Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Dalmatinska karate liga - 3.kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Učenici (K5)
Kata - Učenici - 9-8 Kyu (P9)
Kata - Učenici - 7-5 Kyu (P11)
Kata - Učenici (K5)
314
0
ANTE KUSTURA (DAL)
280
3
LUKAS BAČIĆ (KKGALEB)
198
0
FRANE MEDIĆ (FIGHT)
280
3
LUKAS BAČIĆ (KKGALEB)
104
3
MARKO RADIVOJEVIĆ (KAKATO)
314
0
ANTE KUSTURA (DAL)
170
3
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
345
0
TINO JOVIĆ (DAL)
229
3
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
317
0
IVAN TARLE (DAL)
280
0
LUKAS BAČIĆ (KKGALEB)
104
3
MARKO RADIVOJEVIĆ (KAKATO)
170
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
229
3
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
104
3
MARKO RADIVOJEVIĆ (KAKATO)
229
0
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
170
3
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
317
0
IVAN TARLE (DAL)
Osvajači medalja
1. MARKO RADIVOJEVIĆ, Kakato
2. MATO MIJATOVIĆ, KK SOKOL
3. LUKAS BAČIĆ, KK Galeb
3. ROKO RONČEVIĆ, Velebit
Kata - Učenici - 9-8 Kyu (P9)
208
0
ŠIMUN VIDOV (FIGHT)
207
3
TEDI IVAN PERICA (FIGHT)
247
3
ŠIMUN RAMADŽA (ŠIBENIK)
208
0
ŠIMUN VIDOV (FIGHT)
207
TEDI IVAN PERICA (FIGHT)
213
3
MATEO NINIĆ (AT05101)
173
0
TONI VLAHOV (FIGHT)
199
JOŠKO MEDIĆ (FIGHT)
247
3
ŠIMUN RAMADŽA (ŠIBENIK)
207
0
TEDI IVAN PERICA (FIGHT)
213
3
MATEO NINIĆ (AT05101)
199
0
JOŠKO MEDIĆ (FIGHT)
247
3
ŠIMUN RAMADŽA (ŠIBENIK)
213
0
MATEO NINIĆ (AT05101)
199
3
JOŠKO MEDIĆ (FIGHT)
173
0
TONI VLAHOV (FIGHT)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN RAMADŽA, ŠIBENIK
2. MATEO NINIĆ, KK "OSVIT"
3. TEDI IVAN PERICA, Velebit
3. JOŠKO MEDIĆ, Velebit
Kata - Učenici - 7-5 Kyu (P11)
174
3
JAVOR BACH (FIGHT)
179
0
TONI STRIKA (FIGHT)
172
ANDRIJA LUKAČ (FIGHT)
174
3
JAVOR BACH (FIGHT)
172
0
ANDRIJA LUKAČ (FIGHT)
Osvajači medalja
1. JAVOR BACH, Velebit
2. ANDRIJA LUKAČ, Velebit
3. TONI STRIKA, Velebit
3. ----