB METKOVIĆ |
3. KATJA JERKOVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ |
3. MIA MUSA, CROHERC |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
1. MARIJA RADNIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
2. TONKA BERIŠA, KK JADRAN |
3. KJARA MIOČEV, "B"Biograd |
3. MARTINA GLAMUZINA, CROHERC |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)
1. BORJA ŠUTIĆ, PORTO TOLERO |
2. MONIKA MARTINOVIĆ, CROHERC |
3. STELA BILAVER, Velebit |
3. ZARA HADŽOVIĆ, Kakato |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)
1. MIA OPAČAK, OBI Kaštela |
2. KASJA BAN, DALMACIJA |
3. KORINA VRANDEČIĆ, KK SOKOL |
|
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
1. DENEA FRANIĆ RADIĆ, PORTO TOLERO |
2. KIARA ŠARIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. NINA ELPEZA, DALMACIJA |
3. GITA PELICARIĆ, "B"Biograd |
|
| | | |
Kumite - Kadeti -63 (G3)
1. MATEO MITROVIĆ, "B"Biograd |
2. JOSIP ŠIMOVIĆ, CROHERC |
|
|
|
|
|
Kumite - Kadeti +70 (G5)
1. IVAN ŠIMOVIĆ, CROHERC |
2. LUKA RADIĆ, PORTO TOLERO |
|
|
|
| |
Kumite - Kadetkinje -54 (H2)
1. LOLITA LANA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela |
2. MILANA VUKMIROVIĆ, TIGAR KNIN |
3. LARA JOVANOVIĆ, PORTO TOLERO |
3. MARINA ŠTRBIĆ, PORTO TOLERO |
|
|
|
Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
1. BARBARA GRGIĆ, CROHERC |
2. LUCIJA UTOVAC, KARATE KLUB METKOVIĆ |
3. DOMINA BABIĆ, KK JADRAN |
3. LANA LOZOVINA, OBI Kaštela |
|
| |