Kata - Cicibani (K1)
1. IVAN KRVAVICA, TIGAR KNIN |
2. LOVRO MIJATOVIĆ, KK SOKOL |
3. ALJOŠA KULJIŠ, DALMACIJA |
3. ŠIMUN SORIĆ, Karate Klub Petrina |
|
|
|
Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
1. JAKOV ZOVKO, KK Knez Domagoj Metković |
2. ŠIME VUICA, Karate Klub Petrina |
3. FERDINAND LISICA, Karate Klub Petrina |
3. NIKO MATKOVIĆ, DALMACIJA-CEMENT |
|
| |
Kata - Cicibanke (K2)
1. LARA FUZUL, Karate Klub Petrina |
2. BEATA KUNCE, Karate Klub Petrina |
|
|
|
|
|
Kata - Cicibanke 6,7 (9-7kyu) (P2)
1. PETRA IVANKOVIĆ, KK Knez Domagoj Metković |
2. TONKA SIMIC, DALMACIJA-CEMENT |
3. LUCIJA BEBIĆ, KK Knez Domagoj Metković |
3. EMA OBRADOVIĆ, PORTO TOLERO |
|
| |
Kata - Mlađi učenici (K3)
1. ANDRIJA MIŠE, KK SOKOL |
2. LOVRE RADIĆ, KK SOKOL |
|
3. LUKA VISKOVIĆ, KK SOKOL |
|
|
|
Kata - Mlađi učenici - 9-8 Kyu (P3)
1. ROKO BAKOTA, KK Galeb |
2. GABRIEL DELIJA, Karate Klub Petrina |
|
|
|
| |
Kata - Mlađe učenice (K4)
1. MARTA BJELICA, Kakato |
2. ENA VITKOVIĆ, KK SOKOL |
3. FANI KARABATIĆ, KK SOKOL |
3. PETRA PAROVIĆ, KK SOKOL |
|
|
|
Kata - Mlađe Učenice - 7,8 Kyu (P4)
1. MARTINA BUBIĆ, KK Galeb |
2. FANI ZDRILIĆ, Karate Klub Petrina |
3. LUCA MASLAĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ |
3. NORA BARBIR, PORTO TOLERO |
|
|
|
Kata - Mlađe učenice - 9-8 Kyu (P6)
1. ANTEA KNEZOVIĆ, KK Galeb |
2. NOA ANTUNOVIĆ, KK Knez Domagoj Metković |
3. DORA RAKUŠIĆ, PORTO TOLERO |
3. MARINA BUBIĆ, KK Galeb |
|
| | | |
Kata - Učenici (K5)
1. MARKO RADIVOJEVIĆ, Kakato |
2. MATO MIJATOVIĆ, KK SOKOL |
3. LUKAS BAČIĆ, KK Galeb |
3. IVAN TARLE, DALMACIJA |
|
|
|
Kata - Učenici - 9-8 Kyu (P9)
1. ŠIMUN RAMADŽA, ŠIBENIK |
2. TONI VLAHOV, Velebit |
3. NIKOLA MAJIĆ, DALMACIJA-CEMENT |
|
|
|
|
Kata - Učenici - 7-5 Kyu (P11)
1. DALI MACANOVIĆ, Kakato |
2. ANTONIO MIKULIĆ, Kakato |
3. IVAN ĆOSIĆ, KK SOKOL |
|
|
| | | |
Kata - Učenice (K6)
1. ASIA VLAŠIĆ, Kakato |
2. ANA PENTEK, ŠIBENIK |
3. KLARA PLAZIBAT, KK SOKOL |
3. KARMEN KRALJEVIĆ, KK Knez Domagoj Metković |
|
|
|
Kata - Učenice - 9-8 Kyu (P10)
1. LUCIJA BILIĆ, ŠIBENIK |
2. LUCA ANTUNAC, ŠIBENIK |
|
|
|
|
|
Kata - Učenice - 7-5 Kyu (P12)
1. MIRTA LEMAC, ŠIBENIK |
2. NIKOLETA POPOVIĆ, Kakato |
3. LUCIJA FUZUL, Karate Klub Petrina |
|
|
| | | |
Kata - Mlađi kadeti (K7)
1. MARKO ILIĆ, KK Knez Domagoj Metković |
2. JERE DUPLANČIĆ, DALMACIJA |
3. LOVRE DESPALATOVIĆ, DALMACIJA |
|
|
|
|
Kata - Ml. kadeti - 9-8 Kyu (P13)
1. ANTE GRIZELJ, ŠIBENIK |
2. DUJE RAMADŽA, ŠIBENIK |
|
|
|
|
|
Kata - Ml. kadeti - 7-5 Kyu (P15)
1. DUJE RAMADŽA, ŠIBENIK |
2. ANTE GRIZELJ, ŠIBENIK |
|
|
|
| | | |
Kata - Mlađe kadetkinje (K8)
1. ZARA HADŽOVIĆ, Kakato |
2. MIHAELA BEŠLIĆ, KK Galeb |
3. IVA ŠARIĆ, DALMACIJA |
3. JOSIPA ČAGALJ, DALMACIJA |
|
|
|
Kata - Ml. kadetkinje - 9-8 Kyu (P14)
1. KATARINA SUSMELJ, DALMACIJA-CEMENT |
2. MARTA SIMIC, DALMACIJA-CEMENT |
|
|
|
| |
Kata - Kadeti (K9)
1. ANTONIO JOZIĆ, Velebit |
2. ANDRIJA PERIBONIO, DALMACIJA |
|
|
|
| | | |